Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Musiałam Tosiakowi już drugi raz podciąć grzywkę. Za pierwszym razem wszystko poszło bardzo gładko, bo mycha leżała w bezruchu i patrzyła z zaciekawieniem na sprzęty, których używałam. Nastawiłam się więc, że i tym razem będzie ok 🙂 No i pomyliłam się hehehe Jak tylko zaczęłam ciąć ruszyła główką i przez to ma włoski krótsze niż zakładałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
a mój Pysio właśnie usnął ale starszy nie chce, ogląda Waybuloo i Teletubisie na okrągło 😮

Karol też te bajki uwielbiał 🙂 Teraz za to mógłby cały czas 'Tom i Jerry' oglądać 🙂
Tom i Jerry to moje ulubione bajki z dzieciństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka mamuśki 🙂
Ja tylko wpadłam się zameldować. Są dni, że padam na ryj po pracy i nie mam już siły ale musiałam "odrobić pracę domową" więc jak już włączyłam kompa top nie mogłam nie zajrzeć.

A, u nas wreszcie jedynki na horyzoncie. Majka ma już 3 jakieś boczne i od kilku dni wreszcie na dole centralnie wychodzą dwa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
U mnie zapowiada się 'ciekawa' noc... Karol wymiotuje przez sen... Tosia zakatarzona po raz n-ty w tym miesiącu... Rewelacja 😞 😞 😞


Strasznie Ci współczuję 😞 a Ty albo mąż w dzieciństwie często chorowaliście? może to jest tego przyczyną?

Cześć
Na szczęście Karol uspokoił się po dwóch akcjach...
Ja byłam strasznym chorowitkiem 😞 Podobno do szóstego roku życia średnio dwa razy w miesiącu miałam anginę ropną 😞 Dopiero ultradzwięki i inne cuda zadziałały. Lolek też ma przerośnięty trzeci migdał, co dodatkowo przeszkadza Mu w 'normalnym' funkcjonowaniu ale tutaj nie bardzo chcą usuwać takie sprawy...

Promyczku akurat wczoraj rozmawiałam z koleżanką z pracy, która ma 14 letnią córkę. Tez chodzi z nią do tego samego laryngologa co ja. Pierwszy raz tam poszła jak mała miała 5 lat i też miała przerośnięty migdał, zawalone zatoki - groziła jej punkcja, nos miała tak opuchnięty, że nie było dziurek, kaszel. Lekarka ją wyprowadziła - nie była za usuwaniem tego migdała, powiedziała też że w wieku dojrzewania hormony u dziecka buzują a jak się to wszystko uspokoi to i ten migdał powinien się skurczyć - i rzeczywiście tak się stało. Do tego wiadomo na taką alergię leki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...