Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
lodówkę muszę jeszcze sobie kupić ale nie wiem jaką 😞 macie jakieś sprawdzone typy?
Kasieńko ja mam taką dużą dwudrzwiową jedna połówka to zamrażąrka druga lodówkaplus barek i jest zarypista wszystko wejdzie i naprawde jest super ja lubie mieć tak czysto i poukładane w lodówce...tak przejrzyście że nie musze pięć rzeczy przesunąć żeby wyjąć śmietane 🤪 😁mankamentem jest wysoka cena my daliśmy 5 tyś ale teraz są dużo tańsze 🙂widziałam w saturnie tylko bez barku i tej dużej kostkarki do lodu za 2,5 tyś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
fajnie macie z przeprowadzką 🙂
a kiedy będzie już tam mieszkać? daleko od rodziców? 🙂
nic mi się nie chce...poprasowałam, czego nie lubię i już kuniec 😉
idę robić Majeranie deser 😎
moja gwiazda śpi a ja sie właśnie zastanawiam co jej dać na deser jak wstanie 🤔co Kamilka robisz Mai? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
lodówkę muszę jeszcze sobie kupić ale nie wiem jaką 😞 macie jakieś sprawdzone typy?
My właśnie wymieniamy sobie wszystkie agd. Lodówkę też choć mamy 3-letnią indesit i jestem bardzo zadowolona. Polecam zatem tę firmę tyle, że srebrne akurat mają nie ładne pod względem tego mi niepodobającego się lakierowanego inoxu. Białe są ok. I w środku też. Fajne lodówki też są ariston. Mi jutro przywiozą srebrnego whirlpoola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
fajnie macie z przeprowadzką 🙂
a kiedy będzie już tam mieszkać? daleko od rodziców? 🙂
nic mi się nie chce...poprasowałam, czego nie lubię i już kuniec 😉
idę robić Majeranie deser 😎
niedaleko 20-25 min drogi od rodziców a samochodem 5-10 min 🙂 i blisko mamprzychodnię i szpital 🙂
Patryk właśnie zjadł banana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny Majka mi spadła z łóżka 😞 Tzn nie spadła bo stałam obok i brałam pieluszkę z szafeczki więc przechyliła się przez moją nogę i uderzyła główką o ramę łóżka (nie doleciała do podłogi bo ją od razu łapałam). Nosek sobie zadrapała aż krewka leciutko poleciała a guza na środku czoła ma jak 5 zł 😞 Popłakała troszkę i poszła spać 😠 😞

Majka przed spanie zjadła jabłko starte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
fajnie macie z przeprowadzką 🙂
a kiedy będzie już tam mieszkać? daleko od rodziców? 🙂
nic mi się nie chce...poprasowałam, czego nie lubię i już kuniec 😉
idę robić Majeranie deser 😎
niedaleko 20-25 min drogi od rodziców a samochodem 5-10 min 🙂 i blisko mamprzychodnię i szpital 🙂
Patryk właśnie zjadł banana
takiego surowegp dajesz mu gryżć?ja tak dawałam Soni ale pare razy polizała i nie chciała 😠nie ma to jak matka ją kaszą napakuje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
fajnie macie z przeprowadzką 🙂
a kiedy będzie już tam mieszkać? daleko od rodziców? 🙂
nic mi się nie chce...poprasowałam, czego nie lubię i już kuniec 😉
idę robić Majeranie deser 😎
niedaleko 20-25 min drogi od rodziców a samochodem 5-10 min 🙂 i blisko mamprzychodnię i szpital 🙂
Patryk właśnie zjadł banana
takiego surowegp dajesz mu gryżć?ja tak dawałam Soni ale pare razy polizała i nie chciała 😠nie ma to jak matka ją kaszą napakuje 😁 😁 😁
tak surowego, ja skrobię mu łyżeczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Dziewczyny Majka mi spadła z łóżka 😞 Tzn nie spadła bo stałam obok i brałam pieluszkę z szafeczki więc przechyliła się przez moją nogę i uderzyła główką o ramę łóżka (nie doleciała do podłogi bo ją od razu łapałam). Nosek sobie zadrapała aż krewka leciutko poleciała a guza na środku czoła ma jak 5 zł 😞 Popłakała troszkę i poszła spać 😠 😞

Majka przed spanie zjadła jabłko starte 🙂


Justynko u nas Bartek też dzisiaj zaliczył glebę 😞 spał potem 2 godziny a teraz jest podejrzanie spokojny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
lodówkę muszę jeszcze sobie kupić ale nie wiem jaką 😞 macie jakieś sprawdzone typy?
My właśnie wymieniamy sobie wszystkie agd. Lodówkę też choć mamy 3-letnią indesit i jestem bardzo zadowolona. Polecam zatem tę firmę tyle, że srebrne akurat mają nie ładne pod względem tego mi niepodobającego się lakierowanego inoxu. Białe są ok. I w środku też. Fajne lodówki też są ariston. Mi jutro przywiozą srebrnego whirlpoola 🙂
podrzuć linka jak ona wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna nie pierwszy i nie ostatni raz sie uderzyla. wiem ze to straszne. przedwczoraj posadzilam maryle na podlodze i poszlam odstawic wozek i slysze bum! pomyslalam ze to sasiadka cos upuscila i nagle krzyk, moja panna walnela glowa o dolna polke w stole, akurat tam gdzie nie bylo poduszki. przestala plakac jak tylko wzielam ja na rece - twarda sztuka 😜 za to dzisiaj jacek rozdrabnial cos malakserem a ta tak sie przestraszyla ze az zaczela sie trzasc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Dziewczyny Majka mi spadła z łóżka 😞 Tzn nie spadła bo stałam obok i brałam pieluszkę z szafeczki więc przechyliła się przez moją nogę i uderzyła główką o ramę łóżka (nie doleciała do podłogi bo ją od razu łapałam). Nosek sobie zadrapała aż krewka leciutko poleciała a guza na środku czoła ma jak 5 zł 😞 Popłakała troszkę i poszła spać 😠 😞

Majka przed spanie zjadła jabłko starte 🙂


Justynko u nas Bartek też dzisiaj zaliczył glebę 😞 spał potem 2 godziny a teraz jest podejrzanie spokojny 🙂
tylko się nie nakręcaj czasem 😉 Ja też spanikowałam jak poszła spać po płączu ale mąż mnie opieprzył, że przecież przewijałam ją by zaraz położyć bo już była padnięta więc mam się uspokoić


Niuśka a moja Majka nie wiem czemu od jakiś 2 tyg. płacze jak odkurzam. Nie mam szansy tego zrobić jak jestemz nią sama o nikt nie może się nią zająć. Nie wiem czemu się nagle zaczęła tego bać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Dziewczyny Majka mi spadła z łóżka 😞 Tzn nie spadła bo stałam obok i brałam pieluszkę z szafeczki więc przechyliła się przez moją nogę i uderzyła główką o ramę łóżka (nie doleciała do podłogi bo ją od razu łapałam). Nosek sobie zadrapała aż krewka leciutko poleciała a guza na środku czoła ma jak 5 zł 😞 Popłakała troszkę i poszła spać 😠 😞

Majka przed spanie zjadła jabłko starte 🙂
ojjj oklask dla Majeczki żeby śliwka szybko zeszła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
lodówkę muszę jeszcze sobie kupić ale nie wiem jaką 😞 macie jakieś sprawdzone typy?
My właśnie wymieniamy sobie wszystkie agd. Lodówkę też choć mamy 3-letnią indesit i jestem bardzo zadowolona. Polecam zatem tę firmę tyle, że srebrne akurat mają nie ładne pod względem tego mi niepodobającego się lakierowanego inoxu. Białe są ok. I w środku też. Fajne lodówki też są ariston. Mi jutro przywiozą srebrnego whirlpoola 🙂
podrzuć linka jak ona wygląda 🙂
My kupiliśmy tą http://www.oleole.pl/lodowki/whirlpool-wbe3352a-nfcx.bhtml#afterSearch-wbe3352a%2Bnfcx Chciałam tę http://www.oleole.pl/lodowki/ariston-4d-b-ha.bhtml bo bardziej by mi pasowała do piekarnika i płyty jakie kupiłam ale nigdzie nie mogłam obejrzeć jej dokładnie wewnątrz i zostałam przy tej co to wiedziałam realnie w sklepie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Kasia napisał(a):
Asiu lodówki te co ty masz są super podobają mi się bardzo ale ja nie mam aż tak dużej kuchni żeby ją wstawić 😞
Justynko mi się też podobają te srebrne i za takimi się raczej rozglądam 🙂
no tak ona jest wielka 🙂i wazy 100kg 🤪
też bym taką chciała ale w mojej obecnej kuchni nie mam miejsca. Jak se za parę lat zrobię kuchnię inaczej to na pewno miejsce na porządną lodówkę bedzie w pierwszej kolejności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
lodówkę muszę jeszcze sobie kupić ale nie wiem jaką 😞 macie jakieś sprawdzone typy?
My właśnie wymieniamy sobie wszystkie agd. Lodówkę też choć mamy 3-letnią indesit i jestem bardzo zadowolona. Polecam zatem tę firmę tyle, że srebrne akurat mają nie ładne pod względem tego mi niepodobającego się lakierowanego inoxu. Białe są ok. I w środku też. Fajne lodówki też są ariston. Mi jutro przywiozą srebrnego whirlpoola 🙂
podrzuć linka jak ona wygląda 🙂
My kupiliśmy tą http://www.oleole.pl/lodowki/whirlpool-wbe3352a-nfcx.bhtml#afterSearch-wbe3352a%2Bnfcx Chciałam tę http://www.oleole.pl/lodowki/ariston-4d-b-ha.bhtml bo bardziej by mi pasowała do piekarnika i płyty jakie kupiłam ale nigdzie nie mogłam obejrzeć jej dokładnie wewnątrz i zostałam przy tej co to wiedziałam realnie w sklepie
fajną kupiłaś podoba mi się a ta druga też super wygląda tylko szkoda że nie widać jak w środku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobitki 😉

Ale jestem padnięta... Chwilę temu wróciłam z roboty i nie wiem w co ręce włożyć 😞 Na szczęście dzieci jakoś wyjątkowo spokojne 🙂 Ciekawe jak długo tak będzie 😎
Fajnie macie z tym urządzaniem mieszkań... Ja się nie mogę doczekać kiedy kupimy sobie jakieś tutaj w Ie - też poszaleje 😎 No ale najpierw muszę sprzedać te w Pl 😞


Sto lat dla Patryka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...