Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Biedna Majeczka 😞 Dobrze, że mama złapała... Kurcze! Niestety bez względu na to jak bardzo sie będziemy starać takich sytuacji nie unikniemy 😞
A moja ostatnio ma siniaki na nogach 😮 Lezie TO wszędzie, obija się o wszystko co napotka na swojej drodze no i mamy efekty 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Pisałyście o bananie na deser... Ja od kilku dni kroje go w plasterki i kładę Tosi na 'stoliczku'(siedzi w krzesełku do karmienia). Uwielbia tak jeść i potrafi w ten sposób wciągnąć cały owoc 🙂
O dobry sposób. Też tak zacznę Majuśce dawać. Co do upadku to kiedyś Natala wypadła mi z łóżeczka. Pozwijała kołdrę, stanęła na niej i ... Myslałam, że umrę ze starchu ale na szczęście nic jej nie było. A tak w ogóle to oklask dla Ciebie - za pracę i ten powrót, i zmęczenie i w ogóle. Ja też tak będę już za półtora tygodnia i starsznie się boję jak się ogarnę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laura nadal kicha i ma w jednej dziurce taki jakby mikro katar, więc pewnie to się do jutra rozwinie, chociaż wolałabym nie.. ale ciężko uniknąć zarażenia jak oboje jesteśmy chorzy 😉 zaraz będę ją kąpać. Za dnia chodziła z szalikiem ubranym niech gardzioła wygrzewa 🙂 zresztą ja też mam chustę ubraną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
A tak w ogóle to oklask dla Ciebie - za pracę i ten powrót, i zmęczenie i w ogóle. Ja też tak będę już za półtora tygodnia i starsznie się boję jak się ogarnę 😜

Ogarniesz, ogarniesz 😉 Nie taki diabeł straszny 😉 Zobaczysz 🙂
Początek był okropny, bo cały czas myślałam o dzieciach 🙂 A teraz już przywykłam i jest naprawdę super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Majce to hektolitry wody lecą z noska. Już nie daje wycierać. W dodatku po tym jak się uderzyła ma rankę i bolo ją nosek podwójnie. No ale psikam jej do noska Solik, daje wit c i wapno i... aby nic sie nie rozwinelo z tego


A to wapno i wit c to można w aptece kupić dla niemowląt czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
My dopiero zwalczyliśmy katara hehehe Tzn dzieci zwalczyły, a mama wciąż walczy 😎 Tylko u nas był bakteryjny(od razu zielony 🤢) i dawałam im miejscowo antybiotyk i przeszło po tygodniu. Mam nadzieję, że szybko nie wróci 🥴


A my mamy przezroczysty jak woda i też kapał jak woda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Majce to hektolitry wody lecą z noska. Już nie daje wycierać. W dodatku po tym jak się uderzyła ma rankę i bolo ją nosek podwójnie. No ale psikam jej do noska Solik, daje wit c i wapno i... aby nic sie nie rozwinelo z tego


A to wapno i wit c to można w aptece kupić dla niemowląt czy jak?

Wapno możesz kupić w syropie(są różne smaki 😉) a wit C w kropelkach(chyba Juvit są jednymi z tańszych). Ja moim przy infekcjach daję mutiwitaminę zamiast samej wit.C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
My dopiero zwalczyliśmy katara hehehe Tzn dzieci zwalczyły, a mama wciąż walczy 😎 Tylko u nas był bakteryjny(od razu zielony 🤢) i dawałam im miejscowo antybiotyk i przeszło po tygodniu. Mam nadzieję, że szybko nie wróci 🥴


A my mamy przezroczysty jak woda i też kapał jak woda 😉

Czyli wirusowy. Nasza lekarka mówi zawsze, że taki jest łagodniejszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu mam te paputki, zaraz przymierzę je na Laurze są z tej strony co podawałam 🙂
Są ładne, aczkolwiek jeszcze za duże, ale starczą jej na długi czas bynajmniej no i nie spadają jak ma skarpetki. Także będzie nosić do wózka, bo nie mam żadnych butów i jak będzie chciała sobie połazić po domu. Są dobrze zrobione, a to najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
ja wit c (cebion) daje przy kazdej infekcji. Wapno (w syropku) do tego psikacza polecila w aptece


Czyli jak powiem, że chce wapno dla niemowląt i jakąś wit. c to mi dadzą ok. zapytam się jutro w aptece 🙂 o takie wapno chodzi? http://www.i-apteka.pl/product-pol-1865-SANOSVIT-syrop-150ml.html i to? http://www.aptekaotc.pl/p/pl/321/cebion_krople_-_30_ml.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boziu jak ta moja Maja wyglada. Zasmarkana, oczy malusieńkie i załazawione, nos czerwony... Charyczy i kicha. Jakby była nie wiem jak chora a śmiga po domu z gilochem do pasa bo nie nadąrzam wycierać 😜


Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
ja wit c (cebion) daje przy kazdej infekcji. Wapno (w syropku) do tego psikacza polecila w aptece


Czyli jak powiem, że chce wapno dla niemowląt i jakąś wit. c to mi dadzą ok. zapytam się jutro w aptece 🙂 o takie wapno chodzi? http://www.i-apteka.pl/product-pol-1865-SANOSVIT-syrop-150ml.html i to? http://www.aptekaotc.pl/p/pl/321/cebion_krople_-_30_ml.html

dokładnie to daję Majuśce i Natalii bo obie zasmarkane tyle, że Majka bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
ja wit c (cebion) daje przy kazdej infekcji. Wapno (w syropku) do tego psikacza polecila w aptece


Czyli jak powiem, że chce wapno dla niemowląt i jakąś wit. c to mi dadzą ok. zapytam się jutro w aptece 🙂 o takie wapno chodzi? http://www.i-apteka.pl/product-pol-1865-SANOSVIT-syrop-150ml.html i to? http://www.aptekaotc.pl/p/pl/321/cebion_krople_-_30_ml.html

dokładnie to daję Majuśce i Natalii bo obie zasmarkane tyle, że Majka bardziej


Ok dzięki co ja bym bez was zrobiła 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporego chłopca urodziła moja szwagierka 15dni przed terminem 3750g i 56cm 🙂 to pewnie jakby doczekała terminu to by ważył ponad 4kg. Chociaż Ty Justyna Majkę też dużą urodziłaś wielką znaczy się hehe ile dni przed terminem? też chyba dużo co nie? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Udało mi się w końcu nagrać mojego wędrowniczka 😉
https://picasaweb.google.com/lh/photo/7G2AHteFU9PZc8_t2nwa_4vWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink



Tosiula dosłownie zapierdziela 🤪 moja jest na etapie robienia przysiadów jakoś sobie to wkręciła i tylko do góry i na dół do góry i na dół 😁 mój się śmieje, że ona chce być jak Dżoana to musi ćwiczyć 🙂 no i przesuwa się może o 1/2kroki krok wzdłuż łóżka. Tosiaczek jest cudowny 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Sporego chłopca urodziła moja szwagierka 15dni przed terminem 3750g i 56cm 🙂 to pewnie jakby doczekała terminu to by ważył ponad 4kg. Chociaż Ty Justyna Majkę też dużą urodziłaś wielką znaczy się hehe ile dni przed terminem? też chyba dużo co nie? :P
urodzilam 20-ego grudnia a termin mialam na 7 stycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
Sporego chłopca urodziła moja szwagierka 15dni przed terminem 3750g i 56cm 🙂 to pewnie jakby doczekała terminu to by ważył ponad 4kg. Chociaż Ty Justyna Majkę też dużą urodziłaś wielką znaczy się hehe ile dni przed terminem? też chyba dużo co nie? :P
urodzilam 20-ego grudnia a termin mialam na 7 stycz


Ooo to ja urodziłam 7 stycznia haha 🙂 ale się wpasowałam 😜 wiadomo, że do tego cukrzyca też się przyłożyła, ale i tak wielka była prawie 4kg co pamiętam szok 🙂 jakbyś doczekała terminu to pewnie by ważyła blisko 5kg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...