Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Martus_D napisał(a):
mini23 napisał(a):
Martus_D napisał(a):
Kurtka też mi się podoba, do tego są jeszcze takie spodnie grube ala narciarskie- wiesz o co chodzi hehe. Oooo- kombinezonowate 😁 😁

Widzę, że komentujesz na forum o duchach 😁 Ech ja też w to nie wierzę 😉

no komentuje 😁 nie wierze chociaż nie raz jak coś przeczytam to się boje albo po horrorze iść sama po ciemku 😁
no i np.jak skrzypią drzwi itp,ale wole sobie to racjonalnie tłumaczyć 🙂


No to ja mam IDENTYCZNIE! Staram się nie nakręcać choć wiem że coś pewnie w tym jest... Na tym moje myślenie zamykam bo BOJĘ SIĘ 🤪

ja tak samo,wole myśleć że coś skrzypi bo przeciąg jest 😁
a horrorów ostatnio nie oglądam tzn.bardzo rzadko od czasu ciąży z Majką wole romantyczne i komedie a to dziwne 😁 🙃
ostatni horror to było oszukać przeznaczenie 5 i droga bez powrotu ta nowa


Ja też staram się racjonalnie tłumaczyć więc jeśli cokolwiek słyszę lub "niby" słyszę to od razu wymyślam scenariusz, że wszystko jest ok hehe. Ostatnio nie pamiętam kiedy horror oglądałam 🤪 W sobotę mam zamiar obejrzeć z siostrą i mężem Dom Snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martus_D napisał(a):
mini23 napisał(a):
Martus_D napisał(a):
mini23 napisał(a):
Martus_D napisał(a):
Kurtka też mi się podoba, do tego są jeszcze takie spodnie grube ala narciarskie- wiesz o co chodzi hehe. Oooo- kombinezonowate 😁 😁

Widzę, że komentujesz na forum o duchach 😁 Ech ja też w to nie wierzę 😉

no komentuje 😁 nie wierze chociaż nie raz jak coś przeczytam to się boje albo po horrorze iść sama po ciemku 😁
no i np.jak skrzypią drzwi itp,ale wole sobie to racjonalnie tłumaczyć 🙂


No to ja mam IDENTYCZNIE! Staram się nie nakręcać choć wiem że coś pewnie w tym jest... Na tym moje myślenie zamykam bo BOJĘ SIĘ 🤪

ja tak samo,wole myśleć że coś skrzypi bo przeciąg jest 😁
a horrorów ostatnio nie oglądam tzn.bardzo rzadko od czasu ciąży z Majką wole romantyczne i komedie a to dziwne 😁 🙃
ostatni horror to było oszukać przeznaczenie 5 i droga bez powrotu ta nowa


Ja też staram się racjonalnie tłumaczyć więc jeśli cokolwiek słyszę lub "niby" słyszę to od razu wymyślam scenariusz, że wszystko jest ok hehe. Ostatnio nie pamiętam kiedy horror oglądałam 🤪 W sobotę mam zamiar obejrzeć z siostrą i mężem Dom Snów 🙂

mam to ale jeszcze nie obejrzałam mam też nie bój się ciemności ale tez nie obejrzalam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
mini23 napisał(a):
a dla tych co nie mają mój facebook

http://pl-pl.facebook.com/people/Agnieszka-Winowiecka/100002722950241


Proszę przyjąć zaproszenie 🙃 🙂 🙂
wow ale zdjęć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Martus_D napisał(a):
mini23 napisał(a):
a dla tych co nie mają mój facebook

http://pl-pl.facebook.com/people/Agnieszka-Winowiecka/100002722950241


Proszę przyjąć zaproszenie 🙃 🙂 🙂
wow ale zdjęć 😁


Jakoś się wkręciłam w te zdjęcia hehe. Jutro obejrzę Twoje bo idę się kąpać i spać bo na 9 do pracy. Dobrej nocy 😉

P.S. Rozpisałyśmy się więc dziewczyny będą co miały jutro nadrabiać hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!!! Ale napisalyscie 🙂 Marta zdjecia śliczne no i mieszkanko bardzo gustowne i podoba mi sie 🙂 no o Gabi juz nie wspomne mała modnisia urocza 🙂 Mini Maja jak ślicznie biega hehe ja ogrodniczki malemu na dwor najczesciej zakladam bo my w domu za goraco mamy ale tez lubie dzieciaczki w ogrodniczkach 🙂 zjrze pozniej bo musze isc sniadanie przygotowac dla Pawla bo zaraz przyjdzie na przerwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
Melduje ledwo żywa późno szłam spać a już o 7 moje czarownice się trzepały 🤢 🙃 🙃

Kaya tez juz od godziny nie spi, najpierw spiewala, bawila sie, a teraz to juz baardzo glosno krzyczala cos w swoim jezyku, musialam wstac 🙃

one jak wstaną to Maja zaraz idzie do Oliwki i po niej skacze,tuli,gryzie,i robi wszystko by ta piszczała ,no i darła się "Maja zostaw mnie" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
aaa, to dlatego, ze szczebelki macie wyjete 🤪 pomyslowa jest 😁
Kaya na szczescie nie wie co to wyjete szczebelki, u nas zreszta nie ma opcji, zeby je wyjac 😉
tak jak szczebelki zobaczy to mogę zapomnieć że zaśnie w łóżeczku lub że będzie tam przebywać 🤢
i tak teraz zasypia jak kangurowany wcześniak,siedząc okrakiem na mnie,nóżki wiszą na bokach a ona wtulona w moją klatkę piersiową usypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam właśnie na wp że rodzice Madzi z sosnowca dostaną 150m apartament i nie będą płacić za media itp!! nosz szlag mnie trafia!! tyle ludzi zrobi wszystko by ratować dziecko a ci co pomocy nawet nie próbowali udzielić dostaną teraz nagrodę 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu do lekarza nie poszłam nie chcę panikować jednak bo tylko jeden dzien mialam te niteczki w śluzie a i tak mam za tydzien wizyte. A co do rodfzicow Madzi to mnie tez normalnie to az tak denerwuje za zabicie dziecka jeszcze dostaja taka nagrode chyba cos się w tym panstwie pomieszało bo dla mnie to jest cos strasznego!!!! Tacy ludzie powinni całe życie cierpieć z powodu nie udzielenia pomocy dzicku, a ni jeszcze ukrywać zwłoki i wogóle ciekawe czy tak to się wszystko naprawde potoczyło ach szkoda mówić żal tylko malego aniołka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...