Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

to tylko w polsce jest mozliwe, zeby obcy ludzie dawali ci "dobre rady" na temat twoich wlasnych dzieci 🤪 co komu do tego... ludzie nie maja wlasnych problemow czy co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Brawo Justynko 😜 trzeba się bronić 😉 łapaj oklaszczka 😜
Bo wkurza mnie jak ktoś się wymądrza tylko dlatego, że jest od kogoś starszy. Mądrzejszy bo starszy. Może się zachować jak cham bo starszemu wolno. Młodzi to są głupi, łobuzy i w ogóle na odstrzał bo starsi to debeściaki hehe A prawda taka, że ze starości to często o dobrych manierach pozapominali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Brawo Justynko 😜 trzeba się bronić 😉 łapaj oklaszczka 😜
Bo wkurza mnie jak ktoś się wymądrza tylko dlatego, że jest od kogoś starszy. Mądrzejszy bo starszy. Może się zachować jak cham bo starszemu wolno. Młodzi to są głupi, łobuzy i w ogóle na odstrzał bo starsi to debeściaki hehe A prawda taka, że ze starości to często o dobrych manierach pozapominali

ojjj tu masz rację... często się zdarza że młody jest milszy od starego... a zwłaszcza w przychodniach jak kolejki do lekarza super długie składające się z samych starszych bab które się zawsze spieszą i nikogo broń boże nie przepuszczą... 🤪 pamiętam jak chodziłam do szkoły i musiałam iść do lekarza to nie chciałam zarywać wszystkich lekcji ale staruszki miały ważniejsze sprawy na głowie niż ja i się bardziej zawsze spieszyły a co kolejna to dlużej u lekarza siedziała 🙃 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
dajcie mi coś do roboty ! 😜 nie wiem co mam ze sobą zrobić jestem tak padnięta że najchętniej bym się położyła ale wtedy znając moje szczęście Judyta się obudzi 😜


Ja też nie mam co robić 😜 Darka już wykąpałam najadł się i powoli zasypia w łóżeczku bo jakiś taki zmęczony dzisiaj tym marudzeniem jest 😜 a później nie wiem będę siedziała i dalej się nudziła i pewnie gapiła się tępo w komputer albo tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
dajcie mi coś do roboty ! 😜 nie wiem co mam ze sobą zrobić jestem tak padnięta że najchętniej bym się położyła ale wtedy znając moje szczęście Judyta się obudzi 😜


Ja też nie mam co robić 😜 Darka już wykąpałam najadł się i powoli zasypia w łóżeczku bo jakiś taki zmęczony dzisiaj tym marudzeniem jest 😜 a później nie wiem będę siedziała i dalej się nudziła i pewnie gapiła się tępo w komputer albo tv

fajnie że nas ztv 😜 hahaha 😜 ja mogę się pogapić w mikrofalę bo stoi w miejscu w którym powinien być telewizor 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
dajcie mi coś do roboty ! 😜 nie wiem co mam ze sobą zrobić jestem tak padnięta że najchętniej bym się położyła ale wtedy znając moje szczęście Judyta się obudzi 😜


Ja też nie mam co robić 😜 Darka już wykąpałam najadł się i powoli zasypia w łóżeczku bo jakiś taki zmęczony dzisiaj tym marudzeniem jest 😜 a później nie wiem będę siedziała i dalej się nudziła i pewnie gapiła się tępo w komputer albo tv

fajnie że nas ztv 😜 hahaha 😜 ja mogę się pogapić w mikrofalę bo stoi w miejscu w którym powinien być telewizor 🤪


to włóż coś do mikrofali włącz na parę minut i patrz jak się fajnie w środku kręci 😁
ale nie martw się mój telewizor wygląda jak taka mała mikrofala i na dodatek piszczy xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
dajcie mi coś do roboty ! 😜 nie wiem co mam ze sobą zrobić jestem tak padnięta że najchętniej bym się położyła ale wtedy znając moje szczęście Judyta się obudzi 😜


Ja też nie mam co robić 😜 Darka już wykąpałam najadł się i powoli zasypia w łóżeczku bo jakiś taki zmęczony dzisiaj tym marudzeniem jest 😜 a później nie wiem będę siedziała i dalej się nudziła i pewnie gapiła się tępo w komputer albo tv

fajnie że nas ztv 😜 hahaha 😜 ja mogę się pogapić w mikrofalę bo stoi w miejscu w którym powinien być telewizor 🤪


to włóż coś do mikrofali włącz na parę minut i patrz jak się fajnie w środku kręci 😁
ale nie martw się mój telewizor wygląda jak taka mała mikrofala i na dodatek piszczy xD

no to tez fajnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do wtrącania się jak mam wychowywać małego, karmić czy ubierać to nie znoszę żadnych porad ani krytyki. Nigdy nie lubiłam jak ktoś się wtrącał w to co robię, a co dopiero teraz 😉
Blue 2 osoby na 40 powiedziały mi, że mały podobny jest do mnie 😉
Laura to chyba ma bardzo długie nóżki? albo robisz jej takie zdjęcia, by wyglądała jak modelka 😉 😜
Kasiulek po raz kolejny - Patryk jest boski 😘love!
Promyczku Tosia śliczna w avatarku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Miłosz też ostatnio jakiś taki marudny bywa, a raczki ma w buzi prawie cały dzień. Musiałabym mu pyszczek zakleić by ich nie wkładał 😮 😉


moja te, az jej sie krostki na brodzie porobily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...