Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas też szaleństwo 😠 Nowe zęby już są a Ona ciągle marudna (w nocy popłakuje, budzi się, dziś godzinę szalała po kojcu), je różnie (wczoraj podziękowała za kolację, dziś przespała obiad 1,5 godziny a po wstaniu w ogóle nie zjadła), rączki ciągle w buzi... Ale i tak słodka jest i kocham Ją! Od kiedy pracuję tęsknię i kocham jeszcze bardziej. Albo po prostu tak to odczuwam gdy wracam do moich dziewczyn jak na skrzydłach. Dlatego marudzenie mnie nie męczy tak jak wtedy gdy siedziałam całe dnie i tylko to miałam na codzień 😜

Dobrej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
cześć mamusie
kolejny weekend w szkole za mną
tatuś sprawuje się dzielnie
mała dostała katarku ale mam nadzieje że inhalacje i witaminka C pomogą 🙂

no i mamy już drugiego ząbka przebił się dzisiaj na całej długości 😆

spóźnione życzenia i buziaki dla wszystkich solenizantów i na jutro dla Soni 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, jejku jak tu pusto 🙂
kolejny week za nami buuu....zaraz listopad ehh
też jestem ciekawa ile moja waży, ja gotuję jej tylko jedno danie czy to zupa czy tzw. 2 danie to i tak jest gęste i z mięsem więc ja nie zamierzam 2 dań robić...
u nas też mamy 2 górne jedynki 🙂 mój GOOFI kochany heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Wczorajsze(spoznione ☺️BUZIAKI DLA PATRYSIA 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Jeju ☺️ i ode mnie 😘 😘 😘 😘 i Miłoszka 🙂 🙂 🙂
NAJNAJNAJlepszego na 9 miesięcy 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
Kasiu dzieki za oklask, odwzajemniam sie
i oczywiscie buziaki dla Patrysia 😘

blue moja ma juz dwie takie noce , budzi sie i placze, nie moze zasnac, dzisiaj np w ogole nie spala w ciagu dnia a maruda niesamowita
kaszy tez nie chce jesc, poza tym nic nie chce pic
nie wiem co sie dzieje
jejku u nas to samo 😞niestety ani pić ani jeść nie chce 😞 normalnie płakać mi sie chce 😞już nie wiem co Jej jest 😞 bidulka kochana....
i na dodatek ma pupe odparzoną okropnie 😲smaruje sudocremem,sypie mąką i nie wiem co jeszcze moge zrobić?znacie jakieś dobre domowe sposoby 🤔???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
cześć mamusie
kolejny weekend w szkole za mną
tatuś sprawuje się dzielnie
mała dostała katarku ale mam nadzieje że inhalacje i witaminka C pomogą 🙂

no i mamy już drugiego ząbka przebił się dzisiaj na całej długości 😆

spóźnione życzenia i buziaki dla wszystkich solenizantów i na jutro dla Soni 😘 😘 😘
dziękujemy 🙂 i również BUZIAKI DLA ANASTAZJI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
donia napisał(a):
Kasiu dzieki za oklask, odwzajemniam sie
i oczywiscie buziaki dla Patrysia 😘

blue moja ma juz dwie takie noce , budzi sie i placze, nie moze zasnac, dzisiaj np w ogole nie spala w ciagu dnia a maruda niesamowita
kaszy tez nie chce jesc, poza tym nic nie chce pic
nie wiem co sie dzieje
jejku u nas to samo 😞niestety ani pić ani jeść nie chce 😞 normalnie płakać mi sie chce 😞już nie wiem co Jej jest 😞 bidulka kochana....
i na dodatek ma pupe odparzoną okropnie 😲smaruje sudocremem,sypie mąką i nie wiem co jeszcze moge zrobić?znacie jakieś dobre domowe sposoby 🤔???

Dziewczyny mój w nocy tez się budzi, szuka miejsca, przewraca się w konta w kąt z zamkniętymi oczami. Dzisiaj go w dzień zmusiłam do spania dwa razy, bo wczoraj i przed wczoraj w ogóle nie chciał spać 😞 Nie wiem może to przez te moje nerwy w pracy?wypija to z mlekiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
donia napisał(a):
Kasiu dzieki za oklask, odwzajemniam sie
i oczywiscie buziaki dla Patrysia 😘

blue moja ma juz dwie takie noce , budzi sie i placze, nie moze zasnac, dzisiaj np w ogole nie spala w ciagu dnia a maruda niesamowita
kaszy tez nie chce jesc, poza tym nic nie chce pic
nie wiem co sie dzieje
jejku u nas to samo 😞niestety ani pić ani jeść nie chce 😞 normalnie płakać mi sie chce 😞już nie wiem co Jej jest 😞 bidulka kochana....
i na dodatek ma pupe odparzoną okropnie 😲smaruje sudocremem,sypie mąką i nie wiem co jeszcze moge zrobić?znacie jakieś dobre domowe sposoby 🤔???

może radykalne ale mam
tetra
zmieniaj co sikanie myj pupę wodą i wycieraj do sucha i ze 2 razy dziennie nakładaj cieniutką warstwę sudokremu
my się w ten sposób bardzo szybko wyleczyłyśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DRUGA
Patryczek dziękuje ciotkom za życzenia i składamy życzenia dla Anastazji i Soni 🙂
Asiu mój Patryk też ostatnio mocno miał odparzoną pupę i u nas pomógł linomag i mycie nie chusteczkami tylko wodą i musiałam zmienić pampersy z Dady na Pampersa
Blue kochanie mocno trzymam kciuki żebyś wytrwała do 7 dnia 🙂 a zupa jest ohydna po paru dniach 😁
ja dzisiaj idę z MARCELKIEM DO LARYNGOLOGA bo ma mocno zawalony nos że biedak spać nie może bo się dusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Anastazja nigdy tyle nie chorowała co teraz 🤨

Asia u mnie nic lepiej, wczoraj na noc mleka nie wypiła, bo nie i już.. dzisiaj rano ledwo 100ml. Kaszki nie ruszy, albo zje płacząc , dzisiaj rano zrobiłam jej kluski z mlekiem to zjadła bez płaczu i marudzenia, ale co dalej? chyba znowu jej budyń zrobię, ale go też je niechętnie. Nie wiem w czym mam przemycić to mleko. Na deserki mleczne się wypięła, to może jogurt jakiś kupię. Koszmar!! I tej nocy co chwilę mnie budziła z marudzeniem, musiałam smoczka jej podawać.

I po jedzeniu dzisiaj ją ważyłam i wyszło 8390g 😁 czyli wychodzi na to, że nic nie przytyła 🙂 fajnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laseczki 😉
My od zeszłego weekendu przeprowadzeni 😉
wczoraj mi Adam zamontował internet i jestem przeszczęśliwa 😜
Jakieś choróbsko mnie łapie... katar podwyższona temp, ból głowy i gardła 😠
Judytka na spacerku z moją babcią a ja siedzę w domciu i się kuruję 😉 nigdzie dzisiaj nie wyjdę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...