Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gabrysia teraz zapłakała więc do niej poleciałam, dałam herbatki, wypiła trochę i nagle za włosy mnie przyszarpała do siebie i puścić nie chciała hehe, chciałam odejść bo już zasnęła to mnie za szyję rączkami, buzia do buzi i kropka 😁 Dzisiaj śpi ze mną bo Rafał w pracy na nockę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Juz wszystko przygotowane do spakowania.... boziu ile tego jest....
M przyjdzie z pracy to sięgnie walizki i będę wszystko układać 🙂
Ala nie spi jeszcze o jaaaa moje dziecko było robione chyba z nietoperzem 🙃 😮 😲 ☺️
A ja nadal stoje przy swoim, że marketowy Disney to wielkie ..... no wiecie 😁 No ale jak ktoś może nie ma porównania z orginalnym Disneyem to oczywiście ma prawo sądzić inaczej 🙂 No, ale bez sensu spieranie się o gusta, materiały i wykonania ubranek hahaha 😉 Każdy kupuje to na co może sobie pozwolić 😉
Mi znajoma na facebook-u napisałam, że kupiła mi sukienke ukochaną taka jaką chciałam w pl są tańsze niz tutaj i już czeka na mnie 😁 😁 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
ja na chwilke 🤨
zabiegana jestem i moj M od soboty w domu juz jest, wiec w sumie w ogole nie mam czasu na forum. 🤨 jutro tez zabieram sie za pakowanie, a pojutrze o 5 rano jedziemy do znajomego, tam zostawiamy samochod i tamten nas odwozi na gatwick na lotnisko.
buziaki spoznione dla Zosiuni z okazji roczku.
Nina, wiem ze sa specjalne wkladki do biustonosza hamujace laktacje. wkladasz taki wklad do lodowki wczesniej, a potem w staniku na sutkach nosisz, naprawde dobra sparawa. 🙂
Kasia, szczesliwego lotu i udanej imprezki urodzinowej i ucaluj Alusie w urodzinki ode mnie i Kayi 😘 😘 😘
Kaya dzis przeszla sama 2 kroki 🤪 🤪 🤪 ale ja tego nie widzialam, bo bylam w laziencie 🤨 M mi powiedzial 😉
mnie znowu jakas alergia wziela, zupelnie nie wiem od czego 😠 wczoraj wieczorem dostalam plam na calym ciele, wszystko mnie swedzialo. w nocy strasznie napuchly mi rece, musialam zdjac na sile pierscionki, bo mnie juz bardzo palce bolaly i troche prawa powieke mialam napuchnieta. w ciagu dnia caly czas czulam na skorze "mrowienie" ale bylo znosnie, a wieczorem znowu - wieksza opuchlizna, usta nawet mam opuchniete, twarz wysypana.... 😠 jak ja pojade 😠 😠 😠
wzielam tabletke na alerie i mam nadzieje ze mi to przejdzie. nie mam pojecia od czego to jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu ja Tobie również życzę szczęsliwej podróży 😘 Abyście szybciutko i bez problemu dotarli do celu 😉 😘
Mój M zaraz będzie w domu i czekam na Niego 🙂 Poza tym Ala jeszcze nie śpi....
Kasiu z ta alergią to nie dobrze bo sie meczysz biedna.... Wiesz to mogło być coś z powietrze i nie miałas biedna na to wpływu i coś załapałaś ....
Oki ja juz mówie dobranoc. Nie wiem kiedy się teraz odezwę ale postaram się szybko 🙂
Buziaki dla Was Mamuśki i Maluszków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Kasie udanych lotow i spokojnych, no i dla dziewczynek juz przesyłam najlepsze życzenia!!!! 😘 Ruzia wiem co masz na mysli mowiac ze nie masz czasu ja roczek mam w poniedziałek i tez jestem juz wystraszona robota 🤢 JAde dzis mam nadziieje na ostatnie zakupy przed swietami, a w czwartek jedziemy do Bydgoszczy na sesje zdjeciowa z Dominikiem wiec jeden dzien mi juz wyskakuje. Zajrze pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje 🙂
i życze obu Kasią udanych podróży,wesołych świąt,szczęśliwego nowego roku i cudnych urodzinek dla Maluszków 😘 😘

my dziś po południu do lekarki....a później do znajomych jade z maluchami...
Pawła nie ma a ja nie będe sama siedziała w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wysokich lotow dla tych , ktore leca 🙂
............................................................................

hmmm...a moze znacie jakis sposob , zeby dziecko oduczyc w ogole w nocy pic mleko?
Mala mi sie jeszcze niedawno budzila o 2 i 5 na mleko,,,a teraz juz co godzine sie budzi i wola ''am-am''
dzis mialysmy piekielna noc,,,, co pol godz,pobudka,,,,albo to byla reakcja po szczepionce ,albo zabki,,,bo ma popuchniete dziaselka ............
kiedy to dziecko moje przespi cala noc (?????)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka napisał(a):
Wysokich lotow dla tych , ktore leca 🙂
............................................................................

hmmm...a moze znacie jakis sposob , zeby dziecko oduczyc w ogole w nocy pic mleko?
Mala mi sie jeszcze niedawno budzila o 2 i 5 na mleko,,,a teraz juz co godzine sie budzi i wola ''am-am''
dzis mialysmy piekielna noc,,,, co pol godz,pobudka,,,,albo to byla reakcja po szczepionce ,albo zabki,,,bo ma popuchniete dziaselka ............
kiedy to dziecko moje przespi cala noc (?????)

uuuuuuuuuuuuu jeszcze ani jednej nocy nie przespała sama 🤨
Podziwiam te mamy które mają nie przespane noce,ja bym chyba chodziła tak nerwowa że szok....
na szczęście Maja dawała i daje mi się wysypiać,owszem czasem budzi się z płaczem wtedy biore ją do łóżka i śpimy dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Femmka napisał(a):
Wysokich lotow dla tych , ktore leca 🙂
............................................................................

hmmm...a moze znacie jakis sposob , zeby dziecko oduczyc w ogole w nocy pic mleko?
Mala mi sie jeszcze niedawno budzila o 2 i 5 na mleko,,,a teraz juz co godzine sie budzi i wola ''am-am''
dzis mialysmy piekielna noc,,,, co pol godz,pobudka,,,,albo to byla reakcja po szczepionce ,albo zabki,,,bo ma popuchniete dziaselka ............
kiedy to dziecko moje przespi cala noc (?????)

uuuuuuuuuuuuu jeszcze ani jednej nocy nie przespała sama 🤨
Podziwiam te mamy które mają nie przespane noce,ja bym chyba chodziła tak nerwowa że szok....
na szczęście Maja dawała i daje mi się wysypiać,owszem czasem budzi się z płaczem wtedy biore ją do łóżka i śpimy dalej 🙂


przesypiala kiedys......skonczyla 3 miesiac i rowno z nim zaczela przesypiac od 21 do 7.30 rano 🙂,,,ale to trwalo tylko 1 miesiac ,az zaczal sie przepychac pierwszy zabek i od tamtej pory -''dooopka zimna '' 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka napisał(a):
mini23 napisał(a):
Femmka napisał(a):
Wysokich lotow dla tych , ktore leca 🙂
............................................................................

hmmm...a moze znacie jakis sposob , zeby dziecko oduczyc w ogole w nocy pic mleko?
Mala mi sie jeszcze niedawno budzila o 2 i 5 na mleko,,,a teraz juz co godzine sie budzi i wola ''am-am''
dzis mialysmy piekielna noc,,,, co pol godz,pobudka,,,,albo to byla reakcja po szczepionce ,albo zabki,,,bo ma popuchniete dziaselka ............
kiedy to dziecko moje przespi cala noc (?????)

uuuuuuuuuuuuu jeszcze ani jednej nocy nie przespała sama 🤨
Podziwiam te mamy które mają nie przespane noce,ja bym chyba chodziła tak nerwowa że szok....
na szczęście Maja dawała i daje mi się wysypiać,owszem czasem budzi się z płaczem wtedy biore ją do łóżka i śpimy dalej 🙂


przesypiala kiedys......skonczyla 3 miesiac i rowno z nim zaczela przesypiac od 21 do 7.30 rano 🙂,,,ale to trwalo tylko 1 miesiac ,az zaczal sie przepychac pierwszy zabek i od tamtej pory -''dooopka zimna '' 🙃


Witaj w klubie kochana moja ma to samo;/ nigdy nie przespała całej nocy od deski do deski budzi sie o 2 i 4 czasem 5 czasem 6 rano na 2 butle;/ eh;/ 🥴 kiedy ja tez cała noc pośpie; a zdarza sie i że budzi sie gorzej jak niemowleciem była... co godzine lub co pół ;/ ale wtedy wiem ze albo zeby albo choroba sie zbliza;/ 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe dziewczyny ja tez żadko przesypiam nocke 😁 także dołączam do Was 😜 tak ze cztery nocki w miesiacu moze przespie, ale jak ida zabki to koniec bo maly w nocy sie kreci wierci poplakuje czasem, tylko on nie je i nie pije nic w nocy juz jakis czas tak prawie dwa miesiace 😉 a oduczylam go dajac mu w nocy tylko herbate do picia trwalo to troche ale podziałało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Hej 😉
Moja Ola ma jakies szmerki na oskrzelach 😞, mamy antybiotyk , ma biedaczka goraczke i marudzi nam 😞
Jak bede mogla to nadrobie i cis napisze 😘


ojjj biedna malutka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Wróciłam, na początek szczęśliwych podróży podróżującym, a Oli szybkiego powrotu do zdrowia
Femmka napisał(a):
Wysokich lotow dla tych , ktore leca 🙂
............................................................................

hmmm...a moze znacie jakis sposob , zeby dziecko oduczyc w ogole w nocy pic mleko?
Mala mi sie jeszcze niedawno budzila o 2 i 5 na mleko,,,a teraz juz co godzine sie budzi i wola ''am-am''
dzis mialysmy piekielna noc,,,, co pol godz,pobudka,,,,albo to byla reakcja po szczepionce ,albo zabki,,,bo ma popuchniete dziaselka ............
kiedy to dziecko moje przespi cala noc (?????)

u nas to jest kwestia gotowanych posiłków, jak mała zje dwa gotowane posiłki w ciagu dnia to w nocy ładnie śpi, a ostatnio jade na garnuszku z bigosem już kilka dni wiec mała na samej kaszy je w nocy co 3 godziny, ale jutro już normalnie bede gotowac to się nastawiam na normalną noc 🙂

Byłam u lekarza, oczywiście w moczu zmiany, dostałam leków a leków, ale nawet ich nie wykupuje, lekarze nie mogą zrozumieć że zwracam wszystkie tabletki...za to zaopatrzyłam się w sok z żurawiny i bede działać, poza tym dużo odpoczywać, ale w sumie słuchał tylko tetna nawet nie badał, bo jak nie ma potrzeby nie powinno sie badać w ciąży częściej jak raz na miesiąc a ja przy wypisie byłam badana, za 3 tyg na wizytke to wtedy mnei zbada i zrobi usg wiec przez świeta żyć bede w niepewności czy to fasolinek czy fasolinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Nina stoły i krzesła pożyczone i to wszystkie, bo ten, co mam tez pożyczony 😁 Dziewczyny spokojnych lotów hahaha 😘 Gosia jak antybiotyk zacznie działać to Oleńka poczuje się na pewno lepiej 🙂 Jutro idę z Majką na szczepienie, warzenie i zobaczymy ile moja dziewczynka przytyła i czy zalicza się jeszcze do wagi piórkowej 🙃 Oli mi kaszle i to tak sucho daje mu syropy i zobaczymy jak jutro będzie. Dzisiaj zadzwoniła ciotka z poprzedniego przedszkola Oliwiera i powiedziała, że są prawdziwe renifery (albinosy) i że mamy przyjechać spóźniliśmy się 20 minut (przez korki oczywiście) i niestety Oli zobaczył tylko jednego i to już ”spakowanego” . Agata ja Cię podziwiam za twój spokój o ciąże ja cały czas miałam problemy z moczem ,a to białko ,a to bakterie, które nie wiadomo skąd się wzięły cały czas byłam nerwowa 😞 Jak odbierałam wyniki to się modliłam żeby nie były bardzo złe, bo to skończyłoby się szpitalem …
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz ja mam chwile to wam napisze co i jak 🙂
Oli i Maja osłuchowo wszystko dobrze ale mimo to dostały pulneo w kropelkach,poza tym głównym powodem dla którego byłam to to że Majce zrobiło sie coś podobne do odparzeń ale to jest zakażenie po antybiotyku 😞
ma zapisaną maść na to....
Gosia współczuje szmerów ale wasza szybka reakcja sprawiła że nie ma zapalenia płuc czy czegoś innego a mała napewno lepiej się poczuje 😘
Aga no to cie Majka urządziła ale drugiej strony dobrze tez że sama zdecydowała o rozstaniu z cycusiem 🙂
Ja sobie pieke ciasto bo mam ochote na słodkie 😁 no bo apacz się zbliża ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOZEMY UZNAC ŻE MAJA CHODZI 😁
ROBI PO 8 KROKÓW,I JAK SIADA TO ZARAZ WSTAJE I PRÓBUJE DALEJ IŚC 😁 JESTE3M Z NIEJ DDDDDDDDDDDDDUMNA 😁
dodaje kawałek nagrania z nią 😁
http://www.youtube.com/watch?v=DzuXQlxccaA&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...