Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Meldunek 🙂
Moja Ala dostała garnek z FP jakiś czas temu to było na mikołajki poza tym Gosia ma racje- dzieciaki jeszcze nie rozumią. Zdąrzymy się nakupować prezentów dla nich jak już będą kumać 😉
Ja dzisiaj jestem bardzo słaba aż robi mi się ciemno przed oczami.... 🤨 Ale i tak ugotowałam fasolke po bretońsku i zrobiłam Ali pranie 🙂 Powinnam odkurzyć, ale już mnie dobija to codziennie odkurzanie i za 5 minut już syf spowrotem wita na podłodze....
Gosiu co do dywanu z długim włosiem to niestety ja też niepomogę sprawdz Wanish on ma bardzo szeroka game produktów do prania dywanów także może coś znajdziesz specjalnego do swojego ... ja sama osobiście używam Wanisha i sobie chwalę no ale mam wykładzine na podłodze... Popatrz na forum ludzie nie raz mają na prawde fajne pomysły i sposoby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka młode 😎

Co do dywanów to też nic ciekawego nie wymyśliłam a muszę swój wyprać. No tyle tylko że ma małe włosie także czeka mnie jakiś płyn, gąbka i jechane hehe 😜 Gosia z reguły u nas ok 30 zł/ metr kwadratowy biorą za czyszczenie także zapytaj u siebie 🙂 Czasem bardziej się oplaca niż kupienie Wanisha. U mnie muszę to zrobić ekonomicznie czyli płyn do naczyń i szorowanie...

Majeczka jak modeleczka rzeczywiście 🙂 🙂 Ważne że kiteczka jest a nieważne jaka 😉 Moja Gabi ma dosyć gęste włosy i kitkę uda się zrobić dlatego planuję na roczek jej zrobić ale czy sobie pozwoli to sie okaze 😁

Pigi, ja też chce zobaczyć pana "sterczącego " 😁 Mój mail jest w profilu także podziel się z nami 😁

No to kończę bo zapomniałam co jeszcze miałam napisać a mój mózg się już wyłączył hehe. Jutro jedziemy z moim tatą kupić lampę sufitową do sypialni/pokoju Gabi i nie wiem czy wybrać klasyczną czy jakąś dziecinną??? Hmm jak zwykle dylemat. No i Barbie muszę do torta kupić. Aaaa dzisiaj byliśmy na rynku u nas i Gabi miała zdjęcie z Mikołajem w jego zagrodzie z reniferami żywymi- nie bała się, bardzo sceptycznie na niego spojrzała i była poważna heh 😁 Pierwsze zdjęcie z Mikołajem także pamiątka jest 🙂

No to Ciałłłł Bambino 😎 😎 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamy problem z lotem, bo lot londyn - kijow zmienil sie godzinowo, przesuniecie o 1,5 godz pozniej i w zwiazku z tym nie lapiemy sie na lot kijow - lwow.
mamy 3 opcje do wyboru :
1-nocowac na wlasny koszt w kijowie i wyleciec drugiego dnia rano do lwowa,
2- z kijowa samemu zalatwic transport do lwowa
3- zrezygnowac zupelnie i oddadza kase.

wybralismy 1 opcje. rozmawialam z nimi, ustalilismy wszystko, facet przez tel mi potwierdzil i powiedzial, ze wysle zaraz maila potwierdzajacego.
my zabookowalismy sobie hotel. a potwierdzenia nadal nie bylo 😠 potem kolejny tel i okazalo sie, ze niewiadomo, czy zalapiemy sie na lot nastepnego dnia, bo jednak nie ma tego potwierdzenia 😠 a hotel jest i nie mozna zrezygnowac, bo i tak obciaza na 1 dobe.
potem M stwierdzil, ze moze wynajmiemy z kijowa samochod, ale okazalo sie ze bardzo drogo wychodzi. potem ja wymyslilam, ze moze w takim razie zrezygnujemy, kase oddadza, a pojedziemy samochodem naszym. M stwierdzil, ze co prawda w grudniu sniegu ma nie byc, ale w styczniu moze zasypie i moze byc nie halo z powrotem....
w koncu sie poklocilismy, M stwierdzil, ze mam jutro zadzwonic i zrezygnowac i nigdzie nie jedziemy 😠 ja mu na to, zeby sobie sam dzwonil, bo ja jego sekretarka nie jestem 😠 😠
w kazdym razie zobaczymy jak to bedzie. on walnal focha i dawno spi 😠
a zapowiadal sie taki mily dzien.... Mikolajki..... M zrobil niespodzianke i wrocil wczesniej z pracy, bo juz w poludnie byl w domu z prezentami 🙂 Kayi kupil wozek - chodzik z FP - wrzuce Wam zdjecie zaraz, zreszta sa na FB 😉
pojechalismy kupic fotelik.... a potem... OOOOO 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/img3295r.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2567/img3295r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/img3297tw.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1867/img3297tw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/img3301x.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9193/img3301x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No więc tak:
Kasiu masz świetny aparat bo twoje fotki wyglądają tak cukierkowo że chce się je zjeść hahahaha.
Kayka zadowolona z prezentu - to widać 😁 😁 😁Wózeczek fajny, Ola ma coś w podobie tylko to jest taka jakby tablica na kółkach - zasówa z tym jak mały motorek hahahha i obija mi rogi 😠
Kasiu czy Kayka jak raczkuje to sukienki nie depcze kolankami ????? Moja Ola jak ubrana jest w sukienkę to nie ruszy sie z miejsca bo kolankami depcze sukienkę i nie może iść dalej.
Niezle Was załatwili z lotem 😠 😠 😠 😠 😠 Można się wściec !!!! Kasiu a czy u Ciebie jest jedno lotnisko ??? Albo gdzieś w okolicy , może dopasowałabyś sobie inny samolot ???
Moja Ola śpi jeszcze , ostatnio to o 9 ją bbudzimy bo ona jeszcze by spała , a potem w dzień pózno śpi i na noc też za pózno spać chodzi 🤢. Wczoraj zasneła dopiero o 23. A mieliśmy z Tomkiem taaaakie plany. I w 50 % tylko wypaliły- przez Olę.
No ale się rozpisałam 😮
Dziś planuję że ja rano wyję z Ola na dwór a Tarzan pomyje resztę okien 😁 😁 😁 😁, a potem jedziemy zostawić Olę u mojej mamy i na zakupy ciuchowe go nie mamy w czym chodzić 🤢
No to miłego dnia i wstawać już !!!!!!! Ja ide budzić Aleksandrę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dlaczego budzisz Olusie, niech sobie spi 🤪 🤪
Kaya teraz chodzi przy wozeczku i jest z glowy, nie trzeba jej za reca prowadzac, zadowolona jestem z wozeczka 😁
nie opcji na lot z innego lotniska, ten lot i tak jest z gatwick, do ktorego mamy naprawde baaardzo daleko. na ukraine, lata sie tylko z tamtad lub tanimi liniami, prawie spod naszego domu. ale spod domu, to bylaly wersja, taka sama, jak lecielismy latem, a tego wlasnie chcielismy uniknac. bo to tylko do kijowa a potem tylko pociag, na ktory zreszta juz bilety sa wykupione, bo sprawdzalismy.
zreszta, dlatego kupowalismy bilety juz w pazdzierniku, zeby bylo taniej i pewniej, bo to takie linie lepsze, jak u nas LOT.
oj... zla jestem naprawde, zupelnie nie wiem co zrobimy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa Gosiu, zapomnialam odpisac jeszcze na pytania
Kaya nie ma problemu z raczkowaniem w sukienkach, idzie jak burza 😁 kiedys troche sie platala, ale chyba znalazla sposob i teraz daje rade 🙃
a aparat - mamy lustrzanke, kupilismy przed urodzeniem malej, specjalnie dla niej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje 🙂
tak też myślałam że aparat nie byle jaki 😁
ja też myśle o takim wózeczku z lalą 🙂 bo Kasia - Pigi mi pokazała i mi się spodobał 😁
a ja powiem że bardzo mi się Kayki sukienka podoba 😁
z tym lotem to faktycznie nie wypał 🤢
Gosia Maja też w sukienkach raczkuje,po prostu tak idzie że pod tyłek jej się zadzierają 😁
Maja próbowała ostatnio iść przy wózku Oliwki 🙂 ale on za lekki,mi też pewnie obije co się da...no oprócz gęby wózkiem 😁
Ja posprzątałam królestwo 😁 powalczyłam z domestosem,chomikiem,i Leną,wczoraj znów zebre upiekółam,dziś robie rosołek a wiec spoko loko wolne tylko później jakiś spacerek bo wte3dy Majka lepiej śpi,i już nie ważne czy deszcz czy nie.... 🤪 🙃
chociaż tak myśle czy na balkon wózka nie wystawić ale to taka maruda że jak stoi w miejscu to marudzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my mamy wozeczek bez lali, bo lale sie oddzielnie kupuje, a dac za lale 10f, jak sa w domu inne...
w kazdym razie polecam, wozeczek trafiony, Kaya chodzi przy nim, postaram sie ja dzis nagrac 😉,
wklada inne misie, lalki... 🙃
M zadzwonil dzis rano, przeprosil za wczoraj i czekamy teraz na jakies wiadomosci w sprawie tego porannego lotu. jak sie nie zalapiemy, to nie wiem ... 🤢
tez musze dupe zebrac, bo pampery sie koncza i nawet sloneczko wychodzi, moze bedzie ladnie. narazie jestem niewyspana, bo wczoraj za dlugo siedzialam i potem jeszcze zasnac nie moglam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 my juz po spacerku 😁 zimno bo wieje ale pochodzilismy troszke 😉 Gosiu to Ola spioch hehe a moze ona jak wstanie po tej 9 to o 19 by dopiero na noc szla spac? Dominik z reguly spi juz raz dziennie chociaz wczoraj spal dwa razy i o 21 dopiero padl, a tak 19.30 i spał 😁 Kasiu z lotem no nie ciekawie, ale aparat wiadomo, ze lepszy bo to widac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 😁
Kasiu muszę ten wózek też zakupić bo strasznie mi sie podoba chociaż to pchacz a Ala ma z Vtech pchacza i teraz nie wiem bo jak będzie starsza to będzie chciała inny wózek pewnie bardziej realistyczny.
My zamówilismy Jej od chrzestnej bo przelała kase na prezent i w niedziele zamówiliśmy ,,konika,, na biegunach takiego:
http://www.ebay.co.uk/itm/180731581108?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2648
Czekamy teraz na niego 🙂
Gosiu ja bym proponowała piana szczoteczka z długim włosem i trzeć.... albo kogoś zamówić. Na krótkie włosie w dywanie mam wiele sposobów, ale nie na długie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka

Gosia, daj znać jak po zakupach i czy tarzan to wytrzymał hehe , wiadomo jak to z facetami 😁
Pigi, bujaczek zarąbisty 🤪 Nie jest to standardowy konik na biegunach także super!
Kasia, córcia jak zwykle fotogeniczna 🙂 No i prezent super! 😉
Mini, moja wygodnisia też nie lubi w miejscu spać także trzeba choćby wózkiem ruszać 😜

Idę zamówić tort. Moja karmi butelką lalkę hehe ale marudzi więc pora na spacer 😉 Zamontowaliśmy niedawno lampę w sypialni i bardzo mi sie podoba bo ta w pokoju gościnnym jest niewyalem 😜 No ale może kiedyś kupimy sobie inny 🙂

Do wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bylam na zakupach (samochodem, bo taka pogoda 😠 ), wrocilysmy z Kaya, dalam jej obiadek, troszke zjadla, a po obiedzie :
mysliwska w reke i cala zjadla, az mlaskala, tak jej smakowalo 🤪 a niby juz najedzona byla 😮, miesozerna jest jak nic 🙃

Kasia, bujak fajny, taki w stylu naszego labedzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...