Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Asia napisał(a):
no właśnie z tą temp w mieszkaniu...mówią tak jak Aldonka piszesz że 20st jest wystarczająco kurcze a mi zimno 🥴co myślicie o tym?ile macie stopni w domu? 🙂

Asiu ja mam jakieś 21 i czasami jest mi zimno a czasami nie 😉
ale raczej na razie rzadko odkręcam kurki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Justa napisał(a):
Asia napisał(a):
no właśnie z tą temp w mieszkaniu...mówią tak jak Aldonka piszesz że 20st jest wystarczająco kurcze a mi zimno 🥴co myślicie o tym?ile macie stopni w domu? 🙂

Asiu ja mam jakieś 21 i czasami jest mi zimno a czasami nie 😉
ale raczej na razie rzadko odkręcam kurki 🙂


W domu u siebie mam od 21-23 stopni a u mamy to 24-25 😁 😁 😁 chociaż już się odzwyczaiłam od takiej wysokiej temp. a w szpitalu po porodzie miałyśmy na korytarzu 26 stopni, a w pokoju to już wolę nie wiedzieć 🤢 tam to szło zdechnąć, więc z 28 na pewno było jak nie więcej. I położna kazała pokój wietrzyć zamiast zrobić coś z grzejnikiem. A niby polecają 19/20 stopni dla noworodków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue to twoja sie zarlok zrobila a moja niejadek 😁 obiady mogly by dla niej nie istniec. nauczyla sie ze jak mama da cos co jej nie pasuje to wklada palce do buzi i wszystko wyciaga i pluje przy tym na maksa 😁


Nusiak dobrze gadasz, że Kolo nie ma to są pustki 😁

Ona jest żarta tylko na obiady, a spróbuj ją zmusić do kaszki lub mleka 😁 Oddaj mi Marylkę!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue nie strasz mnie bo nawet butów jeszcze nie kupiłam 😞

Bartek spadł na wadze bo nie chce jeść a nie chce jeść bo ciągle wymiotuje i jeszcze nam choróbstwo się przypałętało i musieliśmy gastrologa przełożyć aż na styczeń:/ 😠 😠 😠 😠 😠 😠


Czasami brak mi już siły (wiem też co czujesz) i zazdroszczę mamom co podają jedzenie dzieciom bez jakiegokolwiek proszenia, często chce mi się płakać, bo gdybym w nią nie wciskała tego cholernego mleka/kaszek to by nic nie zjadła 😞 muszę się wygłupiać, odwracać uwagę lub oszukiwać, bo ona chce coś ugryźć a zamiast tego wkładam jej kaszę do buzi. I się cieszę jak wypije 100ml mleka albo zje 100ml kaszki. Myślę znowu o zmianie mleka tylko jaką mam pewność, że to coś da? A Bartek nadal pije chętnie zwykłego Bebilona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Blue nie strasz mnie bo nawet butów jeszcze nie kupiłam 😞

Bartek spadł na wadze bo nie chce jeść a nie chce jeść bo ciągle wymiotuje i jeszcze nam choróbstwo się przypałętało i musieliśmy gastrologa przełożyć aż na styczeń:/ 😠 😠 😠 😠 😠 😠


Czasami brak mi już siły (wiem też co czujesz) i zazdroszczę mamom co podają jedzenie dzieciom bez jakiegokolwiek proszenia, często chce mi się płakać, bo gdybym w nią nie wciskała tego cholernego mleka/kaszek to by nic nie zjadła 😞 muszę się wygłupiać, odwracać uwagę lub oszukiwać, bo ona chce coś ugryźć a zamiast tego wkładam jej kaszę do buzi. I się cieszę jak wypije 100ml mleka albo zje 100ml kaszki. Myślę znowu o zmianie mleka tylko jaką mam pewność, że to coś da? A Bartek nadal pije chętnie zwykłego Bebilona?


Bartek zwykłego bebilona pije lepiej niż pepti ale tez bez żadnych rewelacje, on się nauczył ostatnio że jak nie wypije mleka to coś innego dam mu i tym się kieruje. A wymuszacz z niego straszny. Widząc wczoraj że jem schabowego zaczął wyć i płakać łzami jak grochy żeby mu tylko dać chodź kawałek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Wesa
Twój Bartuś mial ostatnio biegunke..?i to bylo przez ząbki...?jak mu przeszło?co dawałaś?u nas już trzeci dzien lużnych kupek i nie wiem od czego 🥴 😞


Asiu mój Bartek tez miał ostatnio biegunkę że leciało z niego dosłownie cały czas. Pomogła gorzka czekolada i probiotyk 2x dziennie do picia podawałam. I tak u nas było to na ząbki bo Barti wkońcu ma kolejnego ząbka za to nasza dwójeczka która już dawno się pojawiła przestała w którymś momencie rosnąć i zaczyna zarastać dziąsłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuje dziewczyny 🙂u nas wszystkie zeby naraz ida 🥴 u gory dwie jedynki i na dole jedna dwójka a tydz temu też na dole wyszła dwojka 🥴i mam nadzieje że od tego te kupy bo po kilka dziennie robi i to takie rzadkie naprawde 😲a ile wasze maluchy max na dobe robiły kupek?i przez ile dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Asia napisał(a):
Wesa
Twój Bartuś mial ostatnio biegunke..?i to bylo przez ząbki...?jak mu przeszło?co dawałaś?u nas już trzeci dzien lużnych kupek i nie wiem od czego 🥴 😞


Asiu mój Bartek tez miał ostatnio biegunkę że leciało z niego dosłownie cały czas. Pomogła gorzka czekolada i probiotyk 2x dziennie do picia podawałam. I tak u nas było to na ząbki bo Barti wkońcu ma kolejnego ząbka za to nasza dwójeczka która już dawno się pojawiła przestała w którymś momencie rosnąć i zaczyna zarastać dziąsłem.
a to tak może być że wychodzi ząbek i nagle zarasta??/ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Hania napisał(a):
Asia napisał(a):
Wesa
Twój Bartuś mial ostatnio biegunke..?i to bylo przez ząbki...?jak mu przeszło?co dawałaś?u nas już trzeci dzien lużnych kupek i nie wiem od czego 🥴 😞


Asiu mój Bartek tez miał ostatnio biegunkę że leciało z niego dosłownie cały czas. Pomogła gorzka czekolada i probiotyk 2x dziennie do picia podawałam. I tak u nas było to na ząbki bo Barti wkońcu ma kolejnego ząbka za to nasza dwójeczka która już dawno się pojawiła przestała w którymś momencie rosnąć i zaczyna zarastać dziąsłem.
a to tak może być że wychodzi ząbek i nagle zarasta??/ 🤨


lekarz stwierdził że to się czasami zdarza.

Asiu a co do kupek to Barti robił nawet po8 dziennie przez 4dni tak było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nie ma czym zgrzytać, za to zalewa się śliną 😁
W ogóle Laura jakaś dziwna dzisiaj była, wypiła po 7 mleko i poszła spać dalej do 10, potem zjadła 150ml mleka z zwykłą kaszką i świeżym jabłkiem i bananem 😮 nie obyło się bez zabawiania, ale jadła bez płaczu no i raczej sporo jak na nią, bo ta kasza jest gęsta a i całe jabłko + połowa banana też miejsce zapycha. A jak wyczuje kaszkę Bobovity to wyje 🤢 no i na noc mleka już nie pije. Od godz. 18 do rana nic nie je.

Co do kup to najwięcej robiła po 6 razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello Babeczki 😜
Troszkę mnie tu nie było i spodziewałam się wielu stron do nadrobienia, a tu taka niespodzianka 😮
Blue ja mojej małej robię jedzonko na zwykłej przegotowanej kranówie. Rybę wczoraj np. ugotowałam i wymieszałam z obiadkiem(pewnie zrobiona na parze byłaby lepsza, ale jakoś szybciej mi było ugotować).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...