Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Honoratka i potem dojdą nowe wydatki na mleko 😁 i będziesz wstawać w nocy, myć butle, grzebać się z tym mlekiem żyć i nie umierać 🙂 i kto mówi, że karmienie butlą jest pójściem na łatwiznę się myli.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i ja tak sobie obliczyłam, że kupując te słoiki, mleko, pampersy, chusteczki, kaszki i inne pierdoły wydaję z 500zł i więcej MASAKRA jak człowiek o tym pomyśli. Blisko roku będę jej sama już gotować to zaoszczędzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
No i namiętnie kupuję ubranka 😁 😁 😁 😁 😁 to dodatkowy koszt trzeba doliczyć haha 🙂

Honoratka ile mleka wciąga Anastazja jednorazowo jak jest głodna?

po kapaniu robie jej 150 ale rzadko wypija całosc zazwyczaj 120
a w nocy nie wiecej niz 60-90


Czyli pije tak jak moja 🙂 bo ona też w nocy mało pije jak się obudzi od 60 do 120 i ostatnio rano pije tylko po 30ml i na noc pije 120. Dość, że kaszki zjada po 120. Ogólnie je 5 posiłków dziennie. 4 mleczne i 1 obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
zupek owoców czy jogurtów tez nie zje więcej niż 120ml


Moja np. jogurty potrafi zjeść 2 na poczekaniu czyli 200ml, obiad 190 spokojnie wchłania jeszcze ma zapas na cały mały słoik owoców, żarta jest na wszystko co nie jest mlekiem i je tego sporo podobnie jak Tosiak. To jak będę jej sama gotować to ona chyba będzie żreć garściami. Potem ma zawsze duży brzuch jak się naje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
No i namiętnie kupuję ubranka 😁 😁 😁 😁 😁 to dodatkowy koszt trzeba doliczyć haha 🙂

Honoratka ile mleka wciąga Anastazja jednorazowo jak jest głodna?

po kapaniu robie jej 150 ale rzadko wypija całosc zazwyczaj 120
a w nocy nie wiecej niz 60-90



Czyli pije tak jak moja 🙂 bo ona też w nocy mało pije jak się obudzi od 60 do 120 i ostatnio rano pije tylko po 30ml i na noc pije 120. Dość, że kaszki zjada po 120. Ogólnie je 5 posiłków dziennie. 4 mleczne i 1 obiad.

Anastazja ok 6 zjada 90ml
pózniej w złobku 8:30 mleczny posiłek 120ml
pózniej obiadek 11:30 120ml
mleczny posiłek 14:30
mamy cycusie 16:30 + owoce 120ml
mleko po kapieli 120ml
mleko o północy 60-90ml
mleko o 4:00 60-90ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mięso gotowane z kurczaka jak jej zrobię w kawałkach uwielbia od razu ma ślinotok 🙂

Dziewczyny a jak same gotujecie to kupujecie malutkie kawałki indyka, wołowiny, kurczaka itd.? i jagnięciny? bo dziecko powinno mieć urozmaiconą dietę czy słoiki kupujecie? bo raczej jagnięcina i wołowina jest droga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
No i namiętnie kupuję ubranka 😁 😁 😁 😁 😁 to dodatkowy koszt trzeba doliczyć haha 🙂

Honoratka ile mleka wciąga Anastazja jednorazowo jak jest głodna?

po kapaniu robie jej 150 ale rzadko wypija całosc zazwyczaj 120
a w nocy nie wiecej niz 60-90



Czyli pije tak jak moja 🙂 bo ona też w nocy mało pije jak się obudzi od 60 do 120 i ostatnio rano pije tylko po 30ml i na noc pije 120. Dość, że kaszki zjada po 120. Ogólnie je 5 posiłków dziennie. 4 mleczne i 1 obiad.

Anastazja ok 6 zjada 90ml
pózniej w złobku 8:30 mleczny posiłek 120ml
pózniej obiadek 11:30 120ml
mleczny posiłek 14:30
mamy cycusie 16:30 + owoce 120ml
mleko po kapieli 120ml
mleko o północy 60-90ml
mleko o 4:00 60-90ml


No to ładnie Ci je, ja zachowuje zawsze odstęp 3-4godz. bo ona po prostu nie chce co chwile jeść i najczęściej je po 4godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A mięso gotowane z kurczaka jak jej zrobię w kawałkach uwielbia od razu ma ślinotok 🙂

Dziewczyny a jak same gotujecie to kupujecie malutkie kawałki indyka, wołowiny, kurczaka itd.? i jagnięciny? bo dziecko powinno mieć urozmaiconą dietę czy słoiki kupujecie? bo raczej jagnięcina i wołowina jest droga 🤢

jak na weekend sama daje jej obiad albo gdy jest na zwolnieniu to daje słoiczki
nie gotuje bo brakuje mi czasu a nawet szkoda mi czasu wole pobawić sie z nią
daje jej wszytstkie rodzaje mięska które są w słoiczkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
A mięso gotowane z kurczaka jak jej zrobię w kawałkach uwielbia od razu ma ślinotok 🙂

Dziewczyny a jak same gotujecie to kupujecie malutkie kawałki indyka, wołowiny, kurczaka itd.? i jagnięciny? bo dziecko powinno mieć urozmaiconą dietę czy słoiki kupujecie? bo raczej jagnięcina i wołowina jest droga 🤢

jak na weekend sama daje jej obiad albo gdy jest na zwolnieniu to daje słoiczki
nie gotuje bo brakuje mi czasu a nawet szkoda mi czasu wole pobawić sie z nią
daje jej wszytstkie rodzaje mięska które są w słoiczkach 😁


Ja nie daję królika nigdy go nie dostała, bo ja nie lubię i mnie to obrzydza to ona też nie dostanie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
A mięso gotowane z kurczaka jak jej zrobię w kawałkach uwielbia od razu ma ślinotok 🙂

Dziewczyny a jak same gotujecie to kupujecie malutkie kawałki indyka, wołowiny, kurczaka itd.? i jagnięciny? bo dziecko powinno mieć urozmaiconą dietę czy słoiki kupujecie? bo raczej jagnięcina i wołowina jest droga 🤢

jak na weekend sama daje jej obiad albo gdy jest na zwolnieniu to daje słoiczki
nie gotuje bo brakuje mi czasu a nawet szkoda mi czasu wole pobawić sie z nią
daje jej wszytstkie rodzaje mięska które są w słoiczkach 😁


Ja nie daję królika nigdy go nie dostała, bo ja nie lubię i mnie to obrzydza to ona też nie dostanie 😁 😁 😁

no tak pamiętam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Mój żarłok właśnie wciągnął 150ml kaszki na gęsto i zadowolony śpiewa 🤪 Moja je bardzo dużo 🤢 Więc jak już zupełnie przejdziemy na mleko modyfikowane to chyba pójdę z torbami 😮 Kolacja np to 150ml kaszki(gęsta), dwa cycory i jeszcze 150ml mleka modyf 😮


No jo, ale tam macie inne pensje to dacie radę 😁 ja też już odczuwam to gęste żarcie kaszki na sobie, bo nie dość, że mleko daję to teraz kaszki doszły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
A mięso gotowane z kurczaka jak jej zrobię w kawałkach uwielbia od razu ma ślinotok 🙂

Dziewczyny a jak same gotujecie to kupujecie malutkie kawałki indyka, wołowiny, kurczaka itd.? i jagnięciny? bo dziecko powinno mieć urozmaiconą dietę czy słoiki kupujecie? bo raczej jagnięcina i wołowina jest droga 🤢

jak na weekend sama daje jej obiad albo gdy jest na zwolnieniu to daje słoiczki
nie gotuje bo brakuje mi czasu a nawet szkoda mi czasu wole pobawić sie z nią
daje jej wszytstkie rodzaje mięska które są w słoiczkach 😁


Ja nie daję królika nigdy go nie dostała, bo ja nie lubię i mnie to obrzydza to ona też nie dostanie 😁 😁 😁

no tak pamiętam 😆


No jak można jeść dziczyznę, króliki, gęsi, kaczki fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
A mięso gotowane z kurczaka jak jej zrobię w kawałkach uwielbia od razu ma ślinotok 🙂

Dziewczyny a jak same gotujecie to kupujecie malutkie kawałki indyka, wołowiny, kurczaka itd.? i jagnięciny? bo dziecko powinno mieć urozmaiconą dietę czy słoiki kupujecie? bo raczej jagnięcina i wołowina jest droga 🤢

jak na weekend sama daje jej obiad albo gdy jest na zwolnieniu to daje słoiczki
nie gotuje bo brakuje mi czasu a nawet szkoda mi czasu wole pobawić sie z nią
daje jej wszytstkie rodzaje mięska które są w słoiczkach 😁


Ja nie daję królika nigdy go nie dostała, bo ja nie lubię i mnie to obrzydza to ona też nie dostanie 😁 😁 😁

no tak pamiętam 😆


No jak można jeść dziczyznę, króliki, gęsi, kaczki fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj! 🤢

tak samo jak kurczaki i krowy i świnie hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Judyta zjada na noc butle 210ml a tak to w dzień cycuchy 😉 i w nocy też 😉 i czasem je słoik a czasem u babci dostanie obiadek 😉 np ostatnio jadła ziemniaczki z marchewką i pulpeciki 😜


Ty też pójdziesz z torbami się tak nie ciesz haha, bo będzie wcinać obiady i kaszki i mleko modyf. za kilka mieś. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
A mięso gotowane z kurczaka jak jej zrobię w kawałkach uwielbia od razu ma ślinotok 🙂

Dziewczyny a jak same gotujecie to kupujecie malutkie kawałki indyka, wołowiny, kurczaka itd.? i jagnięciny? bo dziecko powinno mieć urozmaiconą dietę czy słoiki kupujecie? bo raczej jagnięcina i wołowina jest droga 🤢

jak na weekend sama daje jej obiad albo gdy jest na zwolnieniu to daje słoiczki
nie gotuje bo brakuje mi czasu a nawet szkoda mi czasu wole pobawić sie z nią
daje jej wszytstkie rodzaje mięska które są w słoiczkach 😁


Ja nie daję królika nigdy go nie dostała, bo ja nie lubię i mnie to obrzydza to ona też nie dostanie 😁 😁 😁

no tak pamiętam 😆


No jak można jeść dziczyznę, króliki, gęsi, kaczki fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj! 🤢

tak samo jak kurczaki i krowy i świnie hahaha 😜


Nieeee, to jest normalne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...