Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Iza sukienka no no 🤪 będzie mała księżniczka 🙂
Ja tą mikołajkową kupiłam bo będzie kupa śmiechu jak Zosia w niej wystąpi 🙂
powiem Wam że zazdroszcze Wam historii z cycami bo ja niestety na szczęście dla małej już dawno przeszłam na butle, teraz boje się że będzie tak samo, przy tak silnej skazie ciężko karmić i mimo wszystko gdzieś tam w środku zostaje taka igiełka kująca jak widze inne matki jak karmią
Mini bo Maja już wie jak chodzić ale woli Cie dalej w ciula robić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
hehe ja jak Zosie karmiłam to tylko pieczywo chrupkie i mięsko gotowane, po chlebie miała wysypke a smalcu nie próbowałam więc i tak masz lepiej 🤪

tylko że ta durna małpa nie słuchała jak jej tłumaczyłam że objawy zauważyłam głównie gdy dotknęła np.mydła lub gdy królik był w domu a nigdy po białku czy cytrusach 😠 😠
za 2 lata testy będą jeśli się nie zmieni nic 😠
iGE całkowite uznała za nie potrzebne skoro jest podejrzenie alergii 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza, masz świetnego męża 😁 mój nawet jakby nie pracował, to by mi nie pomógł, bo hrabia musi się wyspać 😜 cóż... każdy ma jakieś wady 😉 A sukienka rockowa i wesoła, bardzo mi się podoba 🙂
Agata, nie masz co sobie wypominać... i tak długo karmiłaś Zosię i pamiętasz przez co przechodziłaś. Ja i Mini to sobie możemy jeść co chcemy i dzieciom nic nie jest. Ja tylko przez 2 tygodnie uważałam na to co jem, a potem zapomniałam co to dieta i dobrze 🙂 bigos, grzyby, słodycze, co tylko chcę 🙂 Może przy drugiej dzidzi będzie inaczej :d w każdym razie jak nie wyjdzie karmienie piersią, to nic się nie stanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądała któraś czarnego łąbedzia i czy by poleciła?? bo nie wiem czy warto obejrzeć nie lubie musicali ale lubie filmy w których jest akcja,zdrada zadzrosć i thillery 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini skoro arelgolog skoro uważa że takiemu dziecko ige wyszłoby prawidłowe(tzn potwierdziło czy jest alergia czy nie) to niech ci zrobi na poszczególne alergeny, np na sierść zwierząt, a mydła jakiego używasz?? moze przeżuć się na białego jelenia to podobno dośc dobre mydło i raczej nie uczula, ale kosztuje troche 🤢
Nina niby to wszystko wiem ale mimo wszystko kuje, a jeszcze jak mnei znajomi albo lekarze pytają i musze tłumaczyć sie jakbym nie wiem jaką zbrodnie popełniła
Filmu nie oglądałam, wiec nie polece, ja zreszta teraz nic nie ogladam, jestem 100 lat za murzynami 🤪
właśnie siedze i jem sałatke grecką, mąż mi zrobił, bo po akcji w szpitalu nigdy nie tkne niczego z zadnej knajpy, humor podzielam z Olą bo się dobiłam po przeczytaniu tego http://www.tvnmeteo.pl/informacje/prognoza,45/snieg-tylko-przed-wigilia-swieta-z-jesienna-pogoda,16643,1,0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Mini skoro arelgolog skoro uważa że takiemu dziecko ige wyszłoby prawidłowe(tzn potwierdziło czy jest alergia czy nie) to niech ci zrobi na poszczególne alergeny, np na sierść zwierząt, a mydła jakiego używasz?? moze przeżuć się na białego jelenia to podobno dośc dobre mydło i raczej nie uczula, ale kosztuje troche 🤢
Nina niby to wszystko wiem ale mimo wszystko kuje, a jeszcze jak mnei znajomi albo lekarze pytają i musze tłumaczyć sie jakbym nie wiem jaką zbrodnie popełniła
Filmu nie oglądałam, wiec nie polece, ja zreszta teraz nic nie ogladam, jestem 100 lat za murzynami 🤪
właśnie siedze i jem sałatke grecką, mąż mi zrobił, bo po akcji w szpitalu nigdy nie tkne niczego z zadnej knajpy, humor podzielam z Olą bo się dobiłam po przeczytaniu tego http://www.tvnmeteo.pl/informacje/prognoza,45/snieg-tylko-przed-wigilia-swieta-z-jesienna-pogoda,16643,1,0.html

no własnie Maja jest za małą na poszczególne alergeny,i dla tego testy jak już za 2 lata ja nie używam mydła mój kupił kostke do kotłowni a Oliwka podała ją Majce do rączek i już wyszło,króliczek już jakiś czas temu poszedł do innego domu został chomik ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja nie rozumiem tej pani alergolog, mówi że nie ma sensu robić ige całkowitego bo już wie że alergia, ale tzn że gdyby pewna nie była to by dopusciła, ale ige poszczególne to już dziecko za małe, eh dziwna baba
to tak jak mi pediatra zabroniła sojowego mleka pić bo soja uczula 90% dzieci ma uczulenie, ale Zosia nie miała, teraz je deserki sojowe i nic, ale oni mają swoje utarte przekonania że dana rzecz uczula koniec kropka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
ja nie rozumiem tej pani alergolog, mówi że nie ma sensu robić ige całkowitego bo już wie że alergia, ale tzn że gdyby pewna nie była to by dopusciła, ale ige poszczególne to już dziecko za małe, eh dziwna baba
to tak jak mi pediatra zabroniła sojowego mleka pić bo soja uczula 90% dzieci ma uczulenie, ale Zosia nie miała, teraz je deserki sojowe i nic, ale oni mają swoje utarte przekonania że dana rzecz uczula koniec kropka 🤪

agata u takiego małego dziecka wyniki mogą wyjśc nie prawdziwe dla tego robi się dziecią testy w wieku 3 lat,nie prędzej a ige całkowite pokazuje czy jest alergia czy jej nie ma.
a ona uznala to bez sensu,bo to i tak mi nie pokaże od czego i na co Maja ma alergie.... mam za to karte z tym czego nam nie wolno jeśc...a i nawet wegeta itp glutaminian sodu wogóle powinien być usunięty a ja sobie nie wyobrażam zupy bez wegety czy nie których dań 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądź co bądź mamy wykluczoną alergie na bialko 😉
chociaż coś a reszty nie wiem 😠
zyrtec kazała podawać gdy będą pojawiały sie objawy,a teraz zobaczyć reakcje w miedzy czasie czy po odstawieniu stan się pogorszy,i nadal maść robiona.
Uznala też że Majka była taka mala że 5 kropelek jej starczyło by zyrtecu a ona dostawała 10 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):

agata u takiego małego dziecka wyniki mogą wyjśc nie prawdziwe dla tego robi się dziecią testy w wieku 3 lat,nie prędzej a ige całkowite pokazuje czy jest alergia czy jej nie ma.

tak i ige całkowite też może być zafałszowane tak samo jak i ige poszczególne więc dla mnie to pewna nieścisłość postępowania, zresztą są alergie ige zależne i niezależne czy jak to się zwie, chodzi o to że niektóre dzieci mają alergie mimo ze ige jest w normie
co do dietki kup sobie tą wegete natural, nie ma żadnych glutaminianów tylko chyba droższa jest, nie wiem mi się to dziwne wydaje, skoro jadasz jak jadałaś to niby dlaczego teraz nagle ma to zacząć małą uczulać jak wcześniej było ok?
a co do zyrtecu, zosia brała 5 kropelek ale w wieku eh 3 miesięcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 😘
Ile Wy napisałyście 😮 Nie nadrobię Was 😠 Za dużo .
Obejrzałam filmik z kręcidupką hahahahahaha, ciekawe po kim Alusia taka roztańczona jest hahahahaaaa.
A ja mam kuuuupe roboty bo urodziny Oli 😮 Zrobiłam juz szarlotkę z kislem i napoleonkę, jutro sernik z brzoskwiniami upiekę, i tort skończę.
Moja Ola wreszcie zaczyna się odważać i chodzić sama. Ale jeszcze jej niezbyt wychodzi. No ale rok zdeptała 🤪
Jutro zajrzę bo dziś to padnięa jestem 🥴
Dobrej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):

agata u takiego małego dziecka wyniki mogą wyjśc nie prawdziwe dla tego robi się dziecią testy w wieku 3 lat,nie prędzej a ige całkowite pokazuje czy jest alergia czy jej nie ma.

tak i ige całkowite też może być zafałszowane tak samo jak i ige poszczególne więc dla mnie to pewna nieścisłość postępowania, zresztą są alergie ige zależne i niezależne czy jak to się zwie, chodzi o to że niektóre dzieci mają alergie mimo ze ige jest w normie
co do dietki kup sobie tą wegete natural, nie ma żadnych glutaminianów tylko chyba droższa jest, nie wiem mi się to dziwne wydaje, skoro jadasz jak jadałaś to niby dlaczego teraz nagle ma to zacząć małą uczulać jak wcześniej było ok?
a co do zyrtecu, zosia brała 5 kropelek ale w wieku eh 3 miesięcy...
tylko ze Maja od 6 miesięcy jest na zyrtecu,tłumaczyłam jej jak krowie na rowie ale ona i tak zero słuchania 😠
mamy czekac i tyle zyrtec podawać gdy pojawią się wybroczyny!! 😠 toć ona jest nienormalna wg mnie zamiast zapobiegac to wpierw ma się krzywda stac by później leki dawać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Dobry wieczór 😘
Ile Wy napisałyście 😮 Nie nadrobię Was 😠 Za dużo .
Obejrzałam filmik z kręcidupką hahahahahaha, ciekawe po kim Alusia taka roztańczona jest hahahahaaaa.
A ja mam kuuuupe roboty bo urodziny Oli 😮 Zrobiłam juz szarlotkę z kislem i napoleonkę, jutro sernik z brzoskwiniami upiekę, i tort skończę.
Moja Ola wreszcie zaczyna się odważać i chodzić sama. Ale jeszcze jej niezbyt wychodzi. No ale rok zdeptała 🤪

co to za szarlotka z kislem gosia poprosze przepis:P

Jutro zajrzę bo dziś to padnięa jestem 🥴
Dobrej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą poazywałam fotke Majki rączek tu dziewczyną 😞
wywiad ograniczył się do pytań o mieszkanie czy jest wilgoć,czy ktoś ma alergie w rodzimie bądź astme,czy chorowała na zapalenie oskrzeli,i do mojej diety,ja jej że po jedzeniu to nie wychodzi raczej a ta dalej swoje....najlepsze że mówi no takie dziecko małe raczej nie je za dużo nowości 🤪
już chcialam ją oświecić że Maja nie je tylko wpeirnicza jak szalona 🤪
i czekaj teraz ok3 miesięcy do lekarza i dowiesz się tyle samo co nic 😠
a dziś obie kichają i mają katar 🤢
Gosia poprosze przepisy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja jaka wygimnastykowana 🤪 A robienie kuku jest zarąbiste hahaha 😁
Zosia jaka śliczna! Jeszcze nie miałam okazji jej widzieć na filmiku a to nie to samo co zdjęcia 🙂 Cudna jest i jak pięknie kręci pupcią hehe 😜 😉
Przykro mi, że wyszła dupowata sytuacja z tym roczkiem... Kurczę, ludzie są dziwni bo przecież jaką oni łaskę robią 😠 Tożto dla dziecka jest przecież! Ech...
Ola, masz superową dietę, gratuluję że sama sobie ustaliłaś! No i jak Ci pomogła! 🤪
Pigi, sukienka mikołajkowa boska! Już widzę Alusię w niej ubraną 🙂 Super 😉
Agata, to poszalałaś- ta pierwsza sukienka w moim guście 😉 Druga już nie bardzo... 🙂
Nina, to które z kolei szczepienie miał Łukasio? Kiedy to skierowanie na usg brzuszka? A co do odstawiania w nocy to ciężko doradzić. Mi mąż pomagał bo brał małą jak się budziła do łóżka i jakoś zasypiała. No i w między czasie próbowaliśmy dawać butlę. Czyli podobna historia jak u Izy 🙂 Rafał do tej pory robi mleko młodej w nocy 😜
Pigi, świetna wiadomość, że jednak zdecydowaliście się na Święta w Polsce 🙂 Jak przygotowania? 🙂
Izuni sukienka nie bardzo w moim stylu ale wiadomo jak to z gustami 🙂 My kupiliśmy w Smyku i pomimo iż byłam nastawiona na jasny kolor to wybrałam granat i do tego bolerko futerko w kolorze ecrue 😁 🙂
Nina, a co Ty o drugim dziecku tu mówisz? Mówiłaś że już mieć nie chcesz 😁 😁
Ale się uśmiałam Ola z Twojej córci! Cudowna tancereczk haha, w swoim świecie była hehe. No super kobietka po prostu 🤪 🙂
Gartuluję dla Oli że zaczyna dreptać sama 🤪 🙂
No to tyle, idę zjeść barszcz ukraiński bo jeszcze gorący 🙂 🙂
Co do alergii to ja właśnie dostałam pokrzywkę i chuj wie od czego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...