Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
już nie wiem za czym mam patrzeć na allegro 🤪 chyba wszystko dla Judytki już mam 😜 a coś bym jeszcze kupiła... Blue to przez Ciebie ! ! !


Ja mam to samo!! 😞 jestem uzależniona chyba, codziennie wchodzę tam i szperam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Laski, ale te krople są od 12mieś. to można takie dawać naszym maluchom nawet do wdychania po 1 kropli? A mogę podać jej wodę z kilkoma kroplami cytryny?


Blue lekarz mi je przepisał więc chyba wie co robi


No ja nie wiem lekarze są różni przecież wiesz 😁 jeden powie, że nie można, a inny powie, że można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jej zrobię 😁 Natomiast wdychanie oparów cebuli udrażnia nos i pomaga pozbyć się zalegającej w nim wydzieliny. Wystarczy pokroić ją w cienkie plastry, rozłożyć na tależu i lekko posłodzić - by puściła sok - i postawić przed sobą. Można też postawić talerzyk na nocnym stoliku, przed położeniem się spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co a może ona ma taki nos przytkany od ząbkowania? bo czytałam, że wtedy organizm jest osłabiony i może mieć dziecko katar, bo 1/4 zęba ma już wyrżniętą i czuć ostry ząbek i go widać, a reszta nadal pod dziąsłem siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
właśnie kupiła Judycie takie spodnie http://allegro.pl/reserved-nowe-sztruksowe-spodenki-dla-niuni-r-80-i1824635015.html kurcze to chyba choroba...


O ty małpo śliczne są sama bym je kupiła i jeszcze z metką Tyyyy! Rurki takie fajne są, Ja też poluję na podobne spodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
właśnie kupiła Judycie takie spodnie http://allegro.pl/reserved-nowe-sztruksowe-spodenki-dla-niuni-r-80-i1824635015.html kurcze to chyba choroba...


O ty małpo śliczne są sama bym je kupiła i jeszcze z metką Tyyyy! Rurki takie fajne są, Ja też poluję na podobne spodnie.

i w gdyni 😜 to byś sobie podjechac po nie mogła ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Kochanie jak chcesz to Ci mogę je odstąpić 😜 bo tak tak z głupia frant kupiłam 😜 było poniżej minuty więc zalicytowałam hahaha 😜 bo to choroba jest 😜


Mówisz serio czy żartujesz? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kochanie jak chcesz to Ci mogę je odstąpić 😜 bo tak tak z głupia frant kupiłam 😜 było poniżej minuty więc zalicytowałam hahaha 😜 bo to choroba jest 😜


Mówisz serio czy żartujesz? 😁

serio mówie 😜 haha chociaż podobają mi się jak cholera 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
daj tylko adres żeby do Ciebie szły 😜


To ja się jeszcze zastanowię pomiędzy jeansowymi a sztruksowymi i dam znać 🙂 No i kurcze wreszcie muszę do Ciebie coś wysłać 😜 zbieram się i zbieram. Przy okazji może kupię wyprawkę jakąś dla tego małego co się urodził 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
daj tylko adres żeby do Ciebie szły 😜


To ja się jeszcze zastanowię pomiędzy jeansowymi a sztruksowymi i dam znać 🙂 No i kurcze wreszcie muszę do Ciebie coś wysłać 😜 zbieram się i zbieram. Przy okazji może kupię wyprawkę jakąś dla tego małego co się urodził 😁

mi się spodobały właśnie bo sztruksowych Dysia nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!! 🙂
Ale skrobiecie tu od rana 😉
Jak tylko przeczytałam, że 'któraś z naszych ' w ciąży od razu wiedziałam, że to będzie Aśka 😎 Oczywiście życzę wszystkiego najlepszego, ale nie sądzę, że to był dobry pomysł... Nie będę się rozwodzić, ale moim zdaniem to wróży tylko kolejne problemy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, ale news 🤪 jesli moge byc szczera to dla mnie to kompletnie bez sensu. nie odeszla od meza bo ma dwojke dzieci to teraz z trojka na pewno nie bedzie jej latwiej, a maz juz nie raz zlote gory obiecywal a po kilku tygodniach znowu byla jazda. ale to jej decyzja i jej sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Ale z Was zakupoholiczki hehehe Ja się teraz powstrzymuję 😉 Ciężko jest, ale jakoś daje rade hehehe

a ja właśnie nie potrafie... Adamowi już nawet o niektórych zakupach nie mówię a jak mówię to obniżam cenę o mnóstwo :P

😁 😁 😁 Znam to 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Ale z Was zakupoholiczki hehehe Ja się teraz powstrzymuję 😉 Ciężko jest, ale jakoś daje rade hehehe

a ja właśnie nie potrafie... Adamowi już nawet o niektórych zakupach nie mówię a jak mówię to obniżam cenę o mnóstwo :P

😁 😁 😁 Znam to 😁 😁 😁

hihi ja też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ja się sekszę 2 razy w mieś. i też jest dobrze 😁 dla mnie seks może nie istnieć 😉

Nusiak Ty jak zwykle z grubej rury hehe 🙂 Promyczek ja myślałam o Femmce 🙂 bo oni planują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...