Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aga_ta napisał(a):
a jak wyglada sukienka-mikołajka?
ja sie wkurzyłam bo z zosi urodzin nic nie wyjdzie, w końcu spedzimy je we trójke tylko a właściwie we 4 bo ja w dwupaku


a co soie stało??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
a jak wyglada sukienka-mikołajka?
ja sie wkurzyłam bo z zosi urodzin nic nie wyjdzie, w końcu spedzimy je we trójke tylko a właściwie we 4 bo ja w dwupaku


a co soie stało??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rodzice moi 18 nie mogą wiec miałobyć w świeta to akurat i chrzesny by był, a tu psikus bo tescie zaprosili tescia brata a on sie z dziadkami wprosił no i tesciowa mówi ze nie bardzo bo żeby głupio nie wyszło, no to pomylałam że 17 ale wtedy tescie tez nie mogą bo na dole korytarz beda malować i szafe składać,a po niedzieli nikt nie będzie miał czasu bo święta zaraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
rodzice moi 18 nie mogą wiec miałobyć w świeta to akurat i chrzesny by był, a tu psikus bo tescie zaprosili tescia brata a on sie z dziadkami wprosił no i tesciowa mówi ze nie bardzo bo żeby głupio nie wyszło, no to pomylałam że 17 ale wtedy tescie tez nie mogą bo na dole korytarz beda malować i szafe składać,a po niedzieli nikt nie będzie miał czasu bo święta zaraz 😞


oj to nie miło;/ biedna!!

zrób wtedy kiedy tobie pasuje jak niep przyjda ich sprawa oni na głowie dla wnuczki powinni stanac nie ty i w dodatku w ciazy;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aj Agata co za rodzina wszyscy powinni się postarać aby być na święcie Zosi !! My powiedzieliśmy, że przylatujemy na ostatnią chiwle i każdy może kogo zaprosiliśmy na roczek mimo, że to dzień po świętach.
Sukienka mikołajka dam Ci link 🙂
http://www.ebay.co.uk/itm/290629557991?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2648
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na żadnej 😁
haha odchudzałam sie troche Dukanem ale to niezdrowe potem sama sobie ustaliłam diete.. bo a miałam dietetyke w szkole wiec soie usaliłam i sie tego trzymałam... ale jakos przestałam to robic po nowym roku od nowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny, Mini no to widze że imprezka urodzinowa u mnie będzie taka sama
jak mi się uda to zaraz wrzuce na yt zosie jak tańczy ze swoim pieskiem
Ola ja chodziłam do dietetyka, fachowa opieka dobra rzecz tylko że co z tego jak w zimie jesz owoce i warzywa nachemizowane że szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
dzięki dziewczyny, Mini no to widze że imprezka urodzinowa u mnie będzie taka sama
jak mi się uda to zaraz wrzuce na yt zosie jak tańczy ze swoim pieskiem
Ola ja chodziłam do dietetyka, fachowa opieka dobra rzecz tylko że co z tego jak w zimie jesz owoce i warzywa nachemizowane że szok


no niestety;/
ja chce isc tez do dietetyka na nowy rok...
ale po to by mi pomógł ustabilizowac diete tak by mi w nawyk weszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haa pozazdrościłam Pigi i kupiłam Zosi dwie sukieneczki 🙂
http://allegro.onet.pl/sukienka-swieta-next-signature-80cm-i1989523917.html i
http://allegro.onet.pl/sukienka-mikolajki-86-92-plus-czapka-mikolaj-blad-i1989267710.html
a teraz z Zosia zajadamy kasze gryczaną z sosem, Zosia aż piszczy jak jej za wolno daje, ona uwielbia kasze gryczaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Maja jaka cwaniara, wie że trzeba nóżkami zejść w dół 😁 hhaha bystra dziewuszka 😁 no i kuku pokazuje 😁 Maja bardzo mi przypomina Łukaszka z zachowania i widzę tego samego chochlika u nich w oczach 😁 mimo, że inna płeć 😁
Zosia jak pięknie kręci tyłkiem 😁 A jeśli chodzi o sukienki to podoba mi się ta bordowa, cudna jest, a ta mikołajkowa już nie, za to ta u Pigi mikołajkowa się podoba.

My byliśmy na szczepieniu, następne w kwietniu, także spokój mamy na długo 😁 Mój "mały" waży 13 kg i wyszedł poza siatkę centylową 🤪 🤪 🤪
dostałam skierowanie na usg brzucha, żeby zobaczy czy wszystko jest w porządku, że jeść nie chce i lek na sen dostał i zobaczymy, czy to coś pomoże ☺️ ☺️
Nie wiem jak mam go odstawić od cyca w nocy, bo dziś całą noc doił ☺️ ☺️ a jak mu nie dałam to wrzask i marudzenie i nie spał 3 h w nocy... 🤨 🤨
Pediatra stwierdził "trudny pacjent", bo nie je, nie śpi, a tyje 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do roczku i zachowania dziadków, to naprawdę szczerze współczuję... malowanie jest ważniejsze od roczku wnuczki?? hmmm
Ty zawsze miałaś niefajne historie z teściami 😞 Nie przejmuj się nimi, bo się denerwować nie możesz 😘 😘
A ja święta najchętniej bym spędziła z mężem i synkiem gdzieś z dala od domu, już nie mówię że w ciepłych krajach, ale gdzieś wyjechać po prostu 😁
Wieprzowina, więc jednak ruszysz swój tłusty tyłek do Polski 😁 hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 😁
Filmiki BOMBOWE !! 😁 😁
Mi też się Agatka ta pierwsza podoba 🙂 Jest taka elegancka i śliczna 😉
Tak ruszam dupe z domu i wyruszam w rejs do Polski haha 🙂 Bilety potaniały to lecimy 🙂
Ja ostatnio nie za dobrze się czuję dzisiaj znów spałam popołudniu co u mnie to rzadkość 🤨
U mnie znów pada 🙃 Jejku mam dosyć tej pogody tutaj 😠 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa moja tez swojego czasu doila mi na okraglo przez cala noc,,,co ja ja od cyca to ryk byl.w lozku to nawet go nie dala wyjac sobie z buzi i tak cala noc...chodzilam nieprzytomna w dzien .zdazylo mi sie raz nawet przysnac w nocy trzymajac mala na rekach w trakcie karmienia i wtedy sie przestraszylam i powiedzialam dosc.
Meza przesunelam w lozku kolo lozeczka i jemu nakazalam wstawac w nocy do malej i dawac jej butle.na poczatku nie chciala,walczyla ,a jak juz naprawde zglodniala ,to i butle przeprosila 🙂 ......jemu tez ciezko bylo ,bo pracuje od rana do poznego wieczoru ,ale bylismy w sumie zdziwieni,bo mala po 3 nocach sie uspokoila ... i do tej pory klarcia jest na butli i maz ma nocne dyzury 😁 smieje sie , ze go wrobilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak,,,nasze tego samego dnia swietuja,,ja dzis kupuje taka sukienke malej na roczek
http://www.ebay.de/itm/Baby-Madchen-Tutu-Set-ROCK-TOP-LILA-Gr-74-98-/280776051755?_trksid=p4340.m185&_trkparms=algo%3DDLSL%252BSIC.NPJS%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BUA%26otn%3D10%26pmod%3D280779274394%252B280779274394%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D4910642272972117209

miala byc ciemo rozowa,ale sie spoznilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukienki śliczne i ta Izy i Agaty 🙂 ale mikołajowa taka sobie a bordo taka elegancka 🙂 😁
Nina ja jak cyca bym nie dała to by mnie rozszarpala 😁
wiecie co ona sama wstaje z czterech na proste nogi,nie łąpie się niczego i stoi ale jak chce by szła to się śmieje i siada albo za rece próbuje biec i śmiech w niebogłosy,jest po prostu jak mała dzikuska 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...