Skocz do zawarto┼Ťci

Grudzien 2010 | Forum dla mam

kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

• aisak_89_m

1188

• SylwiaC_m

1379

• naylaaa_m

1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Cze┼Ť─ç dziewczyny ­čśë Przeskoczy┼éam z brzuszka.net i ciekawa jestem jak tutaj si─Ö forum rozkr─Öci ­čÖé Mi┼éego wieczorku mamu┼Ťki ­čśë
Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mamusiek zdrowia szczescia i wielu wspanialych chwil z naszymi szkrabami ­čśś ­čśś ­čśś ­čÖé
Odno┼Ťnik do komentarza

• 1 miesi─ůc p├│┼║niej...
  • 2 tygodnie p├│┼║niej...
  • 3 miesi─ůce p├│┼║niej...
  • 2 tygodnie p├│┼║niej...
MAMUSIE JE┼ÜLI MOJA PROPOZYCJA PRZESZ┼üA TO ZAPRASZAM NA MAMUSIE NET ­čśś ­čśś
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/tattyteddywelcome.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9287/tattyteddywelcome.jpg[/IMG][/URL]
Odno┼Ťnik do komentarza

kafinka napisał(a):
Jestem i Ja ­čÖé Maja od 1 rycza┼éa prawie do rana ledwo na oczy widz─Ö ......

Moja si─Ö budzi┼éa co jaki┼Ť czas,chcia┼éa cycucha,a jak zabira┼éam to plaka┼éa ­čś× za 5 minut mam zatelefonowac do poradni laktacyjnej ­čś×
Maja ci─ůgnie tylko lew─ů pier┼Ť,prawej nie chce a jak we┼║mie to p├│┼║niej wypluje i p┼éacze Ôś║´ŞĆ
nie wiem czy da si─Ö karmi─ç tylko jedn─ů czy ryzykuje si─Ö w ten spos├│b utrate pokarmu ­čś×
Odno┼Ťnik do komentarza

NO WI─śC DZWONI┼üAM IIIIIIIIIIII.....
PANI Z PORADNI PORADZI┼üA MI BY PR├ôBOWA─ć MAJCE WCISKA─ć T─ä PIER┼Ü A JAK NADAL NIE CHCE BO PO 2 MINUTACH SSANIA ODPUSZCZA TO PO┼ÜWI─śCI─ć DZIENNIE 1-2 GODZINKI NA ┼ÜCI─äGANIE MLEKA BY POBUDZI─ć J─ä BO MAJA ZA DARMO SSA─ć NIE CHCE TYLKO ZA MLEKO ­čÖé
I WRAZIE JAK SI─ś PODDAM MAM SI─ś NIE MARTI─ć BO LAKTACJA W JEDNEJ PIERSI MO┼╗E BY─ć TAK ROZBUJANA ┼╗E I DW├ôJKE BY WYKARMI┼üA,TYLKO B─śDZIE WTEDY WI─śKSZA OD PRAWEJ... Ôś║´ŞĆ
Odno┼Ťnik do komentarza

kafinka napisał(a):
Kurcze zawsze co┼Ť za co┼Ť ­čś× Ile jeszcze czasu chcesz karmi─ç ?

Aga planuje tak do półtora roczku karmić Majusie dalej nie wiem....
napewno nie do 3 lat,p├│ki co ona jest malutka ­čśü ma bu┼║ke dzidziusia a nie rocznej dziewczynki wiec to nie problem by j─ů karmi─ç ­čśü
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
jestem i ja ­čśü ale lece wynie┼Ť─çÔŚő resztki dla ps├│w i musze z praniem si─Ö upora─ç. Jutro rano siostra do mnie przyjezdza bo wziela sobie urlop wiec ja bede mogla chociaz wszystko na sobote przygotowac. AAA bo wogole w sobote do Pawla dziadka na 80-te urodziny jedziemy ­čśü dziadek robi impreze na chyba 50 osob w restauracji ­čśť mam tylko nadzieje, ┼╝e z Dominikiem ju┼╝ b─Ödzie ok bo na noc u moich rodzic├│w zostaje. A sala od nich to jakie┼Ť 10 minut samochodem wiec jest ok. Kurcze Mini podziwiam Ci─Ö ┼╝e karmisz jeszcze ­čÖé
Odno┼Ťnik do komentarza

SylwiaC napisał(a):
jestem i ja ­čśü ale lece wynie┼Ť─çÔŚő resztki dla ps├│w i musze z praniem si─Ö upora─ç. Jutro rano siostra do mnie przyjezdza bo wziela sobie urlop wiec ja bede mogla chociaz wszystko na sobote przygotowac. AAA bo wogole w sobote do Pawla dziadka na 80-te urodziny jedziemy ­čśü dziadek robi impreze na chyba 50 osob w restauracji ­čśť mam tylko nadzieje, ┼╝e z Dominikiem ju┼╝ b─Ödzie ok bo na noc u moich rodzic├│w zostaje. A sala od nich to jakie┼Ť 10 minut samochodem wiec jest ok. Kurcze Mini podziwiam Ci─Ö ┼╝e karmisz jeszcze ­čÖé

ha ha no a jaka by┼éam przera┼╝ona ┼╝e pokarm mo┼╝e mi znikn─ůc ­čśü raz wzgl─Ödy ekonomiczne a 2 ta ma┼épa butli z mlekiem by nie tkn─Ö┼éa cho─çby nie wiem jak g┼éodna by┼éa ;/ ju┼╝ Pawe┼é kiedy┼Ť pr├│bowa┼é ok 2 tyg temu jak ja na zakupy posz┼éam,mia┼é pr├│bke bebiko,bo przychodz─ů do nas te prezenciki dla maluszka no i kurde nic ­čĄó
Odno┼Ťnik do komentarza

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö

Komentowanie zawarto┼Ťci tej strony mo┼╝liwe jest po zalogowaniu

Zaloguj si─Ö

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...