Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moja ma manię na pkt . otwartych drzwi jak widzi, że może gdzieś pójść to od razu leci w ich stronę i lata po całym mieszkaniu, wszystko wsadza do buzi, ostatnio miętoliła wacik i kawałek sierści kotów 😮 🤢 znowu zaczyna się ślinić na potęgę, więc pewnie za kilka mieś. kolejny ząb pójdzie 😁 ma tempo nieziemskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Moja ma manię na pkt . otwartych drzwi jak widzi, że może gdzieś pójść to od razu leci w ich stronę i lata po całym mieszkaniu, wszystko wsadza do buzi, ostatnio miętoliła wacik i kawałek sierści kotów 😮 🤢 znowu zaczyna się ślinić na potęgę, więc pewnie za kilka mieś. kolejny ząb pójdzie 😁 ma tempo nieziemskie.

Moja to samo 🤪 Raz nawet Kuba wyciągnął Jej z paszczy 'trupa' pszczoły 😮 Nie mam pojęcia gdzie Ona go wynalazła, bo przecież latam tu cały czas ze ścierą, a ten którego miętoliła to już taki ususzony był bleeeeee Innym razem Karol wkręcił mi film, że Tośka pająka pożarła 😮 O kurzu. nitkach, okruszkach itp. pewnie nie muszę wspominać, bo też to znacie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A propo nocnika, to znalazłam fotki Lolka, kiedy był w tym samym wieku co nasze szkraby teraz. Usiedział na nim tylko gdy miał na nim co robić, i absolutnie nie chodziło tu o siusianie, czy kupkę hehehe
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/257/s7300736.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7597/s7300736.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/s7300738.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2958/s7300738.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dodam tylko, że u nas takie wysadzanie nie przyniosło żadnych efektów. W pewnym momencie mały wręcz miał jakąś fobię i żadna siłą nie szło go do nocniczka przekonać.
Z pieluch zrezygnowaliśmy dopiero jak miał niemal 2,5 roku. Z tym, że wtedy był już na tyle gotowy, że z dnia na dzień pożegnaliśmy się z pampersami. Siusiał nie tylko ładnie w dzień, ale i na noc nie miał zakładanej pieluszki i było ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):

Promyczku akurat wczoraj rozmawiałam z koleżanką z pracy, która ma 14 letnią córkę. Tez chodzi z nią do tego samego laryngologa co ja. Pierwszy raz tam poszła jak mała miała 5 lat i też miała przerośnięty migdał, zawalone zatoki - groziła jej punkcja, nos miała tak opuchnięty, że nie było dziurek, kaszel. Lekarka ją wyprowadziła - nie była za usuwaniem tego migdała, powiedziała też że w wieku dojrzewania hormony u dziecka buzują a jak się to wszystko uspokoi to i ten migdał powinien się skurczyć - i rzeczywiście tak się stało. Do tego wiadomo na taką alergię leki.

Dzięki Justyś 😉
U nas też, jak Karol dostaje syrop przeciwalergiczny i do tego taki specjalny 'obkurczający' to jest znacznie lepiej. Czekam na wizytę u laryngologa tutaj, ale to pewnie jeszcze kilka miesięcy zejdzie zanim się nam uda 🤢 Może w przyszłym roku polecimy do Polski to tam sobie pójdę prywatnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
bry 🙂

my dzisiaj pospaly do 11, bo w nocy mala miala dwa ataki kaszlu i musialysmy odespac 🙂
Hania zaglosowalam, a Honoratka tez ma linka tam gdzie Hania?
Nusia a co dajesz na kaszel(taki męczący i duszący)?


problem w tym, ze nic. tutaj lekarze uwazaja ze jak nie ma zapalenia to samo ma przejsc. smaruje ja tylko vickiem i jak ma taki atak to biore na rece i oklepuje plecki. wczoraj poomagalo tez piciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
bry 🙂

my dzisiaj pospaly do 11, bo w nocy mala miala dwa ataki kaszlu i musialysmy odespac 🙂
Hania zaglosowalam, a Honoratka tez ma linka tam gdzie Hania?
Nusia a co dajesz na kaszel(taki męczący i duszący)?


problem w tym, ze nic. tutaj lekarze uwazaja ze jak nie ma zapalenia to samo ma przejsc. smaruje ja tylko vickiem i jak ma taki atak to biore na rece i oklepuje plecki. wczoraj poomagalo tez piciu
dzięki za odp 🙂moja też pokaszluje ale dwa razy na dobe tak rzadko i narazie nic nie daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
bry 🙂

my dzisiaj pospaly do 11, bo w nocy mala miala dwa ataki kaszlu i musialysmy odespac 🙂
Hania zaglosowalam, a Honoratka tez ma linka tam gdzie Hania?
Nusia a co dajesz na kaszel(taki męczący i duszący)?


problem w tym, ze nic. tutaj lekarze uwazaja ze jak nie ma zapalenia to samo ma przejsc. smaruje ja tylko vickiem i jak ma taki atak to biore na rece i oklepuje plecki. wczoraj poomagalo tez piciu

Tutaj też tak jest. Mówią, że kaszel na prawo się utrzymywać nawet trzy tygodnie i dopiero jeśli po tym czasie walka trwa należy wprowadzić leki. My jednak często dostajemy 'coś' mimo wszystko. Za każdym razem jak kaszel jest tak mocny, że mała się wybudza dostajemy kropelki Panacodin(daje się je na noc-łagodzą odruch kaszlu), a w dzień dajemy odpowiednik polskiej Flegaminy - Bisolvon. Aha! I ostatnio miałam młodej kupić syropek Sootha(na opakowaniu jest napisane, że można go podawać po 12 m-cu życia ale my już go mieliśmy - to tylko gliceryna z miodem). Może u Was też można takie leki dostać. Szkoda się męczyć(szczególnie w nocy).
Dużo zdrówka dla Marylki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
Promyczek śliczny był KArol 🙂 słodki!! jak dziewczynka wyglądał 🙂

Dzięki Blue 😉 😘
Lolek już po szkole. Dzieciaki nakarmione. Można odpoczywać 😉
zazdroszczę bo ja mam w domu charmider czwórka rozwrzeszczanych dzieciaków 🤪

Hehe To fajowo masz 😎
Ja o odpoczynku też mogę sobie niestety tylko pomarzyć... Jutro i pojutrze do roboty, więc muszę ugotować obiadek dla Toski(Kuba zawsze idzie na łatwiznę i daje słoiczek, więc wolę Mu przygotować coś 'domowego'). Do tego pranie, prasowanie... Ehhh... Na dodatek sama wizja spędzenia tych dwóch dni w pracy baaaardzo mnie męczy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie zrobic zdjecie gornych zabkow, o dolnych moge zapomniec 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/dsc0201y.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1091/dsc0201y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...