Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
A ja mam luzik bo niania zabrała dziewczyny na spacer i mogę się poobijać 😜


Blue napisał(a):
Dziewczyny a z katarem się idzie do lekarza czy nie? bo nie wiem teraz?>
U nas z miesiąc temu też był mega katar i nic więcej. Po 3 dniach wody morskiej przeszło więc nigdzie nie szkłam


Fajnie masz 😎 no to muszę poczekać na rozwój wydarzeń, no to ona dopiero będzie nie do wytrzymania, a Maja z katarem Ci ładnie spała w nocy?
Spała. Kręciła się ale nie płakała. I spała do ósmej 😲 Za to w dzień pobija rekordy. Zawsze chodzi spać tak koło 10-tej a dziś jak wychodziły na spacer jaieś 15 minut temu jeszcze nie spała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
A ja mam luzik bo niania zabrała dziewczyny na spacer i mogę się poobijać 😜


Blue napisał(a):
Dziewczyny a z katarem się idzie do lekarza czy nie? bo nie wiem teraz?>
U nas z miesiąc temu też był mega katar i nic więcej. Po 3 dniach wody morskiej przeszło więc nigdzie nie szkłam


Fajnie masz 😎 no to muszę poczekać na rozwój wydarzeń, no to ona dopiero będzie nie do wytrzymania, a Maja z katarem Ci ładnie spała w nocy?
Spała. Kręciła się ale nie płakała. I spała do ósmej 😲 Za to w dzień pobija rekordy. Zawsze chodzi spać tak koło 10-tej a dziś jak wychodziły na spacer jaieś 15 minut temu jeszcze nie spała 🙃


Mojej już odbija ryczy i wrzeszczy 😉 miło dzień się zapowiada!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
A ja mam luzik bo niania zabrała dziewczyny na spacer i mogę się poobijać 😜


Blue napisał(a):
Dziewczyny a z katarem się idzie do lekarza czy nie? bo nie wiem teraz?>
U nas z miesiąc temu też był mega katar i nic więcej. Po 3 dniach wody morskiej przeszło więc nigdzie nie szkłam


Fajnie masz 😎 no to muszę poczekać na rozwój wydarzeń, no to ona dopiero będzie nie do wytrzymania, a Maja z katarem Ci ładnie spała w nocy?
Spała. Kręciła się ale nie płakała. I spała do ósmej 😲 Za to w dzień pobija rekordy. Zawsze chodzi spać tak koło 10-tej a dziś jak wychodziły na spacer jaieś 15 minut temu jeszcze nie spała 🙃


Mojej już odbija ryczy i wrzeszczy 😉 miło dzień się zapowiada!
może zmęczona po nocy 😞 A może ją coś bierze (odpukać!), w końcu miała od kogo złapać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
A ja mam luzik bo niania zabrała dziewczyny na spacer i mogę się poobijać 😜


Blue napisał(a):
Dziewczyny a z katarem się idzie do lekarza czy nie? bo nie wiem teraz?>
U nas z miesiąc temu też był mega katar i nic więcej. Po 3 dniach wody morskiej przeszło więc nigdzie nie szkłam


Fajnie masz 😎 no to muszę poczekać na rozwój wydarzeń, no to ona dopiero będzie nie do wytrzymania, a Maja z katarem Ci ładnie spała w nocy?
Spała. Kręciła się ale nie płakała. I spała do ósmej 😲 Za to w dzień pobija rekordy. Zawsze chodzi spać tak koło 10-tej a dziś jak wychodziły na spacer jaieś 15 minut temu jeszcze nie spała 🙃


Mojej już odbija ryczy i wrzeszczy 😉 miło dzień się zapowiada!
może zmęczona po nocy 😞 A może ją coś bierze (odpukać!), w końcu miała od kogo złapać 😠
Sonia miała katar 5 dni i nie byłam u lekarza 🙂ale najbardziej chyba pomógł jej olbas oil te kropelki na poduszeczke dawała 1 kropelke albo 2 te co Hania poleciła 🙂no i frida maść majerankowa marimer i dwa razy dziennie inhalacje 🙂walczyłam intensywnie z tym katarem i może tak dość szybko przeszedłi nie był taki uporczywy.Aha i dużo byłyśmy na dworze zupełnie inaczej oddychała na powietrzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam takie sanki dla chłopaków 🙂 dałam za nie 120 zł, są super 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/fotka007.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4275/fotka007.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/fotka019.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/6848/fotka019.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasiu saneczki boskie gdzie takie za taką cenę dorwałaś??

Przeprowadzacie się??

Adam kupił praleczkę wiec teraz od rana piorę bo łazienka tonęła w ciuchach.
w tamtym roku kupiłam u nas w sklepie dziecięcym a przeprowadzamy się w październiku na swoje bo teraz mieszkamy z moimi rodzicami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
a jaką kupił? tzn. jakiej firmy?


Kasiu kupił najzwyklejszą BEKO potem jak my wyremontujemy poddasze ta zostanie mojej mamie a my sobie większa kupimy 🙂

taką http://allegro.pl/pralka-beko-wmb-51011f-krakow-i1813168534.html zapłacił 600zł i mamy 5lat gwarancji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasia napisał(a):
a jaką kupił? tzn. jakiej firmy?


Kasiu kupił najzwyklejszą BEKO potem jak my wyremontujemy poddasze ta zostanie mojej mamie a my sobie większa kupimy 🙂
my po naszym weselu kupiliśmy sobie Polara ale ona zostaje u mamy i dlatego mama kupiła nam nową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...