Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ola88 napisał(a):
o ja też o sobie 🙂
MOje imię Ola mam córeczkę Alicje urodzona w Andrzejki z zazdrości porodu Agnieszki 😁 😁 hahahah mówią na mnie pieszcotliwie FOKA 😁 a teraz jestem na diecie ale jakoś grzesze wiec kop w d... mile widziany hahahahahah


Ola na jakiej diecie jesteś? kurcze ja też bym musiała sie wziąść za siebie ale brak motywacji bo po 2 ciążach i siedzeniu w dommu waże 20 kg więcej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ruzia napisał(a):
Ola88 napisał(a):
o ja też o sobie 🙂
MOje imię Ola mam córeczkę Alicje urodzona w Andrzejki z zazdrości porodu Agnieszki 😁 😁 hahahah mówią na mnie pieszcotliwie FOKA 😁 a teraz jestem na diecie ale jakoś grzesze wiec kop w d... mile widziany hahahahahah


Ola na jakiej diecie jesteś? kurcze ja też bym musiała sie wziąść za siebie ale brak motywacji bo po 2 ciążach i siedzeniu w dommu waże 20 kg więcej 😞


Aktualnie na żadnej hahahahhahah bo zjadłam spageti ale przerobiłam totalnie dukana pod swoim kontem i spadło 12,5 kg
jeszce 8 😁 ale nie mam sił i motywacji i tej determinacjiii ale musze to odnalesc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa - Nina to nasza kura na funkcji kierownika 😁 wiadomo ma kontakty z zajączkiem wielkanocnym 😉 - Mamusia Łukaszka 🙂
aisak_89 - Kasia czyli Świnka Pigi 😁 w bliższych nie określonych do końca relacjach z dyrektorem 😁 🙃 - Mama Alicji 🙂
kafinka - Aga ciemne interesy lubi zioło....we herbatki 😁 - mama Oliwera 5 lat,i Majeczki 🙂
kasiak - Kasia chyba najbardziej rozsądna mama 😁 no i założyła tu grudzień 😘 - mamusia Kayki 🙂
SylwiaC - Sylwia grzeczna i kulturalna mama 🙂 tak moim zdaniem 😁 chodź nie zawsze 😁 - mama Dominika 🙂
Ola88 - Ola zwana Foką miała poród mieć w oknie dla TVN ale wycofali się 😁 😁 - mama Alicji 🙂
Martus_D - Marta zwana owcą 🙂 na kebaba 😁 - mama Gabryjeli
gonia88811 - Gosia jeszcze nie weszła tu ale mam nadzieje ze wejdzie to nasza czita i przykład dużej miłości z tarzanem 😁 - Mama Pauliny o ile dobrez pamiętam 15 lat ma 😁 i Oli 🙂
Mamy też Mrówke - Iwona - mama Kajtka 🙂 i Orzeszka - Renate - mame Szymonka 🙂
Były tez z nami inne mamy ale wątpie że tu będa bo usunęły konta już jakiś czas temu 🤨
A POWAŻNIE LUBIMY POŻARTOWAĆ CZASAMI,IDEALNYMI MAMAMI RACZEJ NIE JESTEŚMY,NA BRZUSZKU CZASEM BYŁY I ZWADY ALE ZAZWYCZAJ PÓŹNIEJ WRACAŁO WSZYSTKO DO NORMY
POWAŻNE TEZ JESTEŚMY,PO PROSTU ŻARTY NIE RAZ TO ODSKOCZNIA OD CODZIENNOŚCI 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
co kupujecie swoim dzieciom na roczek ?
ja mysle ,mysle i wymyslec nie moge,,,,bo chcialabym zeby ten roczny prezent posluzyl chociaz pare lat i zeby byl na jeszcze wiecej zapamietany

my roczek prawdziwy robimy 26 grudnia a teraz 30 mały tort,wróżby amku bo z rodziną ustaliliśmy że tak wszystkim by pasowało....
poza tym tez mniejszy wydatek dla nas i było by szkoda Oliwki że Majka ma prezenty a jej by było przykro a tak mała dostanie prezenty roczkowe i świąteczne a Oli świąteczne i żadna nie będzie smutna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
pewnie i racja...dzieci ,to dzieci,,,, i zawsze im przykro jak jedno dostaje prezent a drugie nic,,,,ba, mi tez by bylo 😁

No właśnie a u nas i tak jest dość zapieklona sytuacja bo nasza 3 latka jest znów zazdrosna o siostre,stale jej wszystko zabiera,i popycha...jednak Maja się nie daje szarpie za włosy i ubrania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini23 napisał(a):
Izabela napisał(a):
pewnie i racja...dzieci ,to dzieci,,,, i zawsze im przykro jak jedno dostaje prezent a drugie nic,,,,ba, mi tez by bylo 😁

No właśnie a u nas i tak jest dość zapieklona sytuacja bo nasza 3 latka jest znów zazdrosna o siostre,stale jej wszystko zabiera,i popycha...jednak Maja się nie daje szarpie za włosy i ubrania 😁


to moja walczy z psem o zabawki 🙂 na wzajem sobie podaja i zabieraja,a pozniej uciekaja jedno od drugiego ,,,pisk i zabawa na caly dom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
mini23 napisał(a):
Izabela napisał(a):
pewnie i racja...dzieci ,to dzieci,,,, i zawsze im przykro jak jedno dostaje prezent a drugie nic,,,,ba, mi tez by bylo 😁

No właśnie a u nas i tak jest dość zapieklona sytuacja bo nasza 3 latka jest znów zazdrosna o siostre,stale jej wszystko zabiera,i popycha...jednak Maja się nie daje szarpie za włosy i ubrania 😁


to moja walczy z psem o zabawki 🙂 na wzajem sobie podaja i zabieraja,a pozniej uciekaja jedno od drugiego ,,,pisk i zabawa na caly dom 🙂

U mnie wygląda to tak Oliwka się bawi Maja też chce to Oliwka zabiera zabawki,a Maja jej wyrywa lub na odwrót....
Oliwka leży na podłodze to Maja ją za włosy...
Maja stanie obok kosza na zabawki a tam Oliwka jest to ją pchnie a ta się przewróci...
chwilami to przypomina dom wariatów,krzyki,płacz i piski....
Maja niby malutka a jest strasznie zadziorna 😁 i nie chce odpuścić 😁
No a Oliwka strasznie sie buntuje,i osatatnio wolała jechac do babci bo tam wszyscy tylko jej czas poświęcają nie to co w domu.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini23 napisał(a):
Izabela napisał(a):
mini23 napisał(a):
Izabela napisał(a):
pewnie i racja...dzieci ,to dzieci,,,, i zawsze im przykro jak jedno dostaje prezent a drugie nic,,,,ba, mi tez by bylo 😁

No właśnie a u nas i tak jest dość zapieklona sytuacja bo nasza 3 latka jest znów zazdrosna o siostre,stale jej wszystko zabiera,i popycha...jednak Maja się nie daje szarpie za włosy i ubrania 😁


to moja walczy z psem o zabawki 🙂 na wzajem sobie podaja i zabieraja,a pozniej uciekaja jedno od drugiego ,,,pisk i zabawa na caly dom 🙂

U mnie wygląda to tak Oliwka się bawi Maja też chce to Oliwka zabiera zabawki,a Maja jej wyrywa lub na odwrót....
Oliwka leży na podłodze to Maja ją za włosy...
Maja stanie obok kosza na zabawki a tam Oliwka jest to ją pchnie a ta się przewróci...
chwilami to przypomina dom wariatów,krzyki,płacz i piski....
Maja niby malutka a jest strasznie zadziorna 😁 i nie chce odpuścić 😁
No a Oliwka strasznie sie buntuje,i osatatnio wolała jechac do babci bo tam wszyscy tylko jej czas poświęcają nie to co w domu.... ☺️


haha ha ...Wesoly Domek,,,,,nie wiem czy zazdroscic 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
naylaaa - Nina to nasza kura na funkcji kierownika 😁 wiadomo ma kontakty z zajączkiem wielkanocnym 😉 - Mamusia Łukaszka 🙂
aisak_89 - Kasia czyli Świnka Pigi 😁 w bliższych nie określonych do końca relacjach z dyrektorem 😁 🙃 - Mama Alicji 🙂
kafinka - Aga ciemne interesy lubi zioło....we herbatki 😁 - mama Oliwera 5 lat,i Majeczki 🙂
kasiak - Kasia chyba najbardziej rozsądna mama 😁 no i założyła tu grudzień 😘 - mamusia Kayki 🙂
SylwiaC - Sylwia grzeczna i kulturalna mama 🙂 tak moim zdaniem 😁 chodź nie zawsze 😁 - mama Dominika 🙂
Ola88 - Ola zwana Foką miała poród mieć w oknie dla TVN ale wycofali się 😁 😁 - mama Alicji 🙂
Martus_D - Marta zwana owcą 🙂 na kebaba 😁 - mama Gabryjeli
gonia88811 - Gosia jeszcze nie weszła tu ale mam nadzieje ze wejdzie to nasza czita i przykład dużej miłości z tarzanem 😁 - Mama Pauliny o ile dobrez pamiętam 15 lat ma 😁 i Oli 🙂
Mamy też Mrówke - Iwona - mama Kajtka 🙂 i Orzeszka - Renate - mame Szymonka 🙂
Były tez z nami inne mamy ale wątpie że tu będa bo usunęły konta już jakiś czas temu 🤨
A POWAŻNIE LUBIMY POŻARTOWAĆ CZASAMI,IDEALNYMI MAMAMI RACZEJ NIE JESTEŚMY,NA BRZUSZKU CZASEM BYŁY I ZWADY ALE ZAZWYCZAJ PÓŹNIEJ WRACAŁO WSZYSTKO DO NORMY
POWAŻNE TEZ JESTEŚMY,PO PROSTU ŻARTY NIE RAZ TO ODSKOCZNIA OD CODZIENNOŚCI 🙂



O jak Was dużo 😮 ale to dobrze będzie z kim pisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Hej Mleduje się PIGI 😁
Tak wogóle to zachowałam się po świńsku i nie przywitałam nowej kolezanki a więc WITAM RUZIA 😁 😘 Szkoda, że nie było Cie z nami jeszcze w czasie ciąży na brzuszku net.
Ja dzisiaj byłam u okulisty sprawdzić czy wszystko jest ok z okiem po noszeniu soczewki- wszystko jest prawidołowo 🙂 Dostałam zapas na 3 miesiące bo musze wymieniać soczekwe na nową co 2 tygodnie 🙂 Okazało się, że płyn jaki użwałam powodował u mnie reakcje alergiczną i dlatego oko szczypało jak prosto z płynu wkładałam soczewke do oka. Teraz mam juz nowy i jest dobrze bo sprawdzałam 🙂
Poza tym u nas jakoś leci a z Alusią wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dominik dzis byl bardzo absorbujący i nawet Was nie nadrobiłam ☺️ przepraszam jak jutro wrócimy z zabiegi to się postaram. No więc jutro okolo 6.20 wyjeżdzamy do Grudziądza na zabieg bo mamy tam być o 7.30. Nie wiem który będzie w kolejce ale ma być na czczo i od 4 rano nic nie może jeść więc o 3 mu dam mleko chociaz on już w nocy nie je i nie pije jakis czas, no ale bedzie musial jutro troche wytrzymać... Szczerze denerwuje sie tą narkozą, ale nawet Pawłowi nie mówie bo on tez sie denerwuje. Wiemy ze bedzie ok, ale to zawsze narkoza... Lece przygotować nam bułki na jutro i spakować troszke Dominika bo jak po narkozie się obudzi to jakiś czas będziemy tam siedzieć wiec pewnie wrócimy jakoś pod wieczór i napewno się odezwe!!! Trzymajcie kciuki i przepraszam, że nie nadrobiłam ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czytałam Was z konieczności na dwa razy więc mało co pamiętam. Jak zwykle 😜
Wszystkiego Naj dla naszych 11 miesięcznych dzieciaczków !! 🙂
Mini, dobrze wykombinowałaś z tą datą imprezy roczkowej 🙂
Pigi, cieszę się, że z okiem lepiej 😉
Kasiak, to ładne miałaś przeboje, nie zazdroszczę...
Ninka, ile się dołożyć do nowego auta haha, mam trochę kasy w skarbonce 😁
Sorry kochane ale nic więcej nie pamiętam na tą chwilę...
Aaaa, Madzia pytała o prezent na roczek- ja kupiłam skrzynkę pocztową z Fishera, siostrzenica ma ponad 2 lata i do tej pory się nią interesuje. No ale wiadomo jak z dzieciakami, jednemu przypasuje a innemu nie. Na Święta nie mam pojęcia bo chciałam wózek ale już Chrzestna zamówiła.
Moja śpi więc obejrzę jakiś film na laptopie i poczekam za mężem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...