Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ruzia napisał(a):
Dziewczyny zamawiacie msze??

ja nie bo nawet bym na niej nie mogła być bo przeciez jeszcze dobrze nie wejde już wychodze bo słabo mi, ale jakoś kombinuje żeby Zosia była 20 na Mszy na Trzęsinach bo ma być ojciec Teodor i msza uzdrawiająca i może na jej skaze by pomogło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata opaski chyba rozmiarówki jako takiej nie maja
ja kupuje zawsze na oko na prawde nie spotkałam zsie z rozmiarówka... opasek...

Agata a kiedy masz termin porodu ?? 🙂 wiesz co bedzie juz?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
45, 30 osob 😮 😮 🙃 🙃 🙃 🙃 to dopiero imprezowo 😁 😁 😁 😁
nie wyobrazam sobie tyle osob na urodzinkach u dziecka 🙃 🙃 🙃
mnie na szczescie omina przygotowania - przyjezdzamy na gotowe 😉 😜
mszy zadnej nie zamawiam, to nie moje przekanania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola88 napisał(a):
Agata opaski chyba rozmiarówki jako takiej nie maja
ja kupuje zawsze na oko na prawde nie spotkałam zsie z rozmiarówka... opasek...

Agata a kiedy masz termin porodu ?? 🙂 wiesz co bedzie juz?? 🙂

na 24 maja 🙂 nie wiem, 20 mam wizyte to będzie 17 na 18 tydzień ale mi pewnie jeszcze nie powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my wczoraj bylismy w londynie cala trojka. kupilismy sobie komplet toreb podroznych (szt 4) jedna wielka, druga mniejsza i 2 podreczne, wszystkie jednakowe, bo tak to mielismy "kazda z innej parafii 😉" ,a ze M stwierdzil, ze juz bedziemy czesciej podrozowac, to niech te torby juz wygladaja jakos porzadniej 🙃 , kazda ma po 4 kolka, wiec sa bardzo skretne i lekkie sa.... zobaczymy jak sie sprawdza w podrozy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂
W końcu dość ładna pogoda u mnie i byłyśmy na spacerze ale wiało aż mnie głowa rozbolała 😲
U mnie na roczku Ali będą może oprócz nad dwie pary jeszcze tutaj nie wyprawiamy roczku bo nie mamy kogo zaprosić- nie mamy tutaj rodziny. W Polsce była by impreza w lokalu na jakieś 25 osób, ale nie lecimy także wydatek nas ominie 😁 Przyszedł już cały zestaw przystroju na Ali roczek czekam tylko na jeszcze jedne balony 🙂 Muszę jechac do miasta kupić Ali sukienkę i coś we włoski suknia upatrzona także luzik no i prezent ale już sama nie wiem co 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni tydzien prawie w ogole nie podchodzilam do kompa,,,,
latalam po centrum za prezentami swiatecznymi ...najwazniejsze ze dla malej mam juz wszystko kupione pod choinke,,,i juz wybrany prezent na pierwszy roczek ...
do tego troche pracowalam ,,,
jeszcze w tym tyg. musze troche polatac zeby zamknac dzial prezenty i oczywiscie zamowic torcik dla malej .....
A dla chrzestnych, dziadkow i babc przygotowuje na pierwszy roczek Klarci prezenciki pamiatkowe w postaci albumow z opisami i zdjeciami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale wy dużo ostatnio piszecie 😉 nadążam czytać, ale nie nadążam odpisywać 😞
narożnik i salon piękne i gustowne 😁 no i widok z okna tez macie piękny, bo pamiętam 🙂 także mieszkacie w raju na ziemi 😁
Dominiś jaki zadowolony 😁 hahah
Sylwia, a Ty świetnie wyglądasz 🙂 figurka noono 😁
Agata, ja obstawiam chłopaka, jak już pisałam na nk 😁 A na katar nie wiem co poradzić. Ja fridą odciągam, ale to tortury 🤨 🤨 do tego maść majerankowa pod nosek.
A tyle osób to sobie nie wyobrażam 😁 mi by się nie chciało i szkoda by mi było kasy 😉 zresztą bym nie pomieściła tyle osób. Do tego Kaffi medal dla Ciebie, że wszystko sama przyrządzisz 🙂 a z tym czajnikiem, to koszmar 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My właśnie żeby uniknąć tych wszystkich wydatków z wiązanych z wystawnym roczkiem do tego prezentami dla rodziny zostajemy w Anglii. Niestety w tym roku co będzie bierzemy kredt na mieszkanie a więc kasa jest potrzebna i nie możemy pozwolić sobie na wydawanie kasy na głupoty...
Ja zrobiłam kilka pierogów z serem na obiadek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, wiesz co ja swojego nie moge do niczego namówić, żyrandole już 3 tyg mi wiesza :/
Może byś swojego użyczyła na kilka dni? on taki pracuś wszystko by zrobił a za kilka dni bym Ci go oddała 🤪 Co Ty na to?
Oglądacie tvn? dzisiaj o kobietach z rozstępami...eh ja też mam taki kalafiorek i teraz nowe się robią...
Nina, zobaczymy czy zostaniesz wieszczką forumową czy raczej brak Ci daru przewidywania 🙃
Dziewczyny a jakby dodać tych kropli komforowych do kąpieli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Sylwia, wiesz co ja swojego nie moge do niczego namówić, żyrandole już 3 tyg mi wiesza :/
Może byś swojego użyczyła na kilka dni? on taki pracuś wszystko by zrobił a za kilka dni bym Ci go oddała 🤪 Co Ty na to?
Oglądacie tvn? dzisiaj o kobietach z rozstępami...eh ja też mam taki kalafiorek i teraz nowe się robią...
Nina, zobaczymy czy zostaniesz wieszczką forumową czy raczej brak Ci daru przewidywania 🙃

Agata nie dodawaj ja dodałam to małej oczy sie podrazniły i mi ;/ maskra mówie ci nie lepiej skropic poduszeczke i piżamke w kompieli próbowałam to 2 dni małej oczy łzawiły i tarła;/

Dziewczyny a jakby dodać tych kropli komforowych do kąpieli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...