Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Oj jak mi szkoda Łukaszka 😞 😞 Cholerne ząbkowanie 😠 😠 Żeby chociaż coś pomagało to pół biedy, ech 🤢 🤔

Nina, zapomniałam! Dzisiaj mąż przyjeżdża 🤪 Oj wyobrażam sobie jak się cieszysz 😉

Moja Gabi śpi od 2 godzin więc idę zajrzeć do niej znów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gdyby mi Łukasz spał 2 h!! 🙂 oooo chciałabym 😁 a tak śpi godzinę.
Mi już się nawet nie chce podejmować tematu o zdolnościach dzieci, bo mam koleżankę, która sobie wymyśla pewne rzeczy i nie wiem po co ludzie coś takiego robią... Moje dziecko jest dla mnie naj, bo takie jest dla każdej matki, ale nie jest jakoś szczególnie wybitny i nie jest geniuszem (choć dla mnie jest hahaha), ale to pozostawiam dla siebie. Nie wyróżnia się jakoś na tle innych dzieci 🙂
Trzeba zachować zdrowy rozsądek. Najważniejsze, by nasze dzieci były kochane i taka jest puenta, gdyż ze zmęczenia nie jestem w stanie nic mądrego napisać.
Z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że piękne masz dzieciaczki Kaffi. Choć Oli to już nie taki dzieciaczek, tylko kawaler 😁 ... do wzięcia 😉 Mają cudowne oczy, a Maja niewiele się zmieniła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina nigdy się nie spotkałam, żeby mamy wmawiały sobie że dziecko coś umie czego nie umie, tu mnie zaskoczyłaś bo myślałam, że zdecydowana większość mam to ma problem że dziecko czegoś nie umie i się martwi, jak np ja, ale w sumie ja sie boje że mała nie slyszy i może dlatego tak świruje z tą jej mową, ale MASZ ŚWIĘTA RACJE ŻE NAJWAŻNIEJSZE JEST ŻEBY DZIECI BYŁY KOCHANE 🙂
ja chciałam troche tą moją chrześnicę z tej patologi co pisałam Wam że pisze apelacje wyrwać, ale widze że nawet takie drobne sugestie żeby małą do bloku podrzuciła jak jestem to jej coś w lekcjach pomoge zbywają, szkoda mi małej i nie wiem jak jej pomóc, jest skazana na porażke w życiu, a jeszcze jak im dzieci zabiorą to ona sobie nie poradzi, aż mnie nosi i mam ochotę potrząsnąć tymi rodzicami .... 😞
moja w dzień dzisiaj 2,5 godziny spala, chyba odsypiała noc
Marta a ze sprawą nic, stoi w miejscu, matke zwolnili z aresztu, dalej ma tylko zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, adwokat chce udowodnic że to jednak nieszczęśliwy wypadek i podaje teorie że matka była poddawana presji ze strony nie wiem tesciowej czy matki i ze ze strachu tak postąpiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina biedny Łukaszek!!! Jak on cierpi na tych filmikach aż sie serce kroi 😞 nawet Dominik jak widział to smutną minę robił. Za gratulacje teraz mogę już dziękować 😁 No Marta dawaj te foty 😜 a ja tez znam matke która sobie ubzdurała, że jej dziecko pewne rzeczy potrafi i koniecznie próbuje to pokazać - szkoda mi tylko dziecka w tym momencie. Dla mnie Dominik też jest geniuszem hehe jak dla każdej matkie jej dziecko 😉 ale jutro go do moich rodziców na noc wywożę bo oni chca sie nim nacieszyć a ja już siadam przy tym luju- od kilku dni jest normalnie takim łobuzem, że nie radzę sobie chwilami 😮 🤢 może jak trochę odpocznę to będę miałą nowe siły na tego łobuza 😁 Dominik dziś spał prawie półtorej godziny więc myślę, że koło 19.15 już bedzie spał- mam nadzieję 🙃 Właśnie Kafinka jaka Maja pultaśna hehe ma swoje wałeczki a synuś kurcze jaki duży już 🙂 fajne masz te dzieciaczki!!! Mini czas na zdjecia od Ciebie kiedy będziesz mogła nam Maje i Oliwie pokzac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wróciłam do domu, nareszcie 🙂 Zosia po prostu wbiegła z krzykiem radości do domciu 🙂
nastawiłam już mięsko, jutro będzie na kanapki, zjadłam banana ale nie smakował mi, Sylwia kurcze moja by w życiu u dziadków beze mnie nie została, a ze mną to i tak był koszmar,
doszłam do wniosku że moja kinder niespodzianka nie spi chyba wogóle, ciagle mnie a to kopie a to boksuje, raz z jednej strony raz z drugiej, znowu się śmieją ze mnie ze to bliźniaki będą bo brzuch już mam taki jak z Zosia do porodu a to że ciągle czuje kopy to raz jedno raz drugie i zbiają ze mnie 🤪 🤪 🤪 No a to po prostu kolejne dziecko zwiercone do mm będzie podobne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w domku 😁
wkońcu 😁

ja tak jak Nina znam przypadki matki wariatki która wymyśla sobie cholera wie jakie zdolności u dziecka 🤢 Łukaszek biedny strasznie 😞

Marta to czekam na foto 🙂 a złośliwa??? hmmm pisałam że chamsko szczera ale złośliwa??? 😮 😁 może jak ktoś sobie zasłuży to tak 😁 🙃

Sylwia gratuluje potwierdzenia ciąży 😘

a gdzie Kasia Kaykowa ?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Mini to chop bedzie mieć dzisiaj radoche 🤪
słyszałyście o tym dziecku co się urodziło w urzedzie pracy? hehe dobrze że unikam takich instytucji 🙂

on jak on ale jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Was dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Ja ostatnia nie miałam czasu żeby pisać ale podczytywałam was 😉
Sylwia gratulacje jak już ciąża potwierdzona 🙂
Kafinka dzieciaki śliczne i podobne do siebie.
Tak mi szkoda Łukaszka, że tak cierpi 😞
Acha to dzisiaj kilka zadowolonych mam że mężowie wracają( moj też wraca będzie ok 4 rano) i też doczekać sie nie moge 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 dziękuję za miłe komentarze 😘Sylwia jeszcze raz gratuluje 😘Nina współczuje Łukaszkowi musi się bardzo męczyć przy tym ząbkowaniu i ty razem z nim 😞 Mini oj będzie się działo będzie albo już się dzieję hihihi 🤪 Ruzia zaglądaj częściej.
Ciekawe, co z Gosią i jak tam jej dziewczynki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Hej 🙂 dziękuję za miłe komentarze 😘Sylwia jeszcze raz gratuluje 😘Nina współczuje Łukaszkowi musi się bardzo męczyć przy tym ząbkowaniu i ty razem z nim 😞 Mini oj będzie się działo będzie albo już się dzieję hihihi 🤪 Ruzia zaglądaj częściej.
Ciekawe, co z Gosią i jak tam jej dziewczynki ?

ha ha ha dziewczynki już od 21 śpią 😁
A jaaaaaaaaaaaa dam zdjęcia jutro chyba że mam na kompie wgrane 🙂 😘
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Gwiazda 🙂
[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4083/img0132r.jpg[/IMG]

s tu dwie gwiazdy 😁
[IMG]http://img861.imageshack.us/img861/4082/img0162m.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh Mini Twoje dwie gwiazdki jak zwykle wyszły gwiazdorsko 🤪
Dalej jak Widze Twoją starszą gwiazde to mi staje przed oczami reklama miler froop 🙂 to pewnie ten uśmiech 😁
ja spałam jak zabita, chociaż najpierw mm miał radoche, heh chyba większą niż Mini 🤪
wczoraj zauwazyłam że moja mała woli sie rozbierać niż ubierać, naturystka jedna 🤪
no i kąpaliśmy ją, masa, nie wiem czym się tak wystarszyła w tym bloku, nie chciała usiąść w wanience, zsikała się ze strachu, ale potem powoli, pokazywaliśmy jej kaczke na misce i się jakoś oswoiła, ale nie wiem co sie stało ze tak reaguje
a teraz uciekam bo słysze że stęka, więc trzeba niespodzianke zabrać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
troszke mnie nie bylo, ale nadrobilam 😉 i postaram sie odpisac 🙂
Artykul k tory wkleila Mini, bardo subiektywny. w wielu sprawach sie z nim nie zgadzam. np. sprawa nocnika i jak to ona stwierdzila? - cos w sensie, ze dziecko 12-14 mies. na pewno nie jest w stanie zasygnalizowac, ze chce na nocnik.
moja Paulina, jak skonczyla 12 mies. wolala susiu i kupke na nocnik juz od pewnego czasu, doskonale pamietam, bo Patryk urodzil sie 1,5 dnia po jej pierwszych urodzinach i pieluchy mialam do prania tylko jego. gdyby autorka napisala, ze dzieci wychowywane na pampersach tak sie zachowuja, to ok, zgodzilabym sie z nia. ale dzieci " tetrowe" mozna szybko nauczyc i z tego co wiem, nadal jest duze zwolenniczek chowania w tetrze i te dzieci duzo szybciej opanowuja nocnik. jest jeszcze kilka spraw, ale nie bede juz tego artykulu rozstrasala, bo jak dalej czytalam, temat zamknieto 😉
chodzenie - jeszcze czasem sie kiwa i przewraca. biega jak taran, na zasadzie " albo ja, albo przeszkoda" 😉
Dominik jaki tancerz z ukladami choreograficznymi 🤪 🤪 🤪
Marta fajnie, ze masz juz caly etat, chociaz teraz trudniej bedzie i mniej czasu bedziesz miala na wszystko. ale jak sie dobrze zorganizujesz...... 🙂
zgadzam sie z Agata , ze jesli rodzice poswiecaja dziecku wiecej czasu, rozwija sie ono lepiej. przyklad? Niko ( 2l) nie jest w stanie usiedziec zeby ksiazeczke krociotka mu poczytac, a Kaya siedzi i slucha nawet 3, 4 ksiazki. ma swoje ulubione ksiazki i jak na przyklad poprosilam ja, zeby przyniosla mi ksiazeczke o zajaczku, ktory szukal swojej mamy, to ze sterty ksiazeczek wlasnie ta przyniosla 🙂
Sylwia - gratulacje juz potwierdzonej ciazy 😘 😘 😘 😘
Nina - biedny Luki. oboje i Ty i on sie niezle umeczycie..... probowalas mu dawac do buzi rozne zimne gryzaki z lodowki, albo np. zimne picie?
Kaffi synek, to juz facet ze ho ho a Majeczka sliczna pultynka 🤪
Ruzia milo, ze pare slow napisalas, lepsze to niz usmieszki 😜 😉 pisz czesciej 🙂
i prosze ucalowac GWIAZDECZKI Mini 😘 😘 😘

ale sie rozpisalam 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 az sie sama sobie dziwie. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu myślę że w tym artykule nie chodzi tyle o naukę robienia na nocniczek co po prostu świadome już wołanie i sygnalizowanie każdorazowo potrzeby wysiusiania lub zrobienia kupki a roczniak myślę że raczej w nocy nie obudzi się na siusiu,lub wstanie suchutki 🙂
Oliwka gdy nauczyła się korzystać z nocniczka jeszcze kilka miesięcy miała ubieranego pampersa na NOC 🙂
ja naukę nocniczkowania zaczynam latem bo teraz Maja perfidnie z gołym tyłkiem z nocnika uciekała 😁
a latem koło domku majteczki i co siusia się to wypierze się i szybko wyschnie - ale wiem że pewnie łatwo nie będzie 😁

Co do słuchania Oliwka uwielbia gdy czytam jej bajeczki 🙂 a Maja nasłuchuje 🙂 gdy poproszę by mi dała kubeczek,albo pilota czy buciki to wie co jest co 🙂


AAAAAAAAAAAAAAAAAA dziśśśśśśśśśśśśśśś
na spacerku nie chciała jechać na sankach,zeszła i szła sama bo próbowała pieska złapać 😁
tylko ze jak przewróciła się to zaczęła płakać ale nie dla tego że ałka czy coś bo nic jej nie było....
płakała bo śnieg miała na raczkach i tatuś musiał jej czyścić woohoo:
No i wkońcu polubiła bieganie w butkach kozaczkach i tenisówkach (może dla tego że są z ładnym znaczkiem) 😁 🙃 🙃
i czas najwyższy bo w skarpetkach biegać nie może gdy schodzi ze ,mną do piwnicy 🤢 - a tam zrobiliśmy sobie suszarnie z jednego pomieszczenia,mamy odkręcony tam kaloryfer i szybko schnie 🙂
Noc mimo moich obaw była cudownie spokojna 😁 Maja cyrki jak zawsze przy zasypianiu ale później spała calutką noc w łóżeczku od ok 21 do 7 rana 😁
Lena nam urosła i jaka wytęskniona była aż piszczała gdy się łasiła 🙂

Agata czemu myślisz że większą radochę niż ja?? 😉 ja przez 4 tyg byłam wystarczająco wyposzczona a aseksualna nie jestem i jak to mówię mama swoje potrzeby 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 No Kaisu nareszcie wróciłas !!! A Kafinka Majeczce zęby wychodzą ? Czy miałą gorszą nocke? DZiewczyny jakie zadowolone po nocach hehe 😜 ja tam dzis bede szalała chociaz u nas i tak dosyc czesto jest szalenstwo ( no moze ostatnie dwa tygodnie to tak słabo- za duzo pracy Pawel ma i ja po calym dniu mam dosyc) Dominik juz u moich rodzicow- pewnie juz z dziadkiem na perkusji gra hehe a ja lece ogarnaic troche chociaz na szczescie duzo nie mam bo nie chce mi sie strasznie nic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, Twoje gwiazdy jak zawsze uśmiechnięte 🙂 Śliczne 😉
Kasiak, ależ się rozpisałaś 🤪 Zgadzam się z Tobą odnośnie artykułu. Kyka to bardzo mądra dziewczynka. Ona w ogóle to jest chyba wcielony Anioł, co?? Wygląda na taką grzeczniutką dziewczynkę 🙂
Agata, kiedy teraz do lekarza bo ciekawa jestem kinder niespodzianki??? Ja nie posiadałabym z ciekawości i musiałabym wiedzieć przed porodem 🤪 Co do kwestii chrześniaczki to próbowałaś rozmawiać z jej rodzicami???
Ruzia, jak miło że coś naskrobałaś 🙂 Teraz jak mąż będzie to pewnie nie zajrzysz hehe. Podobnie jak Nina i Mini 😁 🙂

My na zakupy lecimy jak młoda się obudzi. Jutro niedziela więc tradycyjnie muszę kupić coś na rosół i na drugie kurczaka. Wczoraj Gabi w konsekwencji spała mi 3 godzin i 10 minut 🤪 🤪 Szaleństwo. Teraz na razie śpi godzinę 🙂

Zabieram się za pisanie planu zajęć na pozostałą część lutego i na marzec. Wieczorem muszę jeszcze napisać plany tygodniowe więc masakra. Poza tym mam lekkiego kaca więc nie wiem czy coś wymyślę hehe.

Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha Agata to ty nie wiesz że to nie zależy od tego ile facet nie dostał tylko od tego jaki jest w łóżku 😁 🙃
Sylwia u nas tez nie ma celibatów oprócz tego wyjazdu bo na odległość się nie da 😁 pamiętam w ciąży z Oliwka jakie miałam zapotrzebowanie a z Majką totalny brak popędu,jestem ciekawa dziewczyny co powiecie później po drugich porodach 😁
Marta a gdzie zdjęcia 😁 teraz jak już praca ostro ruszyła to pewnie ledwo żywa będziesz wracała tyle maluszków do opieki 🙂
Kasia no właśnie chciałam się spytać o to samo co Marta 😁 Kaya zawsze na zdjęciach cukierkowy aniołek rzeczywiście jest taka grzeczna na jaka wygląda czy ma różki pod włoskami? 😁

wczoraj kupiłam w carrfour po 13zł Majce kubek nie kapek i Oliwce tez - inaczej by wojna była 😁 troche Majka na początku się wkurzała ale teraz się cieszy 🙂
http://allegro.pl/canpol-kubek-niekapek-kubki-niekapki-silikonowe-i2113071009.htmll (Maja ma 6 a Oli 1)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękujemy bardzo za miłe komentarze o dziewczynkach 🙂 w nagrodę dam świeższe zdjęcia 😁
ps.niech data nie zmyli robione dziś 😁

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4315/img0219kq.jpg[/IMG]

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8554/img0231sp.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha Mini tylko że mm prawie 2 miesiace nie mógł, tzn on zaczynał a ja mu przerywałam bo mi sie nie chciało wiec wyobraz sobie jaka musiał mieć radoche jak sama zaczęłam 🙂
ja Zosi kupiłam lovi 360 rewelacja, co z tego jak Zosia gryzie zamiast ciągnąć, nie da rady jej wytłumaczyć, normalna szklanke też gryzie zamiast pić
http://allegro.pl/kubek-niekapek-lovi-360-junior-250-ml-z-uchwytami-i2104429948.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...