Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
Justyna Marcel jest mój 🤪
Byś chciała co? Nie ma 😜


Hania napisał(a):
Mój mężuś dostał wypłatę i od razu pojechał mi po pralkę bo od tygodnia worze pranie do teściowej 😞
kochany mężuś 🙂
My wymieniamy sobie wszystkie agd w kuchni. W piątek wszystko przywiozą a Adam dzwoni dziś do mnie z pracy i mi mówi: "zastanów się na jaki kolor chcesz może pomalować tę kuchnię albo co jeszcze w niej chcesz zrobić to wziąłem sobie 3 dni wolne więc bym ogarnął". Normalnie w szoku jestem bo nawet słowem nie wspomniałam o malowaniu czy innym cudowaniu 😲


Justyna no pewnie 😜 ja jestem jego fanką od zawsze. Ok. ja lecę miłego wieczoru wam życzę 😘
no ja też ☺️ Tylko skrycie 😜 Chłopak będzie starszy i mu matka opowie to się na pewno uśmieje hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja teściowa oszalała. Był jakiś tam konkurs na ambasadora bobowity czy coś i dostała paczkę w przedziale wiekowym 7-12 miesięcy 1x kaszka o każdym smaku, 1x soczek o każdym smaku, 1x mus owocowy o każdym smaku, 1x deserek o każdym smaku, 1x herbatka o każdym smaku i chrupaczki, oraz 1x joguriki o każdym smaku 🙂 I teraz zapowiedziała że Bubo ma to zjeść bo ona dalej będzie w takich konkursach uczestniczyć. Wariatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Darek wykąpany najedzony i śpi 🙂 a pewnie wszystkie teraz mamusie siedzą przed tv i seriale albo jakieś inne programy oglądają 🤪


A nie ja na kompie chwilowo. Dopiero Modelki pójdę oglądać.

Bartek zasnął sam w łóżeczku. Pierwszy raz nie pochłoną kaszy z butli tylko łyżeczką popił mlekiem i odłożony do łóżeczka zasną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
anka111 napisał(a):
Darek wykąpany najedzony i śpi 🙂 a pewnie wszystkie teraz mamusie siedzą przed tv i seriale albo jakieś inne programy oglądają 🤪


A nie ja na kompie chwilowo. Dopiero Modelki pójdę oglądać.

Bartek zasnął sam w łóżeczku. Pierwszy raz nie pochłoną kaszy z butli tylko łyżeczką popił mlekiem i odłożony do łóżeczka zasną 🙂

oklask dla Bartusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ej to w ogóle nie jest śmieszne ale właśnie oglądałam zdjęcia koleżanka urodzila córę i jak tak patrze to się normalnie wzruszyłam bo mi się przypomniało jak to Darek był taki malutki i jak się urodził i w ogóle smutno mi, że on jest już taki duży i że czas tak szybko leci i w ogóle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale same śliczne foty tu widzę 🙂
moja Majka też zasnęła od razu o 20, byłyśmy jeszcze na dłuugim spacerze...tak pięknie ma być jeszcze do przyszłego tygodnia 🙂
to masz fajnie Justa, bo ja napisalam i cisza w eterze...żeby to jakaś kombinatorka nie była 🤨
idę ziuziu, dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh laski to wy macie fajnie, ja to mam co noc koszmar, za żadne skarby świata nie chce iść spać wieczorem, za dnia sobie śpi w łóżku bez większych cyrków, ale noc... 🤢 wyje, krzyczy, rzuca się, non stop wstaje 😞 i tak od kilku dni nie wiem co ją napadło.

Wczoraj jak latała po podłodze to się zabierała za krzesełko do karmienia niszczyciel jeden, ogólnie ona lubi wszystko psuć 🤨 wózek to jest dosłownie gnębiony przez nią wszystko próbuje w nim zrywać i drapać, jak coś je to musi obsmarować cały wózek, że wygląda jak jeden wielki syf. Najbardziej lubiła z biszkoptami narabiać rozmoczyć w buzi i jeździć nimi po materiale od wózka. Aż wstyd z nim na dwór wychodzić. Już mi od niego jedną część wyrwała 😠

Kolo nie uwierzysz moja wczoraj też już zaczęła stać bez trzymania kilka sekund i od razu spadła na dupsko, ale się nie zraziła, bo w łóżku zrobiła to samo i się uderzyła spadając o szczeble. Teraz to już tylko się trzyma jedną ręką, bo po co dwiema 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...