Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hania napisał(a):
ja poprosze i przepis do tego

ja kolejny dzień makaronowym szaleństwem się objadam 🙂
nic szczególnego a uwielbiam ją: kuskus, tuńczyk w sosie własnym, ogórek kiszony, cebula czerwona i majonez. To jest niby baza a ja cuduję jeszcze od siebie (raz dodam rzodkiewkę, innym razem jajo albo ogórek zielony...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Hania napisał(a):
ja poprosze i przepis do tego

ja kolejny dzień makaronowym szaleństwem się objadam 🙂
nic szczególnego a uwielbiam ją: kuskus, tuńczyk w sosie własnym, ogórek kiszony, cebula czerwona i majonez. To jest niby baza a ja cuduję jeszcze od siebie (raz dodam rzodkiewkę, innym razem jajo albo ogórek zielony...)


Na sobotę chyba zrobię bo idę na urodziny do znajomych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Hania napisał(a):
ja poprosze i przepis do tego

ja kolejny dzień makaronowym szaleństwem się objadam 🙂
nic szczególnego a uwielbiam ją: kuskus, tuńczyk w sosie własnym, ogórek kiszony, cebula czerwona i majonez. To jest niby baza a ja cuduję jeszcze od siebie (raz dodam rzodkiewkę, innym razem jajo albo ogórek zielony...)


Na sobotę chyba zrobię bo idę na urodziny do znajomych 🙂
jestem "za" bo dla mnie pycha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wrócił z pracy kupił mi pełno leków, potem pójdzie dla małej po kaszki itd. i odkąd wrócił od lekarza to się z nią ciągle bawi 🙂 no teraz to jestem zadowolona 🙂 aha i prywatnie laryngolog jest dopiero na wtorek 😮 a na nfz na grudzień 2011 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Mój wrócił z pracy kupił mi pełno leków, potem pójdzie dla małej po kaszki itd. i odkąd wrócił od lekarza to się z nią ciągle bawi 🙂 no teraz to jestem zadowolona 🙂 aha i prywatnie laryngolog jest dopiero na wtorek 😮 a na nfz na grudzień 2011 😁
Zdrwia życzę i korzystaj kochana póki masz spokój od swojej gwiazdy a ten grudzień to też wcale nie tak źle. Dziwne, że nie zapisują na przyszły rok tosz to wrzesień się już kończy... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Hania napisał(a):
Dziewczyny zauważyłam że mój potworek wykrzywia jedną stópkę gdy wstaje wasze dzieciaczki też tak mają??
nie rzuciło mi się w oczy. Poobserwuję jak wstanie

Ja dzisiaj to zauważyłam że za każdym razem tak jest. wcześniej nie wstawał ciągle wiec nie zwracałam na to uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasiu chłopacy Boscy są:*
Gdzie Ty takie lumpki masz bo u mnie tylko same szmaty na lumpach są
😞Miałam takie same paputki kiedyś moja mamcia mi je szyła do 8go roku życia chyba 🙂
🙂 😘 😘
a jest u nas w mieście więcej lumpków niż normalnych sklepów 🙂 i zdarza się że można dostać super ciuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna Marcel jest mój 🤪

Ania to jak będzie się to powtarzać to raczej powinnaś to skonsultować z ortopedą, bo może coś jest nie tak, moja czasami też wykrzywia stopy, ale rzadko i na chwilę, a jak on ją dokładnie wykrzywia w którą stronę? jakoś nienaturalnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych wieści to szwagierka miała cc i mały jest już na świecie, grubo wygląda na zdjęciu jeszcze nie znam jego wymiarów, no, ale nie jest taki śliczny jak moja była 😜 ale to może dlatego, że tyle godzin siedział bez wód płodowych. Praktycznie prawie całą dobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justyna Marcel jest mój 🤪
Byś chciała co? Nie ma 😜


Hania napisał(a):
Mój mężuś dostał wypłatę i od razu pojechał mi po pralkę bo od tygodnia worze pranie do teściowej 😞
kochany mężuś 🙂
My wymieniamy sobie wszystkie agd w kuchni. W piątek wszystko przywiozą a Adam dzwoni dziś do mnie z pracy i mi mówi: "zastanów się na jaki kolor chcesz może pomalować tę kuchnię albo co jeszcze w niej chcesz zrobić to wziąłem sobie 3 dni wolne więc bym ogarnął". Normalnie w szoku jestem bo nawet słowem nie wspomniałam o malowaniu czy innym cudowaniu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
Justyna Marcel jest mój 🤪
Byś chciała co? Nie ma 😜


Hania napisał(a):
Mój mężuś dostał wypłatę i od razu pojechał mi po pralkę bo od tygodnia worze pranie do teściowej 😞
kochany mężuś 🙂
My wymieniamy sobie wszystkie agd w kuchni. W piątek wszystko przywiozą a Adam dzwoni dziś do mnie z pracy i mi mówi: "zastanów się na jaki kolor chcesz może pomalować tę kuchnię albo co jeszcze w niej chcesz zrobić to wziąłem sobie 3 dni wolne więc bym ogarnął". Normalnie w szoku jestem bo nawet słowem nie wspomniałam o malowaniu czy innym cudowaniu 😲


Justyna no pewnie 😜 ja jestem jego fanką od zawsze. Ok. ja lecę miłego wieczoru wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...