Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hehe Mini masz zajebistą miejsowość 🙂
mm zaraz wraca z pracy i będzie szafe kończył składać = dalsza część "wzruszeń" aż się boję 🙂
moja mała piszczy bo chce na dwór, jakby mogła to by chyba cały dzień na dworze była
a i mania komputerowa jej sie rozrasta 🤪, codziennie prowadzi mnie do mm pokoju i każe komputer włączać i yt i kotek kłopotek a potem piosenki z baby tv Zosia siedzi słucha i macha rączkami, a dzisiaj byliśmy u koleżanki i miała lapciaka na stole, Zosia mało go nie zwaliła tak ciągneła i chciała żeby jej włączyć i tak mnie i ją szarpała aż w końcu wymiękłyśmy i włączyłyśmy jej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja tylko na chwilę 😁
Dla Gabi jeszcze raz wszystkiego Naj! 🙂
Agata, witaj u nas z powrotem 😁 mam nadzieję, że z dzidziusiem będzie wszystko dobrze 😘 😘 Zosia widać będzie molem książkowym 🙂 oby tak było zawsze, to jej na dobre wyjdzie 😁 urocza z niej dziewczynka.
Trochę zapisałyście, więc nie wiem co jeszcze czytałam 😉 zapomniałam. Marta wysłała mi zdjęcia z roczku - pięknie wszystko wystroiła. Róż aż bije po oczach hahhaha ale naprawdę ślicznie to wygląda.
Mini, co to za Krowa z rudymi włosami?? No wiesz Ty co 😁 A gdzie znak rozpoznawczy Milki? 😉 Żartuję, świetnie wyglądasz 😁 ja może jutro się na rudo zrobię, ale jeszcze farby nie kupiłam. Niby taki wybór w sklepie, a takiej marchewki jakiej ja szukam, to nie ma 😠
Sylwia, dawaj foto świeżo po farbowaniu 😁 proszę nadrobić zaległości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Dziekuje dziewczynki za opinie o kolorze 😘
koffam was 😁
Marta no to super impry już teraz życze dla Gabi 🙂 😘
a wogóle gdzie nowa Iza i Ruzi też nie było cośik....mam nadzieje że nie czują sie nie swojo z nami ☺️


Jestem, jestem Mini podczytuje Was na bieżąco ale niemam czasu pisać bo tylko włącze komp to już mała mi pstryka 😉 Ewcia zaczeła mi chodzić (a raczej biegać za Matim) w czwartek nabiła sobie guza na głowie a od wczoraj ma siny policzek iP MASAKRA
Mini kolorek super 🙂
I wszystkiego Najlepszego dla Gabrysi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa moje dziecko niechce spać, włożyłam ją na chwile do kojca to się wyjąć nie dała, byle nie spać...
mam pytanie, jakich pieluszek używacie? bo ja pampers activ baby od dawna ale od niedawna ciagle mamy jakieś jazdy, dzisiaj znowu pupa czerwona, nie wiem czy to wina pampersów czy jak, zmieniam jej je co 2 godziny :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata może to nie wina pampersów może Zosia dostaje jakieś leki które powodują mocniejszy mocz i on powoduje odparzenia nieraz to co się je też powoduje wzmocnienie składu mocznika.

Ja zrobiłam liste a raczej menu Świąteczne 🙂 Do tego zrobiłam liste zakupów, ale na pewno coś jeszcze dopisze hahaha Musze jeszcze wypisać składniki na tort Alusi na roczek i składniki na ciasto 🙂 Na Świeta ciasta zamiawiam za 15f będę mieć 3 rozsądnie duże kawałki ciast a nie jedną dużą blache i kto to by zjadł poza tym gdzie bym to schowała 🤔 A tak trzy porcje ciasta spokojnie starczą dla nas i zmieszczą się w lodówce 🙂 Na szczęście w polskim sklepie koło mnie ciasta mają pycha bo w tamty roku też je mieliśmy 🙂

21 grudnia M ma wypłate to zrobimy zakupy i wszystko sobie w jeden dzień poszykuje 🙂 Dużo nie robię bo kto to naje tyle haha 🙂 A roczek tylko na słodko 🙂

Teraz robie pranie Ali haha 🙂 Posprzątałam jesteśmy same a więc leniuchujemy 🙂 Ala spała od 17 do 19 a więc teraz ja pije kawe bo Ala poszaleje na pewno gdzieś do 12:00 w nocy albo i dłużej 🤪 🙃 😮

A tutaj dzisiaj cichutko !! 🤪 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Gratulacje dla Ewci!! Brawo 🤪
Agacia, ale się cieszę że wróciłaś do nas!! Buźka 🙂
Kafi, lekarzy niektórych to powinni powybijać haha, z powołania to na pewno nie są, a z czystej korzyści - pentaki 😠

Zaraz napisze więcej ale muszę podłączyć baterię do laptopa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A więc tak...

Roczek udany! Zrobiłam wszystko tak, jak chciałam choć balonów mogłoby by więcej hehe. Wybrała kieliszek a jako drugie różaniec 😁 Dostała kuchenkę i wózek z FP, zestaw naczyń kuchennych i mini kuchenkę a jakieś tam firmy 😜, tamburyn, jeansy i trzy bluzki z F&F, kasa, kolczyki złote, od nas skrzynkę pocztową z FP i lalkę 🙂 Ogólnie było 13 osób z Gabi także superowo 🙂 Jedzenia mi zostało na cały tydzień hehe 😁 Postaram się wrzucić jakieś foto ale jestem leń i nie chce mi się przesłać na laptopa 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj siedziałam w kuchni do w nocy bo mój mąż po pracy zabłądził i wrócił o 2 🤪 Ale byłam wkurzona! Spałam krótko i od rana sprzątanie i ciąg dalszy działań w kuchni... Myślałam, że nie wyrobię ale dałam radę hehe. Dzisiaj mój M z moim szwagrem też gdzieś wywiali a ja siedzę i popijam piwko no i czekam kiedy łaskawy Pan wróci bo nie odbiera tel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na początek to naj dla Gabi - spóznione 😞
Również naj dla Łukaszka 🙂
Nie pamiętam co miałam odpisać ☺️
Agata może przez pieluchy, moja Ola kiedys używała wszystkich pieluch , ateraz tylko pampers , bo po innych ma krostki.
Marta juz po imrezie 🙂, dawaj foty!!!!
Rózia to masz juz dwójkę biegających dzieci hahahaha Gratulacje dla córci 🙂
Kaffi konowały z tych lekarzy ! 😠
Pigi ja też listę sporządziłam i juz zakupy zrobilam.
O kurcze moja Ola za tydzień urodziny Ojaaaaaaa jak zleciało.
Moja Ola zaczyna mi chorować , ma katar = brzydki kaszel sie włączył 😠. Jutro do lekarza.
A jutro juz do pracy idę , o nieeeeeeeeeeeeeeee nie chcę.
A tu foto , kiepskie troszkę bo niewyględna jestem , ale mata 😁 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/wlosyq.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/802/wlosyq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/wost.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1601/wost.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
STO LATEK DLA ŁUKASIA DUŻO PREZENTÓW I UŚMIECHU !!
Moja Alusia wczoraj zrobiła swoje pierwsze dwa kroki !! 😁 Zobaczymy jak to będzie dalej... 🙂
Ostatnio absorbuje dużo mojego czasu 🤨 Wczoraj robiłam obiad jak M wstał bo inaczej nie dało rady ponieważa Ala ściąga ze mnie ubrania tylko żebym Ją wzieła na ręce 😮 😲 🙃
Gabrysia już po roczku i imprezie swojej i cieszę się, że się udała 😘
Gosiu Ty jak zawsze zjawiskowa !! Niech się inne mamusie obrażają przepraszam, ale dla mnie jesteś najśliczneijsza na tym wątku 😘 😉 A Ola jaka mina hahaha zła jak osa hahaha 😁 😁
U mnie kolejny dzień pada 😠 Ala nie była tydzień na dworze bo nie mam jak z Nią wyjść 😞 😠 Desz i grad nieustannie noc i dzień 🙃 🤔
Gosia tych zrobionych zakupów to Ci zazdroszczę bo ja nie lubie robić spożywczych 🤨 A później jeszcze tyle szykowania ehhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oooooooo jak mi miło 🙂 Baaaardzo Kasia dziękuję za komplementy 😆
No ja już mam zrobione zakupy i mięso i do sałatek wszystko, tylko wędlinka,warzywka i pieczywo kupić muszę. Ach i napoje % i nie % 😁 😁 😁 😁 😁 Tylko mieso popiec musze i bigos ugotowac - ale bigos to ugotuje mi mama bo ona najsmaczniejszy robi. I w pierwszy dzień Swiąt też będę miała gości , moją i Tomka rodzinę 😮
Kasia ja bym wsciekła była jakby u mnie taka pogoda była 😠, ja uwielbiam spacery, i lubie gdy na spacer wychodzi Ola.
Mój męszczyzna obiad robi 🤪
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój M dzisiaj druga nocka w pracy a wiec niedawno wstał i własnie wrócił z zakupów 🙂
Moja Ala już taka robi się niedobra, że czasem wychodze do drugiego pomieszczenia żeby klapsa niedostała ☺️ 🙃 😮 Teraz był wielki ryk i tupanie nogami bo niechciałam Jej dać do zabawy telefony stacjonarnego 🤔
Ja robie obiadek ale tylko dla M bo ja juz mam dosyc mięsa i chyba zjem same frytki.
Ja muszę sama wszystko szykować na święta 🙂 Ja duzo nie robie bo gości nie będziemy mieć a sami tego nie zjemy. Robie trzy rodzaje sałatki, 3 rodzaje mięsa, bigos, rybki na wygilie do tego troszke słodkiego, ciasta i to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja robię sałaykę warzywną i z tuńczyka, rybę po grecku, piekę szynkę i karkówkę do chlebka. Bigos i pasztet mamusia mi zrobi 🤪. No i ciasto, upiekę makowca i może szarlotkę , albo kupię jakieś jeszcze ciasto. I koniec!!!
Idziemy oglądać "oszukać przeznaczenie" to nowe 🤪
Ale tu puchy dziś 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dzisiaj i wczoraj to pusto tutaj jak makiem zasiał 😁
Ja robie bigos, sałatka jażynowa, szube, sałatake z kurczakiem i serem do tego dwa rodzaje dewolaji, schabowe bo M chce, bigos i troche kupnego chodzi o pierogi bo nie chce mi się samej robić poza tym to tylko na wigilie hahaha 🙂 Nie piekę nic na chlebek chociaż myślałam o tym, ale my tak bardzo mało chleba jemy to tylko by się marnowało i miejsca mi zajmowało w lodówce 🙂 Chciałam zrobić gołabki, ale ich kapusta nie nadaje się do zawijania mięsa 🤔 A pasztet chociaż Gosia narobiłaś mi ochoty to nie upieke bo tutaj nie dostane podrobów 😲 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...