Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Kafi, ale ten kabel az sie prosi, aby go pociagnac 🤨 🤨 🤨
chyba musicie pomyslec nad innym miejscem dla niego, bo w takiem sytuacji, az cud, ze dotychczas nikomu nic sie nie stalo 🥴

Na dniach kończą mi kuchnie, więc wszystko będzie jak należy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia super fotki i włosy mamy w podobnym kolorze takie mam wrażenie 😉 Zmywarka super !! Nie wyobrażam sobie teraz życia bez zmywarki hahaha Leń jestem pod względem mycia naczyć 😜
Kafi widzę, że kuchnia powoli się już zarysowuje i coraz lepiej wyglada 😉 No Kasia ma racje ten kabel prosi się o zachaczenie a tym bardziej przez biegające i nieuważające dziecko może podczep go taśmą wyżej do ściany 😉 Wiadomo polowe warunki bo kuchanie się robi i to zrozumiałe, ale dzieci nie wybierają niestety ... 😉 A Kafi u mnie zmywarke Mariusza sam podłączył tu nie ma rzadnej skomplikowanej filozofi a fachowiec tylko kase zawoła za coś co mąz może sam zrobić za darmo 😉
Aaaaaa no i Sylwia Twoje szafki kuchennę są poprostu BOSKIE !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia ja mu to samo tłumaczę, ale on się uparł, że musi być fachowiec, bo przepadnie gwarancja. Kuchnia na dniach będzie skończona i wszystko będzie na swoim miejscu. Jak nie miałam tego blatu to kabel wisiał za szafką i nie było go widać czajnik stał tak na środku na takim prowizorycznym blacie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki za komlpementy 😉 no zmywarka fajna sprawa zwlaszcza na imprezy 🙂 Kafinka faktycznie moze ten kabel jakos podklej wyzej, chociaz Oli pewnie i tak juz segnie 😉 Zmywarke sam Paweł podłączył nie ma sensu fachowca wolac no chyba, ze nie macie odprowadzeń przygotowanych my juz od razu robilismy tu miejsce dla zmywarki wiec zawory6 byly wystarczylo tylko podlaczyc 😉 lece obiadek robic hehe a wogole juz co chwila w okno patrze i czekam na kanape hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
Kasiu tez mi sie wydaje, ze mamy podobne kolory 🙂 Przypomnialo mi sie, ze Agata pisala o getrach i ze nie moze dodac linku- musisz nam dać jeszcze pare postów bo od 20 mozna dopiero linki i zdjecia wstawiac 😉


Tak to prawda od 20 postów można dodać 🙂
Na prawde mi się wydaje że są bardzo podobne te nasze kolorki 😉
Moja Ala poszła do sypialni i dorwała rodzynki w czekoladzie bo zapomniałam schować ze stolika nocnego który jest niski teraz siedzi w sypialni i dojada to co ukradła z opakowania haha Mała złodziejka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Kasiu tez mi sie wydaje, ze mamy podobne kolory 🙂 Przypomnialo mi sie, ze Agata pisala o getrach i ze nie moze dodac linku- musisz nam dać jeszcze pare postów bo od 20 mozna dopiero linki i zdjecia wstawiac 😉


Tak to prawda od 20 postów można dodać 🙂
Na prawde mi się wydaje że są bardzo podobne te nasze kolorki 😉
Moja Ala poszła do sypialni i dorwała rodzynki w czekoladzie bo zapomniałam schować ze stolika nocnego który jest niski teraz siedzi w sypialni i dojada to co ukradła z opakowania haha Mała złodziejka 😁

hahahaha dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś od rana same zdjęcia - super 🙂 Gabrysia jaka śliczna panienka. Dziewczyny gdzie wy brzuchy macie??? Wy laseczki jesteście. brzuch to mam JA 😁 😁 😁

Sylwia zmywarka super. Ja też dostałam na mikołajA ale 4 lata temu 😆
U nas weekend minął na rozworzeniu zaproszeń na roczek a i tak nie wszystkie dostarczone a tu już za 12 dni roczek i mam stresa jak to wyjdzie, czy sie wyrobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat dla Łukaszka 🙂
He Nina ostatnio przypomniała mi jak mnie uświadamiała że urodze 12, a sama wtedy poszła rodzić 🙂
za nami masakryczna noc, mała chrapała dusiła się i płakała, całą noc nie spałam bo ona obok mnie to sie przytulała to za chwile odsuwała i płakała bo nie mogła mnie znaleść, jestem zrypana, a jeszcze zatoki dają się w kość, głowe mi rozsadza, dzisiaj sobie posmarowałam maścią komforową zaczęło drapać mrowić i już dużo lepiej, ale maści komforowej oczywiście też nie można w ciąży :/
co do zmywarek ehh ja Wam w tamtym roku marudziłam, potem mąż obiecał kupić i dalej nie mam, ale w tym roku na wiosne już sobie kupie, dostane zwrot podatku i powinno być ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
eh ja przy wzroście 158cm przed zajściem w ciąże doszłam do 75kg 🤢 aż do dietetyka chodziłam, w ciągu 2 tyg diety zrzuciłam 7 kg (wszyscy gały na wierzch), ale okazało się że jestem w ciąży i musiałam zacząć normalnie jeść i w ciągu tyg przytyłam 5, to dopiero jest kłopot wagowy, ale dietetyk mi powiedział że przy moich zaburzeniach hormonalnych jak uda się zrzucić i utrzymać 10 kg to będzie wielki sukces (bo chciałam 20)

a co do słodyczy to moja Zosia, oj troszke spróbuje, ale ona niechce, woli ogórka kiszonego niż ciastko !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
ruzia napisał(a):
kafinka napisał(a):
Ruzia Ty masz stresa, a co ja mam powiedzieć u nas 45 osób będzie w sobotę 🙃


O Matko 45 osób 🤔 Będziesz miała jakąś kucharke??

nie wszystko sama 😉


to Ci współczuje 3 dni przy garach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
aga_ta napisał(a):
kafinka napisał(a):
Ruzia Ty masz stresa, a co ja mam powiedzieć u nas 45 osób będzie w sobotę 🙃

o matko, Ty małe wesele robisz??

można tak powiedzieć 😁

o kurcze, my Zosi robimy urodziny to tylko Pawła rodzice, brat z zoną i moi rodzice i siostry, wiecej nie robimy bo uznaliśmy ze Zosia za mała, a teraz ma faze jak kogoś widzi z poza domowników albo takich osób co czesto widzi to zaczyna płakac i z rąk nie schodzi, ale Zosi urodziny 18 i chyba przełożymy już na święta, bo mój tata i siostry do pracy 18 mają, a w święta na spokojnie wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...