Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
🙂
a to ci nowiny 🙃
Gabrysia sliczna dziewczynka 🤪 bardzo podoba mi si ten sliniaczek, on jest z wloczki?

a czemu wy nie śpicie 🤪 😮 😮 🤪

JA nie spie, bo musze przed snem ostatnie "zajrzenie" zaliczyc, kompa mam teraz zaraz przy wejsciu do sypialni, wiec jak nie spojrzec ? 🙃 🙃 🙃 nalogowiec jestem, ale wczoraj przecholowalam i zaraz ide spac 😉
widze, ze tu wielka przyjazn sie zawiazuje - pieknie, pieknie - gratuluje 🙂

ha ha ha no ona mnie chyba koffa 😁 🙃 🙃 ale ja wole mężczyzn 😁
no super wszystko po jednym w opisie Majki wieku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja na 11 lecę do sądu, bo mam sprawę o odrzucenie spadku jako za Łukasza.
Ciotkami nie będziecie 😁 haaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa
Musze napisać gratulacje dla Agaty 😁 ale szok. Myślałam, że to o Mrówkę Z chodzi 😁
Ja mam kryzys w związku z karmieniem i od dzisiaj kończę karmienie w dzień i będę małego odstawiać. Potem napiszę powody 😘 😘
Ola, wszystkiego Najlepszego Z Okazji urodzin !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hej 🙂
Ja na 11 lecę do sądu, bo mam sprawę o odrzucenie spadku jako za Łukasza.
Ciotkami nie będziecie 😁 haaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa
Musze napisać gratulacje dla Agaty 😁 ale szok. Myślałam, że to o Mrówkę Z chodzi 😁
Ja mam kryzys w związku z karmieniem i od dzisiaj kończę karmienie w dzień i będę małego odstawiać. Potem napiszę powody 😘 😘
Ola, wszystkiego Najlepszego Z Okazji urodzin !!

uuuuuuuuuuuuuuuuu 😲
Pewnie tak jak Maja bawi się cycem albo gryzie 🤢
Moja majka po północy się obudziła i do 3 wojowala 😠 😠 myślałam że wyjde z siebie 😠
Trzymam kciuki za sprawe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 nadobilam Was,a le nie pamietam co mialam napisac ☺️ wpadlam na chwile tylko bo lece sie szykowac mój mąż mi niespodzianke zrobił 😆 przyszedł i powiedział, że tak o 12 jedziemy na zakupy- po zmywarke jak jakąś wybiore i po kanape chyba tamta co nam się podobała 🤪 🙃 wiec lece ogarnac kuchnie i potem siebie 🙂
Ja tez myslalam, ze o Mrokwe chodzi hehe no to trzeba pogratulowac Agacie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
hej 🙂 nadobilam Was,a le nie pamietam co mialam napisac ☺️ wpadlam na chwile tylko bo lece sie szykowac mój mąż mi niespodzianke zrobił 😆 przyszedł i powiedział, że tak o 12 jedziemy na zakupy- po zmywarke jak jakąś wybiore i po kanape chyba tamta co nam się podobała 🤪 🙃 wiec lece ogarnac kuchnie i potem siebie 🙂
Ja tez myslalam, ze o Mrokwe chodzi hehe no to trzeba pogratulowac Agacie 😁

ha ha nie chce mi też zrobić niespodzianki?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej heloooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O jaaaaaaaaaaaaa AGATA w ciąży ??????????? Łał pogratuluję jej na NK.
OLEŃKO 100 LAT I SZCZĘŚCIA 😘 😘 😘
Marta ale Gabi się zmieniła 😮,Wyrosła, wyszczuplała i jest śliczna 🤪. Kurteczka z "ekskluzywnego" podoba mi się bardzo 🤪Oczywiście podobna do tatusia 😁 😁 😁
Kurko gratuluję z powodu braku ciąży 😁 😁 😁, i powodzenia w sądzie (nie lubię sądów buuu)
Ja też chce niespodziankę 😁 😁 😁 😁 Ja chcę większe mieszkanie i gdzieś w centrum. Mini a Ty co chcesz od męża Sylwii ?????hahahahahahahaha
Mój poszedł do garaży klocki hamulcowe wymienić i tarcze, a miał myć okna. Więc sama umyłam. Na święta mam juz posprzatane , tylko czyste firany i pachnąca pościel założyć 🤪, i oczywiście kurz .
Moja Ola śpi , ja ide pranie rozwieścić i na balkon na dyma lecę hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂
Meldunek 🙂
Olunia ode mnie już dostała zyczenia 😘
Sylwia fajnie, że mąz zrobił Ci taką niespodziankę 😉
Gabi jest na prawde podobna do Taty i na prawdę bardzo wyszczuplała i teraz jest laseczka 😁 A kurteczka chyba Next bo wzór i styl bardzo podobny do Nexta 😉
Kurko powodzenia w sądzie 😘
Gosiu hahaha ja mam tak samo tylko jeszcze czysta pościel na łóżko do nas i kurze bo generealne porządki zrobiłam 😁 😎 😜 No i trzeba mieszkanie przybrać na świątecznie co bardzo lubie 😁
U mnie juz chyba 5 dzień wieje, leje całe dnie i noce !! Nie raz jeszcze do tego grad nawala !!
Hahaha Kasiu ja tez jestem chyba uzależniona od komputera 😮 🙃 No i jak LOVE KROWE oczywiście 😁
Aaaaa chyba Marta pytała ile dzieciaki melka piją te butelkowe to moja Ala pije rano i wieczorem po 120ml 🙂 W dzień danonki albo kaszka do tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ja chce od męża Sylwi zmywarke 😁 🙃 🙃 😁
wiecie sracilam koncepcje do prezentów 🤢
jest kasa to teraz koncepcji brak 🥴
i sama nie wiem co chce kupić ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁A ja chcem od męża Sylwiii hmmmmm żeby ja przywiózł dzisiaj na Kawe do mnie z MAłym DOMIM hahahahahahahahahahaha i zabrał po drodze wszystkie nasze mamuśki z dzieciakami 😁 o chyba by autobus potrebny był a upiekłam jabłecznik i z galaretkom i kremem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ach z tymi prezentami to ja zawsze mam problem 🤢
Moja Ola wstała 🤪Spała 1,5 godz. I Tarzan wrócił już.
Ola rano zjada kaszkę mleczno-ryżową, a na kolacje zjada kaszke na mleku modyfikowanym ze 180 ml. do tego kaszka ryżowa = w dzień jakiś jogurt lub serek.
My do Tesco jedziemy na zakupy jedzeniowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alusia na dżdżownicy 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/sam1518m.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7465/sam1518m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tutaj ja w nowym kolorze a raczej kolorach no i troszkę mam pocieniowane 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/sam1503.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9275/sam1503.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiuuuuuuuuu uuuu dobrze, że mój mąż Cię nie widział, bo jeszcze by mi do Anglii wyjechał hahahah 😁 Ładnemu we wszystkim ładnie 🙂 A Alusia jest śliczna po prostu!
W sądzie masakra, myślałam że to formalność, a on mi wyskoczył, że się nie zgadza i że odrzuca mój wniosek. Teraz czekam na telefon od notariusza, by mi poradził co mam dalej robić, czy się odwołać czy co... Sędzia powiedział, że dla dobra dziecka nie może odrzucić spadku, bo w spadku jest majątek - 1/6 mieszkania mojej babci. A z długami (30 tys) nie wiadomo co... Powiedział, że wg niego długi są przedawnione i że już ich nie ma, czyli Łukaszek dostałby 1/6 mieszkania. Z takiego obrotu sprawy bym się ucieszyła 🙂 Ale czeka mnie teraz wizyta u komornika, czyli trzeba zapłacić... Głowa mnie rozbolała z tego wszystkiego 😜 Także nie wiadomo, czy mam powód do zmartwień, czy do radości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też chcę zmywarkę 😁 Sylwia, jak twój mąż lubi takie prezenty robić, to ja i Miniatura jesteśmy chętne hahahha 😁
Gosia, kasę wydaje się tak szybko, a tak długo trzeba na nią pracować 😉
Gabrysi włoski się rozjaśniły 🙂 i zmieniła się bardzo.
Krowaaaa, nie, mały mnie nie gryzie od wtedy jak zrobił mi awarię. Powód jest inny. Otóż chodzi o nocki. Od 8 miesięcy nie przespałam całej nocy. Wczoraj wstawałam 11 razy!!!!!!!!! 😠 😠 W nocy on chce cyca i koniec... Chce się przytulić, popije trochę, odkładam go i zasypia, ale czasami się drze, że chce jeszcze... Ja nie zdążę zasnąć, on znowu się budzi i znowu muszę wstawać... Także czasem prawie w ogóle nie śpię... No i każdej nocy budzi się minimum 3 razy, także to dużo, a ja jestem wykończona po prostu!
☺️ ☺️ 🤨 🤨
Po kąpieli, o 19 dostaje miskę kaszki, kładę go do łóżeczka, pokręci się i sam zasypia, nie potrzebuje piersi... a w nocy jest koszmar. Umie sam zasypiać, ale w nocy chce cyca i już. Nie wiem jak sobie z tym poradzić...
Dlatego na razie wymyśliłam, że w dzień mu nie będę dawać i potem stopniowo przetrwać wrzask w nocy ... Już nie wiem co robić. Ale myślę, że to jest ten czas na odstawienie. Wiem, że będzie ciężko, wyleję mnóstwo łez, ale wiadomo że to się kiedyś musiało skończyć.
A nie będzie cyca, to nie będzie się musiał budzić w nocy, bo nie będzie miał do czego.
Oto moja historia hahahaah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
1/6 mieszkania... wtedy ktos musialby Lukaszka czesc splacic mu, tak?
dzis nagralam :
http://www.youtube.com/watch?v=gAWj_qZIvZI

Tego już nei wiem... Tam babcia mieszka teraz, ale jak się należy, to nie jest dla mnie ważne kiedy by mieli go spłacić, ważne że mały by dostał kiedyś w przyszłości pieniądze za to mieszkanie.
Ale Kaya śmieszna, jaka zdziwiona!! 🙂 Nawet po ukraińsku coś chyba powiedziała hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahaha jest taka specjalna pompka w sklpie wkładasz w sutek pompujesz i masz takie jak ja !! 😁 😁 🤪 hahahaha a tak serio to na mnie tak wpływają tabletki antykoncepcyjne na całe szczęście oczywiście !! 😁 😜 😎
Gosiu w polsce wszystko drogie ale w UK też podrożało wszystko a zwłaszcza mięso 🤔 Dobrze, że zarobki są znośne bo tutaj opłaty na czynsz itp. są bardzo wysokie a jeszcze jedzenie drożeje ....
Kasiu Kaja ślicznie chodzi przy pchaczu i ładnie się ,,puszcza,, pchacza 🙂 Moja Ala jak wtedy stała sama tak od tej pory ani razu nie chce !! 😮 😠 Jest małym nygusem po ojcu oczywiście !! 🙃 Jak Ją przystawiam do pchacza to zaraz siada na dupkę i koniec po chodzeniu 🤨 Pewnie i na Nią przyjdzie pora 😁
Ninka kurcze czemu oni wszystko tak utrudniają 😮 Sądy same sobie na głowe zwalają więcej pracy. Chciałaś się zrzeknąć to zamiast pujść Ci na rękę to oni sami sobie więcej papierów przysparzają i załatwiania a przy okazji Tobie 🤔 A 1/6 wartości mieszkania to nie będzie jakaś wielka suma nawet jak ktoś będzie miał spłacić Łukaszka.
No i dziękuję za komentarze co do włosków moich i Ali hahaha 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...