Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jak mieszkanie jest warte np. 200 tys, to mały dostanie 33 tys, także dla mnie to spora suma 😁 nawet jakby miał dostać 5 tysięcy za frajer to super 🙂 nooo teraz będzie trochę kłopotów, bo komornikowi na początek chyba 250 zł, itd. Mam nadzieję, że to będzie tego warte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasiak napisał(a):
1/6 mieszkania... wtedy ktos musialby Lukaszka czesc splacic mu, tak?
dzis nagralam :
http://www.youtube.com/watch?v=gAWj_qZIvZI

ha ha ha ale mama ją wkórzyła bo coś jej droge zatorowało 😁
Kasia i masz zajebisty odkurzacz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Acha no jak mieszkanie tyle warte no to spoko kasę jak na polskie warunki możecie dostać tylko żeby udało wam się ją uzyskać od tego kto będzie musiał was spłacić.
Moja Ala bałagani a ja obiadek prawie zrobiłam- bitki w ziołach i mięcie podsmażone na to pieczarki z cebulą przesmażone na to żółty ser w plastrach i na to szynka parmeńska i wszystko do piekarnika zapiękę w 10 minut pod pazłotkiem i fryteczki 😁 😁 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina czytałam o pobudkach czy Łukasz robi tak że w nocy chce possać,ty myślisz że on śpi zabierasz pierś a on drze papuchne i to tak długo za każdym razem że odpuszczasz i śpicie razem on z piersią w buzi??
Bo tak nie raz cyrki robi mi Maja ☺️ ☺️
a musisz się upewnić że napewno długi są umorzone 😘 😘
a wtedy kup krówce coś 🤪
nie nie żartuje.... ale czy Łukasz nie chce Majki za żone?? ona cycata tak jak on 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
1/6 mieszkania... wtedy ktos musialby Lukaszka czesc splacic mu, tak?
dzis nagralam :
http://www.youtube.com/watch?v=gAWj_qZIvZI

ha ha ha ale mama ją wkórzyła bo coś jej droge zatorowało 😁
Kasia i masz zajebisty odkurzacz 🤪


Odkurzacz Henryk hahaha znam znam ... 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
1/6 mieszkania... wtedy ktos musialby Lukaszka czesc splacic mu, tak?
dzis nagralam :
http://www.youtube.com/watch?v=gAWj_qZIvZI

ha ha ha ale mama ją wkórzyła bo coś jej droge zatorowało 😁
Kasia i masz zajebisty odkurzacz 🤪


ech... henius jest niezastapiony 😉 teraz odkurzam siersc daisy kilka razy dziennie, to nawet nie cche mi sie go na gore wnosic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Acha no jak mieszkanie tyle warto to spoko kasę jak na polskie warunki możecie dostać tylko żeby udało wam się ją uzyskać od tego kto będzie musiał was spłacić.
Moja Ala bałagani a ja obiadek prawie zrobiłam- bitki w ziołach i mięcie podsmażone na to pieczarki z cebulą przesmażone na to żółty ser w plastrach i na to szynka parmeńska i wszystko do piekarnika zapiękę w 10 minut pod pazłotkiem i fryteczki 😁 😁 😜 😎


oo matko, to musi byc cos bardzo pysznego mniammm 🤪 mam mieso na bitki, moze jutro cos zrobie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
1/6 mieszkania... wtedy ktos musialby Lukaszka czesc splacic mu, tak?
dzis nagralam :
http://www.youtube.com/watch?v=gAWj_qZIvZI

ha ha ha ale mama ją wkórzyła bo coś jej droge zatorowało 😁
Kasia i masz zajebisty odkurzacz 🤪


Odkurzacz Henryk hahaha znam znam ... 😁 😁 😁 😁

ha ha ty lepiej opowiedz o Zdzisiu tramwaJajarzu 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Acha no jak mieszkanie tyle warto to spoko kasę jak na polskie warunki możecie dostać tylko żeby udało wam się ją uzyskać od tego kto będzie musiał was spłacić.
Moja Ala bałagani a ja obiadek prawie zrobiłam- bitki w ziołach i mięcie podsmażone na to pieczarki z cebulą przesmażone na to żółty ser w plastrach i na to szynka parmeńska i wszystko do piekarnika zapiękę w 10 minut pod pazłotkiem i fryteczki 😁 😁 😜 😎


oo matko, to musi byc cos bardzo pysznego mniammm 🤪 mam mieso na bitki, moze jutro cos zrobie... 😮

ja jak bym się tego objadła toi w nocy skurczowe bóle jak do porodu i noc z głowy...
no ale ja lubie w nocy jeść jak Swinia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja zwróciłam uwagę na odkurzacz Kasi 🤪 Podoba mi się , i te jego oczy..... 😁 😁 😁 😁 😁
Pigi ja bym chętnie posmakowała Twego obiadu , ja nie mam talentu do kuchni 😞 😠. Tradycyjne potrawy robię . Dziś była pomidorowa z wczoraj 😁 😁 😁 😁, a jutro pizzerinki Winiary z torebki hahahahahahaha
Kuro ok.30 tyś to spora sumka 🤪. Ja też z 5 tyś bym się ucieszyła 😁 😁 😁. 5 rat kredytu bym wpłaciła do banku .
Moja Ola bawi sie z Paulinką. Paulinka mówi do nie 'dawaj ja' a ona do mnie na kolana włazi i zaraz złazi i tak cały czas hahahahahahahaha
Ja może jutro do fryzjera się wybiorę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja bardzo lubie gotować wręcz kocham !! I piec słodkości też !! 🙂
Kasiu tego nigdy wczesniej nie robiłam, ale coś w podobiu i było super !! 😉 Polecam dodawać do mięsa suszoną, mieloną mięte smak jest BOSKI !!
Hahaha ja na takich odkurzaczach pracowałam jak sprzątałam w hotelu i dają rade jak cholerka !!
Gosia u mnie nigdy nie ma obiadu z poprzedniego dnia- codziennie jest nowy. Mariusz tylko bierze do pracy obiad jesli cos zostanie i wtedy dokańcza go w pracy a ja robie nowy 🙂 Nie zasługuje na to aby gotowała, dla Niego też, ale lubie gotować także nie mogę się oprzeć pokusie... i On się przy okazji zawsze naje 😠 Aaaaa ostatnio robiłam fasolkę po bretońsku już tak dawno nie jadłam, że cieszyłam się jak dziecko na ten smak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Kasiu fryzurka super i ty też masz czym dychać 😁 Podczytuje Was i nie mam kiedy napisać bo dzieciaki mnie wykańczają teraz mati nie chodzi do przeczkola bo po chorobie jest i cały dzień słysze "mamo weź ewe" "mamo Ewa mi zabiera" itp. Masakra 😠
Kayka jak chodzi przy tym wózeczku 🙂 slodziutka jest 🙂
Maja kitek ma super i ta gumka różowa, no i Gabrysia -urocza 🙂
Miałam tyle do napisałania, że połowe zapomiałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ejjjjjjj Pan Henryk patrzy na mnie!! Ja to WYRAŹNIE widzę!! 🙂

Wieprzowina, ale mi pysznościami narobiłaś ochoty 😞 ja lubię gotować, ale jak mam czas, a nie biegając między garami, a dzieckiem 🙃 🙃
Mini, jak ja małego biorę do łóżka, to muszę się pilnować, by nie przysnąć, bo mój mąż by go zgniótł jak walec 🤪 🤪 🙃 🙃 nie śpimy razem, mały w łóżeczku śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruzia napisał(a):
Witam 🙂
Kasiu fryzurka super i ty też masz czym dychać 😁 Podczytuje Was i nie mam kiedy napisać bo dzieciaki mnie wykańczają teraz mati nie chodzi do przeczkola bo po chorobie jest i cały dzień słysze "mamo weź ewe" "mamo Ewa mi zabiera" itp. Masakra 😠
Kayka jak chodzi przy tym wózeczku 🙂 slodziutka jest 🙂
Maja kitek ma super i ta gumka różowa, no i Gabrysia -urocza 🙂
Miałam tyle do napisałania, że połowe zapomiałam 😉

Magda ja też cały czas słysze jak Oliwka krzyczy na Majke albo mamo to,mamo tamto czasem idzie oszaleć 🤢 🤢 ☺️
Nina mój idzie po 1 w nocy do pracy wiec Majki nie zgniecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Ola spała tylko 1 raz w ciągu dnia ,teraz od razu po kąpieli usnęła 🤪 Mam nadzieję że juz się nie obudzi.
Kuro ja współczuję wstawać tyle razy w nocy 😮 Przecież Ty jestes ciągle nie wyspana,i stąd Twoje złe samopoczucie.
Ja jutro zapisałam się do koleżanki(fryzjerki) chociaz sobie troszkę podetnę włosy , pozazdrościłam Wam wizyt u fryzjera hahahahahahaaaaaaa
U mnie często jest obiad na 2 dni. Bywa że i na 3 dzień jedzą to samo, ale to przez pracę 😞
No i mój urlop dobiega końca już 😞, a tak mi w domu jest dobrze, na wszystko mam czas.Ale jeszcze trzy dni wolnego 🤪. I pózniej znów mam długi weekend bo w piątek tez wolne wziełam na urodziny Oli 🙂. Kurcze będzie tyle ludzi że az sie boje gdzie oni się zmieszczą. Będzie ze 25 osób 😮. Ale stwierdziłam że jednak zrobimy jednego dnia urodziny. Będzie ciasno - trudno.
No to ja ide z Giną na dwór bo Tomuś chory 😞-muszę go chyba baaaaardzo rozgrzać 🤪 😁 😁 😁
Może jeszcze zajrze , a jak nie to do jutra, 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Dobranoc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/smoby-wozek-gondola-dla-lalek-hello-kitty-i1959962020.html mam prezent dla Majeczki 🙂
plus do tego bobas i fsio 😁
w pon zamawiam chyba że dostane identyczny w sklepach z zabawkami w bydgoszczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
suuuper wozeczek 🤪

zastanawiałam sie czy będzie dobry,tzn nie za duży ale Maja sama ma ponad 85 cm i myśle że na troche jej starczy tak na ok 2,5 latek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też chcę taki wózek 😁 Uwielbiam Hello Kitty 🙂 Piękny jest ten wózeczek, naprawdę 😁 Maja (oraz Oliwka) będą zachwycone hahah.
Łukasz już dwa razy się przebudził, a śpi dopiero 1,5h, ale cyca mu nie dałam...
Czita, Ty pewnie myślisz o podcięciu 2 cm ,a my o 15 cm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 OLKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 😘 Agata w ciąży!!!! Gratuluje 🙂 prędzej bym pomyślała o Mrówce hahaha. Marta twoja Gabi to ksero starego hahaha. Kasia wyglądasz jak zawsze rewelacyjnie, Alusia sama słodycz na tym robaczku 🙂 miałam coś jeszcze napisać, ale wyleciało mi z głowy …… My jutro na te badania boje się strasznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ja też chcę taki wózek 😁 Uwielbiam Hello Kitty 🙂 Piękny jest ten wózeczek, naprawdę 😁 Maja (oraz Oliwka) będą zachwycone hahah.
Łukasz już dwa razy się przebudził, a śpi dopiero 1,5h, ale cyca mu nie dałam...
Czita, Ty pewnie myślisz o podcięciu 2 cm ,a my o 15 cm 😉

ha ha nie nie Oli dostanie inny wózek i lale i Maja tak samo no ale i tak będzie bitwa 😁 ha ha 😁
wiesz jak Łukaszek chce to może z Mają pochodzić lale wozić 😉 😎
Nina trzymam kciukasy od nogów 😁
agus za ciebie też 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...