Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
dziewczyny jak robicie kaszki to też macie tak że zanim Maluch zje to ona już się robi rzadka?
jak robiłam taką co piła butelką to właśnie takie wrażenie odnosiłam, że po chwili -jak np robiłą sobie przerwę- to rzadka się robiła. Teraz robię do jedzenia łyżką tylko więc od razu po wymieszaniu jest jeszcze ciut rzadsza a po chwili gęstniej porządnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
kurcze a może na za ciepłej wodzi robię tę kaszę ... bo ona najpierw jest gęsta a później się rzadka robi... próbowałam już bobovitę i nestle i jest to samo
a na wrzątku to robisz? Bo ja robiłam na takiej wodzie dobrej tzn od razu do podania i było to samo zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
kurcze a może na za ciepłej wodzi robię tę kaszę ... bo ona najpierw jest gęsta a później się rzadka robi... próbowałam już bobovitę i nestle i jest to samo
a na wrzątku to robisz? Bo ja robiłam na takiej wodzie dobrej tzn od razu do podania i było to samo zawsze

robie na gorącej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
kurcze a może na za ciepłej wodzi robię tę kaszę ... bo ona najpierw jest gęsta a później się rzadka robi... próbowałam już bobovitę i nestle i jest to samo
a na wrzątku to robisz? Bo ja robiłam na takiej wodzie dobrej tzn od razu do podania i było to samo zawsze

Ja robię na takiej letniej wodzie i też po jakimś czasie jest woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
kurcze a może na za ciepłej wodzi robię tę kaszę ... bo ona najpierw jest gęsta a później się rzadka robi... próbowałam już bobovitę i nestle i jest to samo
a na wrzątku to robisz? Bo ja robiłam na takiej wodzie dobrej tzn od razu do podania i było to samo zawsze

Ja robię na takiej letniej wodzie i też po jakimś czasie jest woda
czyli nie ma reguły, te kaszki tak mają 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo mam bardzo podobne dżinsy z Nexta dla małej też szare rurki tylko że z przodu na kieszonkach są kokardki
http://allegro.pl/next-2010-szare-rurki-kokardki-86-i1819959741.html
..... 😎 ale jeszcze ciut duże, a teraz czekam na rurki z H&M...2 tydzień 😠
http://allegro.pl/hm-spodnie-dzinsy-koronka-74-okazja-i1792373731.html
a co do kaszy to może rzeczywiście woda za ciepła, bo mi taka rzadka się robiła jak za mocno podgrzewałam swoje mleko cyckowe i myślałam że to jego wina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
kolo mam bardzo podobne dżinsy z Nexta dla małej też szare rurki tylko że z przodu na kieszonkach są kokardki
http://allegro.pl/next-2010-szare-rurki-kokardki-86-i1819959741.html
..... 😎 ale jeszcze ciut duże, a teraz czekam na rurki z H&M...2 tydzień 😠
http://allegro.pl/hm-spodnie-dzinsy-koronka-74-okazja-i1792373731.html
a co do kaszy to może rzeczywiście woda za ciepła, bo mi taka rzadka się robiła jak za mocno podgrzewałam swoje mleko cyckowe i myślałam że to jego wina 😉

śliczne te spodenki 😉 i jedne i drugie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja malej kupilam takie, tylko ze szare - http://www.hm.com/gb/product/91850?article=91850-A
ładniutkie 🙂

fajniusie 😉

mnie sie dla dzieci wszystko podoba w h&m 😁

mnie też 😉 i w reserved lubię kupować Małej ciuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja malej kupilam takie, tylko ze szare - http://www.hm.com/gb/product/91850?article=91850-A
ładniutkie 🙂

fajniusie 😉

mnie sie dla dzieci wszystko podoba w h&m 😁

mnie też 😉 i w reserved lubię kupować Małej ciuszki 😉

też mam parę rzeczy i są dobre gatunkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...