Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Apropo okresu to dzisiaj dostałam czyli znowu co 30dni 😁 kocham te bóle 🤢

Femmka miłości Ty moje 😘 😘 😘 ☺️ LAura też ma ciągle rozwolnienia 🤨 jak dam marchew to jest ok. a po wszystkim innym rzadka kupa albo wodnista. Też się zachowuje normalnie, gorączki nie ma, więc to chyba na zęby.


Blue..........jak dobrze wiedziec , ze mnie kofffasz jeszcze ,,,az mi ulzylo 😘 😘 😘 😘 😘 😘

ja swoja codziennie prawie bananami faszeruje,,, pierwsza kupka jest ok,ale pozniej juz wodnista i kwasem strasznie smierdzi....
dzis jej gesty obiadek podalam z zoltkiem, bo zoltko tez zapobiega ,a na deerek bedzie miala jagodki ze sloika,,,,, sama je kupilam na bazarze w polsce 🙂 ,a mama moja zrobila 🙂


A kiedy trzeba się do lekarza wybrać? bo takie myśli mi kołaczą.. czytałam, że jak kupa jest więcej niż 3 razy na 12h wodnista to powinno się iść do lekarza. Hmmm.. Jagody chyba też zapobiegają 🙂 to ja chyba znowu jej żółtko ugotuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
kurcze ,,, ja od ponad miesiaca nie karmie w ogole ,,,,,a wczesniej przez miesiac dawalam juz tez jej cyca raz dziennie i w nocy ,,,,,,,, i narazie do konca tyg.poczekam,,,chociaz nic sie nie zanosi, tak przynajmniej mi sie wydaje,,,
a jak nie to po niedzieli kupie test


A intensywnie się staracie? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Apropo okresu to dzisiaj dostałam czyli znowu co 30dni 😁 kocham te bóle 🤢

Femmka miłości Ty moje 😘 😘 😘 ☺️ LAura też ma ciągle rozwolnienia 🤨 jak dam marchew to jest ok. a po wszystkim innym rzadka kupa albo wodnista. Też się zachowuje normalnie, gorączki nie ma, więc to chyba na zęby.


Blue..........jak dobrze wiedziec , ze mnie kofffasz jeszcze ,,,az mi ulzylo 😘 😘 😘 😘 😘 😘

ja swoja codziennie prawie bananami faszeruje,,, pierwsza kupka jest ok,ale pozniej juz wodnista i kwasem strasznie smierdzi....
dzis jej gesty obiadek podalam z zoltkiem, bo zoltko tez zapobiega ,a na deerek bedzie miala jagodki ze sloika,,,,, sama je kupilam na bazarze w polsce 🙂 ,a mama moja zrobila 🙂


A kiedy trzeba się do lekarza wybrać? bo takie myśli mi kołaczą.. czytałam, że jak kupa jest więcej niż 3 razy na 12h wodnista to powinno się iść do lekarza. Hmmm.. Jagody chyba też zapobiegają 🙂 to ja chyba znowu jej żółtko ugotuję :P


wiesz, mi sie wydaje, ze jak widzisz , ze chociaz troche z tego powodu cierpi, to powinno sie isc...lepiej dmuchac na zimne
ja caly czas obserwuje mala, nie goraczkuje, jest wesola i radosna, bawi sie , nie jest osowiala ,ani ospana wiec, mysle ze jest poki co wszystko pod kontrola
i bardzo duuuuzo wody trzeba dawac do picia.... moja na szczescie sama ja pije jakby ze spaceru po pustyni wrocila.
wiem ze problem jest tez juz wtedy jesli dziecko nie chce pic wody, wtedy trzeba zmuszac i nie podaje sie w tym czasie sokow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
kurcze ,,, ja od ponad miesiaca nie karmie w ogole ,,,,,a wczesniej przez miesiac dawalam juz tez jej cyca raz dziennie i w nocy ,,,,,,,, i narazie do konca tyg.poczekam,,,chociaz nic sie nie zanosi, tak przynajmniej mi sie wydaje,,,
a jak nie to po niedzieli kupie test


A intensywnie się staracie? 🤪


szczegoly pikantne cie interesuja ? ty prosiaczku hahhahah
zalezy od nastroju -mojego hahahha
przy klarci juz w ogole sie nie staralam-odpuscilam wiec, staranie w moim przypadku nie ma duzo do rzeczy hahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Apropo okresu to dzisiaj dostałam czyli znowu co 30dni 😁 kocham te bóle 🤢

Femmka miłości Ty moje 😘 😘 😘 ☺️ LAura też ma ciągle rozwolnienia 🤨 jak dam marchew to jest ok. a po wszystkim innym rzadka kupa albo wodnista. Też się zachowuje normalnie, gorączki nie ma, więc to chyba na zęby.


Blue..........jak dobrze wiedziec , ze mnie kofffasz jeszcze ,,,az mi ulzylo 😘 😘 😘 😘 😘 😘

ja swoja codziennie prawie bananami faszeruje,,, pierwsza kupka jest ok,ale pozniej juz wodnista i kwasem strasznie smierdzi....
dzis jej gesty obiadek podalam z zoltkiem, bo zoltko tez zapobiega ,a na deerek bedzie miala jagodki ze sloika,,,,, sama je kupilam na bazarze w polsce 🙂 ,a mama moja zrobila 🙂


A kiedy trzeba się do lekarza wybrać? bo takie myśli mi kołaczą.. czytałam, że jak kupa jest więcej niż 3 razy na 12h wodnista to powinno się iść do lekarza. Hmmm.. Jagody chyba też zapobiegają 🙂 to ja chyba znowu jej żółtko ugotuję :P


wiesz, mi sie wydaje, ze jak widzisz , ze chociaz troche z tego powodu cierpi, to powinno sie isc...lepiej dmuchac na zimne
ja caly czas obserwuje mala, nie goraczkuje, jest wesola i radosna, bawi sie , nie jest osowiala ,ani ospana wiec, mysle ze jest poki co wszystko pod kontrola
i bardzo duuuuzo wody trzeba dawac do picia.... moja na szczescie sama ja pije jakby ze spaceru po pustyni wrocila.
wiem ze problem jest tez juz wtedy jesli dziecko nie chce pic wody, wtedy trzeba zmuszac i nie podaje sie w tym czasie sokow


Ja mam saszetki z elektrolitami to chce Laurze dać i ktoś tu pisał kiedyś o acidolacu baby czy jakoś tak to działa osłonowo przy biegunce lub zaparciach kupię to dzisiaj 🙂 moja też się zachowuje jak Twoja, żadnych objawów, ale i tak mam schizy może to jakiś wirus? albo coś? tylko że chyba gorączka by była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
kurcze ,,, ja od ponad miesiaca nie karmie w ogole ,,,,,a wczesniej przez miesiac dawalam juz tez jej cyca raz dziennie i w nocy ,,,,,,,, i narazie do konca tyg.poczekam,,,chociaz nic sie nie zanosi, tak przynajmniej mi sie wydaje,,,
a jak nie to po niedzieli kupie test


A intensywnie się staracie? 🤪


szczegoly pikantne cie interesuja ? ty prosiaczku hahhahah
zalezy od nastroju -mojego hahahha
przy klarci juz w ogole sie nie staralam-odpuscilam wiec, staranie w moim przypadku nie ma duzo do rzeczy hahhaha


Zboczeniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez trudno opisac......... wokol zrenicy ma troche brazu,,,,a tak na sloncu sa ciemno zielone, w mniej oswietlonych pomieszczeniach bardzo ciemne zielone ,wpadajace wrecz w ciemny grafit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaya juz chodzi ??????

Kasia, a Pytryczek robi te 7 kroczkow sa, czy za raczke trzymany ?
bo moja jak ja juz za jedna raczke trzymam idzie jak potluczona,ale idzie i tez pare kroczkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
Kaya juz chodzi ??????

Kasia, a Pytryczek robi te 7 kroczkow sa, czy za raczke trzymany ?
bo moja jak ja juz za jedna raczke trzymam idzie jak potluczona,ale idzie i tez pare kroczkow 🙂
Izuniu sam 🙂 za rączkę to chodzi jak opętany 🙂
a wiesz że mi podbrzusze też napuchło

oklask dla ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Izabela napisał(a):
Kaya juz chodzi ??????

Kasia, a Pytryczek robi te 7 kroczkow sa, czy za raczke trzymany ?
bo moja jak ja juz za jedna raczke trzymam idzie jak potluczona,ale idzie i tez pare kroczkow 🙂
Izuniu sam 🙂 za rączkę to chodzi jak opętany 🙂
a wiesz że mi podbrzusze też napuchło

oklask dla ciebie 🙂


Obie w ciąży jesteście? 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ,,dziekuje, tobie dalam juz wczesniej bo chyba 3 miesiace temu ci obiecalam i winy technicznej nie dostalas go hahahhaha

a Ty Blue , pamietaj,,, te co najwiecej sie smieja, pozniej najglosniej placza hahahhahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...