Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia napisał(a):
dziewczyny odnośnie biegunek to jest jeszcze Hydronea Baby(cytrynowy smak)to jest kroplówka w proszku dla dzieci które nie chcą dużo pić w trakcie biegunki to sie rozrabia z wodą do picia ja to dawalam Soni bo sie bałam że sie odwodni


Mam ten proszek, ale Laura nie chce go pić 🤨 woli herbatę brzoskwiniową Bobovity. Kupiłam acidolac baby mam nadzieję, że coś pomoże, dostanie do mleka go dzisiaj. I świeże banany 😁 kurcze jakie to wszystko jest bezsensowne wcześniej miała przez kilka dni zaparcia, później było ok. a teraz rozwolnienie. Białą plamkę widać na dziąśle, więc idzie ząb jak nic. Tylko kiedy on wyjdzie? pewnie jak poprzedni po miesiącu albo dłużej. Waszym dzieciom wychodzą w ciągu kilku dni, a jej miesiącami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
Kasia napisał(a):
właśnie podczytywałam na brzuszku jak jakaś dziewczyna na brzuszku okazała się trolem 🤪
też to czytalam ☺️

o co chodzi?
jakim trolem?


No właśnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
Kasia napisał(a):
właśnie podczytywałam na brzuszku jak jakaś dziewczyna na brzuszku okazała się trolem 🤪
też to czytalam ☺️

o co chodzi?
jakim trolem?


No właśnie?

też czytam i się zastanawiam 😮

Femmka Ty tą Klarę to wszędzie wsadzisz, jak nie do gara to do dyni hehe 🙃
ja miała Lacido Baby jak Maja miała kolki...wydaje mi się że nieźle pomogło 🙂
moja na dole też ma juz białawe kreski więc pewnie lada dzien sie przebiją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
Kaya juz chodzi ??????

Kasia, a Pytryczek robi te 7 kroczkow sa, czy za raczke trzymany ?
bo moja jak ja juz za jedna raczke trzymam idzie jak potluczona,ale idzie i tez pare kroczkow 🙂


nie, Kaya jeszcze nie chodzi 🙂 uwielbia jak sie ja prowadzi za raczke, ale sama jeszcze nie ma odwagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Kasia napisał(a):
właśnie podczytywałam na brzuszku jak jakaś dziewczyna na brzuszku okazała się trolem 🤪
też to czytalam ☺️


tak, ja tez czytalam 😠

dla niewtajemniczonych tak po krotce:
dziewczyna podawala sie za kogos, kto jest w ciazy, potem niby urodzila wczesniaka...... a wszystko okazalo sie nieprawda, wykorzystala nie swoje zdjecia....
a w innym watku jako inna osoba podawala sie mama chyba blizniakow.... i tez nieprawda 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
Kasia napisał(a):
właśnie podczytywałam na brzuszku jak jakaś dziewczyna na brzuszku okazała się trolem 🤪
też to czytalam ☺️

o co chodzi?
jakim trolem?


No właśnie?

też czytam i się zastanawiam 😮

Femmka Ty tą Klarę to wszędzie wsadzisz, jak nie do gara to do dyni hehe 🙃
ja miała Lacido Baby jak Maja miała kolki...wydaje mi się że nieźle pomogło 🙂
moja na dole też ma juz białawe kreski więc pewnie lada dzien sie przebiją...


No to się laska rozszalała z zębami 🤪 ten sam dzień narodzin i będzie mieć 4 kły a moja ledwo 2 😁 ej to niesprawiedliwe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Asia napisał(a):
Kasia napisał(a):
właśnie podczytywałam na brzuszku jak jakaś dziewczyna na brzuszku okazała się trolem 🤪
też to czytalam ☺️


tak, ja tez czytalam 😠

dla niewtajemniczonych tak po krotce:
dziewczyna podawala sie za kogos, kto jest w ciazy, potem niby urodzila wczesniaka...... a wszystko okazalo sie nieprawda, wykorzystala nie swoje zdjecia....
a w innym watku jako inna osoba podawala sie mama chyba blizniakow.... i tez nieprawda 😠

Kiedyś była podobna akcja na grono.net dziewczyna ciągnęła bajeczkę że jest w ciąży z trojaczkami potem że urodziła i że jej dziecko jedno zmarło ktoś chciał się więcej się dowiedzieć okazało się że pisała to 16-nastolatka podszywała się pod kogoś i kradła zdjęcia dzieci i jakiejś kobiety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blutku, kupiłam te same rajstopki za 13 zł na licytacji u tego samego sprzedawcy 🙃


Osz Ty 😜 ale to nic, opcja kup teraz była gwarancją a licytacja to wiadomo jak się kończy - różnie. Kuźwa jak mnie brzuuuch boli ;/ a Laura jest agresywna i szaleje. Ostatnią kupę robiła ok. 11 i teraz i znowu była żółta luźna taka wodnista. Jak to się nie zatrzyma do jutra to pójdę do lekarza tak dla pewności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie przy życiu trzyma, że jeszcze obiadu i bananów nie wykupczyła 😁 to może twarde to będzie 🙂 i frytki zaraz będę mieć mniam 🤪 zrobiłam jej mleko z tym prebiotykiem, ale szuja nie chce pić, wypiła trochę i kupę zrobiła. To na wieczór zrobię jej znowu 😆

Znalazłam coś takiego na jakiejś stronie:
Nasz synus przechodził pierwsze ząbki bezboleśnie a z każdym dalszym zabkiem jest coraz to bardziej marudniejszy. Przez jakis czas mial luzne kupki i zapytalismy Pani doktor dlaczego sie tak dzieje, a ona nas uspokoila ze dzieci tak przechodza zabkowanie, ze moze byc podwyzszona temp, ze moga byc luzne wrecz wodniste kupki, dziecko moze byc placzliwe, moze nie miec apetytu itp. Wazne zeby duzo pilo zeby sie nie odwodnilo!!W aptece idzie kupic cos na dziaselka zeby smarowac i podobno pomaga dziecku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Jedno mnie przy życiu trzyma, że jeszcze obiadu i bananów nie wykupczyła 😁 to może twarde to będzie 🙂 i frytki zaraz będę mieć mniam 🤪 zrobiłam jej mleko z tym prebiotykiem, ale szuja nie chce pić, wypiła trochę i kupę zrobiła. To na wieczór zrobię jej znowu 😆

Znalazłam coś takiego na jakiejś stronie:
Nasz synus przechodził pierwsze ząbki bezboleśnie a z każdym dalszym zabkiem jest coraz to bardziej marudniejszy. Przez jakis czas mial luzne kupki i zapytalismy Pani doktor dlaczego sie tak dzieje, a ona nas uspokoila ze dzieci tak przechodza zabkowanie, ze moze byc podwyzszona temp, ze moga byc luzne wrecz wodniste kupki, dziecko moze byc placzliwe, moze nie miec apetytu itp. Wazne zeby duzo pilo zeby sie nie odwodnilo!!W aptece idzie kupic cos na dziaselka zeby smarowac i podobno pomaga dziecku.

ale bym zjadła frytki... nie mam oleju 😞
a z tym prebiotykiem to ja robiłam tak że robiłam mleczko, przelewałam do innej butelki tak 30 ml i w tym rozpuszczałam acidolac i najpierw dawałam jej to mleko a później resztę 😉
albo zwykłą herbatę robiłam troszkę, taką baaardzo słabą koloru słomkowego i dawałam z herbatką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blutku, kupiłam te same rajstopki za 13 zł na licytacji u tego samego sprzedawcy 🙃


Osz Ty 😜 ale to nic, opcja kup teraz była gwarancją a licytacja to wiadomo jak się kończy - różnie. Kuźwa jak mnie brzuuuch boli ;/ a Laura jest agresywna i szaleje. Ostatnią kupę robiła ok. 11 i teraz i znowu była żółta luźna taka wodnista. Jak to się nie zatrzyma do jutra to pójdę do lekarza tak dla pewności.

też bym poszła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...