Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

No i latem była wysypana w okresie pylenia,bo wtedy miała wysypke,to pediatra stwierdziła że uczulają ją pyłki.
nie wspomne już że szanowana pani doktor alergolog opieprzyła nas za wejście do gabinetu!!
a czemu zapukałam pytam czy można a ona tak,a za chwile z ryjem że czemu wchodze jak kartoreki nie ma!!
a to moja wina że recepcjonistki mają takie leniwe dupy by przynieśc karte 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nina jak długo lekarz kazał ci podwać atarax??
ja kiedyś brałam tabletki atarax bo byłam za nerwowa,one też są przy np.alergiach bo coś tam mają w sobie...
ale mniejsza z tym chodzi mi o to bo pewnie ma podobne działanie do dipherganu,czyli czy za długo stosowany może szkodzić i uzależniać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😉
Aleksandra i jej mamusią dziękują za życzenia urodzinowe 😆 😘
MAJECZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!! RADOSNYCH CHWIL I NIE ZNIKAJĄCEGO UŚMIECHU Z BUZICZKA 😘 😘 😘 (Kaffi nie mam nic na koncie 😞, i nie mogę odpisać)
Moja w łóżeczku, miała iść spać , ale nie wiem co robi. Czekam az zaśnie i lecę zrobić serniczek 🙂
Mini dam przepisy na ciasta 😆, jak znajde pózniej chwilkę 😉.
My urodziny Oli robimy jednak jutro bo dziś chrzestna pracuje na noc i nie chcę jej męczyć , bo musi odespać poprzednią nockę. Więc impra jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Najlepsze Życzenia Urodzinowe Dla Aleksandry I Mai 😁 Dużo zdrówka przede wszystkim rocznym dziewczynkom 😁

dołanczam się do kurzych życzeń 😁
samych uśmiechów na buziach i radości 😘 😘


ja rowniez sie podpisuje pod zyczeniami .........
Buziaczki Dzieciaczkom
😘 😘 😘

i ja też się dołączam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninie z tymi ząbkami chodzi chyba o nocne karmienie? bo tak piszą w "mądrych" gazetach że dziecko ok 8 mies powinno przsypiać noc i nie dojadać bo to sprzyja próchnicy, a ja powiem tak, wszystko jest kwestią predyspozycji genetycznych, koło mnie w bloku mieszka gość, po 60 wszystkie zęby swoje, kilak plomb raptem, a zęby myje...raz na tydzień
Nina nie wiem jak u Ciebie, u mnie na to nocne karmienie (chociaż u nas butelkowe) ma wpływ jedzenie w dzień i nie chodzi o mleko/kasze bo tego nigdy nie zje wiecej, ale jeśli Zosia zje (a nie tylko liźnie) 2 posiłki gotowane to noc prześpi, ale jak nie zje to karmienie co 3 godziny, a no i pozostaje jeszcze jedna kwestia, jest zima, kaloryfery grzeją, nie wiem jak u Was, u nas mała butle picia na noc wypija bo gorąco ją meczy, zresztą sama też w nocy pije, a jak w bloku u rodziców jestesmy i tam ciagle palą to mała od butli z piciem wogóle nie odchodzi więc może mały budzi sie pić??
Mini ja chodze z męzem wszędze po lekarzach bo jego wygląd sprawia że żaden lekarz nie będzie dla mnie niemiły 🤪 ale jakby mi tak baba wyskoczyła to chyba bym odpowiedziała co myśle, a myśli miałabym dośc ostre, perfidne babsko i koniec
kurcze dziewczyny znowu mi cycki rosną 🤢 z rozmiaru e właśnie przechodze na f, a u nas zlikwidowali jedyny sklep który miał taką bogatą rozmiarówke i bede musiała po stanik do lublina jechać:/ ale porażka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Ninie z tymi ząbkami chodzi chyba o nocne karmienie? bo tak piszą w "mądrych" gazetach że dziecko ok 8 mies powinno przsypiać noc i nie dojadać bo to sprzyja próchnicy, a ja powiem tak, wszystko jest kwestią predyspozycji genetycznych, koło mnie w bloku mieszka gość, po 60 wszystkie zęby swoje, kilak plomb raptem, a zęby myje...raz na tydzień
Nina nie wiem jak u Ciebie, u mnie na to nocne karmienie (chociaż u nas butelkowe) ma wpływ jedzenie w dzień i nie chodzi o mleko/kasze bo tego nigdy nie zje wiecej, ale jeśli Zosia zje (a nie tylko liźnie) 2 posiłki gotowane to noc prześpi, ale jak nie zje to karmienie co 3 godziny, a no i pozostaje jeszcze jedna kwestia, jest zima, kaloryfery grzeją, nie wiem jak u Was, u nas mała butle picia na noc wypija bo gorąco ją meczy, zresztą sama też w nocy pije, a jak w bloku u rodziców jestesmy i tam ciagle palą to mała od butli z piciem wogóle nie odchodzi więc może mały budzi sie pić??
Mini ja chodze z męzem wszędze po lekarzach bo jego wygląd sprawia że żaden lekarz nie będzie dla mnie niemiły 🤪 ale jakby mi tak baba wyskoczyła to chyba bym odpowiedziała co myśle, a myśli miałabym dośc ostre, perfidne babsko i koniec
kurcze dziewczyny znowu mi cycki rosną 🤢 z rozmiaru e właśnie przechodze na f, a u nas zlikwidowali jedyny sklep który miał taką bogatą rozmiarówke i bede musiała po stanik do lublina jechać:/ ale porażka

Agata mój też był ze mną ale został w poczekalni z Oliwią ,bo ta jak by weszłą to armagedon 🤢
no Majka przesypia zazwyczaj noc,chociaż czasem sie budzi by pocycać ☺️
No ale ona mi tak w dupe nie daje i noce mam przespane zazwyczaj więc podziwiam Nine bo już pewnie dawno by mi nerwy puściły,przy Oliwi był stres,chęć jedzenia co chce no i nie chciałam być zależna od niej dla tego była na butli,przy Majce czasem myśle że gdyby była na butelce miała bym więcej dla siebie czasu bo a to u babci by posiedziała a my na zakupy a to to,tamto a tak jest jednym wielkim cycem i tylko mnie widzi a inni to dla niej mało znaczące twarze 🤢 ☺️
a chciałam wam napisać że moje dziecko garściami rwie włosy z główki wasze tez tak robią?? dziś wyrwała 3 garstki i zabierz jej rączke od główki to się drze 😠
no i ma miejsce z łysolkiem nie mal 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):

kurcze dziewczyny znowu mi cycki rosną 🤢 z rozmiaru e właśnie przechodze na f, a u nas zlikwidowali jedyny sklep który miał taką bogatą rozmiarówke i bede musiała po stanik do lublina jechać:/ ale porażka


ty sobie zalatw pozwolenie na bron 😁 😁 😁
przed ciaza mialam B ,,,w czasie ciazy tez E-F kupowalam,,,,,kazdy na moj widok robil WOW 🤪 😁
a teraz mam chyba mniejsze jak przed ciaza...takie to jakies mikre B i w dodatku jeszcze -poki co zwiedle skarpety 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
aga_ta napisał(a):

kurcze dziewczyny znowu mi cycki rosną 🤢 z rozmiaru e właśnie przechodze na f, a u nas zlikwidowali jedyny sklep który miał taką bogatą rozmiarówke i bede musiała po stanik do lublina jechać:/ ale porażka


ty sobie zalatw pozwolenie na bron 😁 😁 😁
przed ciaza mialam B ,,,w czasie ciazy tez E-F kupowalam,,,,,kazdy na moj widok robil WOW 🤪 😁
a teraz mam chyba mniejsze jak przed ciaza...takie to jakies mikre B i w dodatku jeszcze -poki co zwiedle skarpety 😲

o kurcze a długo już czekasz na powrót piersi do normalności?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini23 napisał(a):
Izabela napisał(a):
aga_ta napisał(a):

kurcze dziewczyny znowu mi cycki rosną 🤢 z rozmiaru e właśnie przechodze na f, a u nas zlikwidowali jedyny sklep który miał taką bogatą rozmiarówke i bede musiała po stanik do lublina jechać:/ ale porażka


ty sobie zalatw pozwolenie na bron 😁 😁 😁
przed ciaza mialam B ,,,w czasie ciazy tez E-F kupowalam,,,,,kazdy na moj widok robil WOW 🤪 😁
odkad zakonczylam karmienie ...czyli 3 miesiace
a teraz mam chyba mniejsze jak przed ciaza...takie to jakies mikre B i w dodatku jeszcze -poki co zwiedle skarpety 😲

o kurcze a długo już czekasz na powrót piersi do normalności?? 😮


odkad skonczylam karmienie - 2 i pol miesiaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja rwie ale moje, swoich niechce 🤪
i kiedyś znajoma mi mówiła odnośnie tego że było w tv o tych angielskich nianiach i też dziecko rwało włosy tylko że sobie, tylko że ono rwało jak mama odchodziła od niej, tak odreagowywała, chciała zwrócić na siebie uwage i zamienić ból psychiczny na fizyczny
skoro sama sobie rwie tzn że raczej jej to nie boli, wiem że wycinanie nożyczkami gniazdek to u dzieci norma, ale wyrywanie...Twoja mała robi nowy trend 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
aga_ta napisał(a):

kurcze dziewczyny znowu mi cycki rosną 🤢 z rozmiaru e właśnie przechodze na f, a u nas zlikwidowali jedyny sklep który miał taką bogatą rozmiarówke i bede musiała po stanik do lublina jechać:/ ale porażka


ty sobie zalatw pozwolenie na bron 😁 😁 😁
przed ciaza mialam B ,,,w czasie ciazy tez E-F kupowalam,,,,,kazdy na moj widok robil WOW 🤪 😁
a teraz mam chyba mniejsze jak przed ciaza...takie to jakies mikre B i w dodatku jeszcze -poki co zwiedle skarpety 😲

ja przed ciaza c, w trakcie karmienia na e przeszłam i tak mi zostało, jak skonczyłam karmić to tez takie flaki i skarpety ale potem to mienło i są prawie jak przed ciaza, ale ja dużo małą nosiłam wiec wyrabiałam sobie mięśnie klatki piersiowej, a poza tym mała niechciała mi wyciągnać cycków, na co narzekałam w trakcie karmienia bo bardzo sie musiałam schylać a teraz się ciesze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
jakieś 3,5 miesiaca cycek w buzi 24h na dobe 🙂 a cycki i tak mi rozsadzał nadmiar pokarmu 🙂 a pokarm znikł mi mniej wiecej 5 miesiecy po odstawieniu od cycka


a powiedz, w jakim czasie po zaprzestaniu karmienia zaszlas w ciaze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szwagierka zaszła w ciąze karmiąc 🤢
Michał jest z 25 grudnia 2008
a weronika początek listopada 2009 🤢
No Raczej jej nie boli bo się wkórza jak jej zabraniam ☺️ a nie dośc że ma 3 włosy na krzyż to jeszcze łysa chce być 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Nadrobiłam 🙂
Sto lat i dużo zrówka dla Oli i Maji z okazji roczku !! 😘
Co do chorób i alergi to się nie wypowiadam bo u mnie wszyscy na szczęście zdrowi, ale dla Was i Maluszków dużo zdrówka !! 😘
U mnie wali śnieg a raczej padał, ale już przestał....
Co do piersi to słyszałam, że po ciąży lubią się pomniejszyć niestety.... U mnie jest na odwrót ale to pewnie przez tabletki antykoncepcyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
akurat jak mi pokarm całkiem znikł, zaszłam dokładnie 3 września 🙂 ale tym się nie sugeruj, znam dziewczyny które zachodziły mimo karmienia po 1 stosunku zaraz po zakończeniu połogu 🙂, zresztą ja @ dostałam mimo karmienia 1 tydzien po skończeniu połogu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamusie 🙂
Nadrobiłam 🙂
Sto lat i dużo zrówka dla Oli i Maji z okazji roczku !! 😘
Co do chorób i alergi to się nie wypowiadam bo u mnie wszyscy na szczęście zdrowi, ale dla Was i Maluszków dużo zdrówka !! 😘
U mnie wali śnieg a raczej padał, ale już przestał....
Co do piersi to słyszałam, że po ciąży lubią się pomniejszyć niestety.... U mnie jest na odwrót ale to pewnie przez tabletki antykoncepcyjne 🙂

no mi o tabsach o jeden rozmiar urosły 🙂, ale tylko na jednych antykach na innych zero reakcji 🙂 Ty masz po tabsach za to pewnie sterczące jak u nastolatki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahaha dokładnie Agata hahaha mi urosły o ponad 2 rozmiary z B do dużego D hahaha 😁
Na mnie tak działały kiedyś Yasminelle teraz Yasmin ale to to samo praktycznie Yasmin to troszke starsza wercja Yasminelli 🙂
Co do zachodzenia w ciąże to ja uważam, że zajść można zawsze chyba, że się seksu nie uprawia haha nie ważne czy się bierze antykoncepcje czy karmi piersią itp. jak się seks uprawia to zajść można zawsze, zawsze jets ten 1% ryzyka 😉
Agata a czujesz już ruchy Maluszka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu gadka o cyckach hehe 🙂 ja sie ciesze, ze moje wygladaja jak przed karmiiem 😉 ja znowu sama 😞 Pawel pracuje od 6-14 i pozniej na fuche dorabia ale dzis juz konczy na szczescie, no ale cos za cos kupilismy kanape i zmywarke wiec z kasy sie wypompowalismy na maksa a tu zaraz swieta wiec musi dorobic . Nie nadrobilam zaleglego ale juz na biezaco chociaz jestem 🙂 Mini gratulacje dla Majki!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...