Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ninka to dobrze robisz odciągaj tyle aby przestały boleć nie więcej 🙂 Pij właśnie szałwie i to duże ilości 🙂 U mnie pokarm zniknoł baardzo szybko bez rzadnych problemów typu własnie obolałe piersi 🙂 Ale wiem, że kobiety nie raz po 2 latach od urodzenia jak naduszą piersi to pokarm leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia,,,, bo ten nick mialam na brzuszku i jakos lepiej sie czuje pod nickiem jak pod swoim imieniem 😁

a co do disneya...ja swojej robie 1 urodzinki w tym temacie ....Minni maus party 🙂
w prezencie od nas dostaje wielka myche Minni , tort tez ma juz zamowiony z micky i minni ,kapciuszki jej kupilam na gwiazdke z minni , no i talerzyki,serwetki itp, tez beda z minni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha Agata powiem pilotowi żeby zakręcił na momet do Ciebie to Ci machne gratis sprzątanie haha 😁 No ja już sprzątałam na Święta z miesiąc temu hahaha tak generalnie czyli w szafkach, drzwi, futryny itp. ale ja sprzątam codziennie także ja codziennie się na Świeta przygotowuje haha 😁 Dzisiaj tylko odkurze jeszcze i dopiero zaczne sie pakować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza, to jeszcze zaproś pluszową dużą Myszkę 😁
Pigi, dużo szałwi?? Sama sobie pij 🙃 🙃Właśnie wypiłam i niedobrze mi ... 😜 ale muszę się przemęczyć 🙂
Łukasz nieznośny dziś 🤢 🤢 gryzie, ciągnie za włosy i marudzi... ciągle na ręce chce, a mnie coś rozkłada i nie mam siły 🤢 🤢 😞 😞 fervex i do łóżka. nareszcie mogę leki wziąć 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Iza, to jeszcze zaproś pluszową dużą Myszkę 😁
Pigi, dużo szałwi?? Sama sobie pij 🙃 🙃Właśnie wypiłam i niedobrze mi ... 😜 ale muszę się przemęczyć 🙂
Łukasz nieznośny dziś 🤢 🤢 gryzie, ciągnie za włosy i marudzi... ciągle na ręce chce, a mnie coś rozkłada i nie mam siły 🤢 🤢 😞 😞 fervex i do łóżka. nareszcie mogę leki wziąć 🤪 🤪


ja na nadmiar pokarmu jaki mialam ,pilam herbaty mietowe ,,,,po nich zawsze mi sie zmniejszala produkcja
- za mychora meza przebiore haha ....dobry pomysl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje ;D
Iza to nowy nick i nowy awatar 🙂 moja córeczka Oliwka kocha myszke miki 😁
zwłaszcza klub przyjaciół myszki miki 😁
Nina i tak Łukaszek łatwo się poddał 😁 Maja za to mnie dziś 2 razy dziabła,raz nie wiem za co a drugi raz bo nie dalam jej kopac w klawiature przy karmieniu 🤢
no ale ja chce ja karmić z 2 podów :
a) ekonomicznych - u Oliwki opakowanie mleka starczało na 3 pełne dni a 4 trzeba było nowe a Majka lubi więcej jeśc....
b) bo jeszcze nie jestem gotowa by ją odstawić....bo karmiąc ją czuje z nią wieź taką którą mam tylko na wyłącznośc.... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata, masz zakaz od lekarza na seks?? Czy Ci się nie chce?
Jak szałwia to pikuś, to nie marudzę hahahah 😁
Mini, Ty masz dobrze z Mają, śpi Ci w nocy, przy cycu się czujecie jak w niebie razem 🙂 A to, że Cię dziabnęła, to się zdarza hahah 😁 Pierwszy raz był ostrzegawczy, tak myślę 😁
Dla karmienie to były piękne chwile, dopiero kilka ostatnich dni mnie wykończyło, a tak to dawałam radę. A Ty karm ile masz ochotę 😁 pewnie Ty przerwiesz karmienie, a nie Maja 🙂 bo ona jest za bardzo przywiązana, tak myślę.
ja na razie mleka nie kupuję. Kupię za jakieś 2 tygodnie, a najpierw dam mu próbki i zobaczymy czy będzie pił. a jak nie to ma w kaszce i starczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Agata, masz zakaz od lekarza na seks?? Czy Ci się nie chce?
Jak szałwia to pikuś, to nie marudzę hahahah 😁
Mini, Ty masz dobrze z Mają, śpi Ci w nocy, przy cycu się czujecie jak w niebie razem 🙂 A to, że Cię dziabnęła, to się zdarza hahah 😁 Pierwszy raz był ostrzegawczy, tak myślę 😁
Dla karmienie to były piękne chwile, dopiero kilka ostatnich dni mnie wykończyło, a tak to dawałam radę. A Ty karm ile masz ochotę 😁 pewnie Ty przerwiesz karmienie, a nie Maja 🙂 bo ona jest za bardzo przywiązana, tak myślę.
ja na razie mleka nie kupuję. Kupię za jakieś 2 tygodnie, a najpierw dam mu próbki i zobaczymy czy będzie pił. a jak nie to ma w kaszce i starczy.

Myśle że ona to złośliwie akurat zrobiła za to ze jej nie dałam robić co chce.... 🤢
ale masz racje Maja w nocy śpi,nie miałam z nią problemów,wysypialam się itp dla tego danie cyca nie robi mi różnicy,chociaż nie raz mam nerwy ze znów mnie doi 🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini jak nie masz przez to problemów i sprawia Ci to przyjemność to karm ile wlezie 🙂 bo ja Ci zazdroszcze tego karmienia
Nina, nie dostałam zakazu ale jak powiedział "on by się wstrzymał" mi to na ręke, bo jest mi niedobrze, słabo,czasem prawie sie dusze, wymiotuje, zgaga mnie męczy więc ochoty nie mam wcale co innego mm i tu jest konflikt, wieczór kończy się tym ze obrażony odwraca się plecami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Nina ja jak odstawilam Mateusza od piersi(bo była silna reakcja alergiczna) ściągałam mleko z każym razem coraz mniej aż nie puchły. to pokarm jeszcze miałam przez pół roku (po tabletkach miałam zawroty i ból głowy 😞
A Ewunie mam zamiar karmić do wiosny ale dobrze znac sposób "na musztarde" 😁 😁
Dziewczyny zazdroszcze Wam że jesteście już po imprezach u nas w niedzielę ale już niemam na nic czasu 😉. Kafinka stoły super wystrojone a reszty zdjęć też nie widziałam 😞
I zapomiałam co miałam jeszcze napisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruzia napisał(a):
Witam 🙂
Nina ja jak odstawilam Mateusza od piersi(bo była silna reakcja alergiczna) ściągałam mleko z każym razem coraz mniej aż nie puchły. to pokarm jeszcze miałam przez pół roku (po tabletkach miałam zawroty i ból głowy 😞
A Ewunie mam zamiar karmić do wiosny ale dobrze znac sposób "na musztarde" 😁 😁
Dziewczyny zazdroszcze Wam że jesteście już po imprezach u nas w niedzielę ale już niemam na nic czasu 😉. Kafinka stoły super wystrojone a reszty zdjęć też nie widziałam 😞
I zapomiałam co miałam jeszcze napisać 😉

Magda czyli my dwie zostaniemy te CYCATE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa Nina, pytałaś czy u nas w Galerii jest C&A ale zapomniałam napisać. No to się opłaca kupić body, muszę się tam wybrać bo młoda już powyrastała z większości 🙂
Agata, ja mam wiele piżamek dwuczęściowych ale zawsze pod zakładam body na ramiączkach i jest ok 🙂 Pajace jednak najwygodniejsze 🙂
Co do ciuchów z Tesco to zdecydowanie bardziej wolę je kupić niż w Pepco tzn chodzi mi o body i takie tam jak słusznie zauważyła Agata bo są wykonane z cholernego materiału, nie raz się przekonałam... Body i inne ciuchy z Tesco, w tym z Disneya są super i nie sprały mi się naklejki 🙂 Ale ja kupuję jak są wyprzedaże tylko hehe 😁
Nina, gratuluję- 10 dni to kupa czasu! Także teraz małemu nie brakuje mleka a Ciebie tzn cyca no ale dzisiaj trzecia noc i będzie coraz lepiej 🙂 Co do zaniku laktacji to zapomniałam napisać w smsie ale Pigi mi przypomniała teraz hehe że odciągać najlepiej ręcznie i tyle tylko by poczuć ulgę! w przeciwnym razie pokarm będzie napływał ciągle w takiej ilości, w jakiej był do tej pory produkowany... Nie można dopuścić, by się robiły grudki bo może to doprowadzić do stanu zapalnego... Także ściskaj cyce ile się da ale ręcznie 🙂 Szałwię pij i nie bierz tych pieprzonych tabletek
Izunia, super urodziny szykujesz 🤪 Lubię tematyczne imprezki dla dzieci 🙂 Nie mogę się doczekać zdjęć 🙂
Gratulujemy Zosi ząbka! 🙂 Teraz chyba ma najwięcej z naszych maluchów 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...