Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Mniej więcej ogarnęłam 😉 Sałatka zrobiona 😎 Jeszcze 'tylko' łazienki i z bańki 😉

a jaką sałatkę robiłaś?

'śmieciówę' hehehe
Wymieszałam co miałam i jest 🤪
Dziś padło na makaron(ten w kształcie ryżu), kurczak pieczony pokrojony w kosteczkę, papryka czerwona, ogórek konserwowy, por i majonez TA-DAM 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Mniej więcej ogarnęłam 😉 Sałatka zrobiona 😎 Jeszcze 'tylko' łazienki i z bańki 😉

ja cały czas pokój lece... masakra jakaś...

My wynajmujemy dom. Mam trzy sypialnie i dwie łazienki na górze, salon, dużą kuchnię i kolejną łazienkę na dole 🤢 Jest się przy czym narobić 🥴 No ale jaka przestrzeń 😉 Coś kosztem czegoś hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Mniej więcej ogarnęłam 😉 Sałatka zrobiona 😎 Jeszcze 'tylko' łazienki i z bańki 😉

a jaką sałatkę robiłaś?

'śmieciówę' hehehe
Wymieszałam co miałam i jest 🤪
Dziś padło na makaron(ten w kształcie ryżu), kurczak pieczony pokrojony w kosteczkę, papryka czerwona, ogórek konserwowy, por i majonez TA-DAM 😁 😁 😁

miałam kiedyś świetny przepis na sałatkę z tuńczykiem i makaronem tym właśnie i nie pamiętam jak to było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski dzięki jakiejś mamuśce z brzuszka wpadłam na pomysł, że nie muszę męczyć Ani emailami z info o naszych maluchach tylko wszystkie piszcie do mnie na priwa mamusiek na tą skrzynkę pocztową przypomnę: interesuje mnie data porodu i data narodzin (tylko od nowych dziewczyn) godzina narodzin (od wszystkich), waga/wzrost (tylko od nowych) obwód klatki i obwód główki (od wszystkich) a zdjęcia spróbuję od Ani skombinować 🙂 z góry wielkie dzięki 🙂 czas w końcu naszą tabelkę uzupełnić o dokładne informacje 🙂

Co do nowych dziewczyn to chodzi mi tu o dziewczyny nasze kochane co później tu przyszły 😁 wy musicie wszystko napisać, chociaż niektóre info od was mam 🙂 to czekam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂buziole dla Anastaszji 😘
A my dziękujemy za życzenia i ślemy buziaki 😘
U nas dzisiaj bylo święto miodu i wina 🤪i taki festyn z udziałem kilkudziesięciu samochodów z lat 70-tych 🤪a więć byliśmy tam troche bo taka piękna pogoda 🙂ale Sonia tak marudziła ze zwineliśmy sie szybko 😠
Blue- jak jak bym nie wyszła z domu chociaż przez jeden dzień to bym umarła chyba 🤪 😉my już ok 10-tej wieszamy pranie Sonia w spacerówie wysypuje klamerki a ja wieszam 😉a potem tylko jedzenie i spanie w domku(często na dworze przed domem)i do 19-tej na dworze 🙂więc jak sie zrobi zimno i przyjdzie jesień to uciekniemy do Afryki 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Mniej więcej ogarnęłam 😉 Sałatka zrobiona 😎 Jeszcze 'tylko' łazienki i z bańki 😉

a jaką sałatkę robiłaś?

'śmieciówę' hehehe
Wymieszałam co miałam i jest 🤪
Dziś padło na makaron(ten w kształcie ryżu), kurczak pieczony pokrojony w kosteczkę, papryka czerwona, ogórek konserwowy, por i majonez TA-DAM 😁 😁 😁

uwielbiam tą sałatkę...tylko najczęściej nie mam pora 🙂 a kurczaka daje w gyrosie..
ale dziś intensywny dzień, a jutro ciąg dalszy objazdówy 🙂
Blue widzę że masz już czapeczkę, szkoda że moja już wyrosła 🙂
idę oglądać film, dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila no mam, ale roz., 86 hehe i lubi jej spadać z głowy, ale ostatni zakup czapki, gdzie kupiłam troszkę większą niż jej głowa nie był pomyślny, bo szybko jej urosła i zrobiła się za ciasna i robiła jej odciski na czole, więc teraz to może ją nosić spokojnie wiele mieś. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Aha i widziałam nie wiem może 2-3-4letnią dziewczynkę w tym szarym bereciku H&M super wyglądała, jeszcze miała szary kardigan i chyba te ocieplacze z H&M podobne 🙂
my też kupiliśmy tę szarą czapusie i tą różową co Laura ma na głowce i tę taką typowo na zime 🤪 porobie fotki to wstawie wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
A tak wogóle to cześć 😘my też od 6-tej nie śpimy 😠rosolek już nastawiłam a na drugie mielone i marechwka z groszkiem 🙂ps.oczywiście mój mężulek śpi sobie słodko 😠

Robert też sobie śpi 😁 ale Darek się pobawił poskakał trochę po nim to się obudził przytulił Darka i znowu zasnęli razem u nas w łóżku 😁 teraz odwrócili się tyłkami do siebie i śpią w najlepsze 😁
a ja dzisiaj obiadu nie robię bo do szkoły jedziemy więc nie ma za bardzo jak albo załapiemy się na jakiś obiad u mojej mamy albo zjemy coś później na szybko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
A tak wogóle to cześć 😘my też od 6-tej nie śpimy 😠rosolek już nastawiłam a na drugie mielone i marechwka z groszkiem 🙂ps.oczywiście mój mężulek śpi sobie słodko 😠


Mniam! 🤪 narobiłaś mi smaku! swoją drogą to u nas na pomorzu nie ma obiadów z 2 daniami, najczęściej każdy robi tylko 1 obiad, albo zupa albo ziemniaki itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Asia napisał(a):
A tak wogóle to cześć 😘my też od 6-tej nie śpimy 😠rosolek już nastawiłam a na drugie mielone i marechwka z groszkiem 🙂ps.oczywiście mój mężulek śpi sobie słodko 😠

Robert też sobie śpi 😁 ale Darek się pobawił poskakał trochę po nim to się obudził przytulił Darka i znowu zasnęli razem u nas w łóżku 😁 teraz odwrócili się tyłkami do siebie i śpią w najlepsze 😁
a ja dzisiaj obiadu nie robię bo do szkoły jedziemy więc nie ma za bardzo jak albo załapiemy się na jakiś obiad u mojej mamy albo zjemy coś później na szybko 😁


Moja za nic w świecie z nami nie zaśnie, zresztą od małego nie lubiła zbytnio spać z nami w łóżku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
Asia napisał(a):
A tak wogóle to cześć 😘my też od 6-tej nie śpimy 😠rosolek już nastawiłam a na drugie mielone i marechwka z groszkiem 🙂ps.oczywiście mój mężulek śpi sobie słodko 😠

Robert też sobie śpi 😁 ale Darek się pobawił poskakał trochę po nim to się obudził przytulił Darka i znowu zasnęli razem u nas w łóżku 😁 teraz odwrócili się tyłkami do siebie i śpią w najlepsze 😁
a ja dzisiaj obiadu nie robię bo do szkoły jedziemy więc nie ma za bardzo jak albo załapiemy się na jakiś obiad u mojej mamy albo zjemy coś później na szybko 😁


Moja za nic w świecie z nami nie zaśnie, zresztą od małego nie lubiła zbytnio spać z nami w łóżku.

Darkowi też się raczej nie zdarza i zawsze śpi u siebie ( poza tym ja nie uczyłam Darka spania z nami w łóżku bo dla mnie to jest nie wygodne i w ogóle nie wyobrażam sobie jak byśmy z nim razem spali albo ja z Darkiem, a Robert na innym łóżku jak to się zdarza u niektórych ) ale jakoś mu się przykimało z Tatusiem to niech sobie śpią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
Asia napisał(a):
A tak wogóle to cześć 😘my też od 6-tej nie śpimy 😠rosolek już nastawiłam a na drugie mielone i marechwka z groszkiem 🙂ps.oczywiście mój mężulek śpi sobie słodko 😠

Robert też sobie śpi 😁 ale Darek się pobawił poskakał trochę po nim to się obudził przytulił Darka i znowu zasnęli razem u nas w łóżku 😁 teraz odwrócili się tyłkami do siebie i śpią w najlepsze 😁
a ja dzisiaj obiadu nie robię bo do szkoły jedziemy więc nie ma za bardzo jak albo załapiemy się na jakiś obiad u mojej mamy albo zjemy coś później na szybko 😁


Moja za nic w świecie z nami nie zaśnie, zresztą od małego nie lubiła zbytnio spać z nami w łóżku.

Darkowi też się raczej nie zdarza i zawsze śpi u siebie ( poza tym ja nie uczyłam Darka spania z nami w łóżku bo dla mnie to jest nie wygodne i w ogóle nie wyobrażam sobie jak byśmy z nim razem spali albo ja z Darkiem, a Robert na innym łóżku jak to się zdarza u niektórych ) ale jakoś mu się przykimało z Tatusiem to niech sobie śpią 😁


Ja się zawsze bałam, że w śnie ją przygniotę, jak jedna kobieta nie wiem czy z mojego miasta, ale jak mi mama opowiadała, że położyła się chyba z córką i musiała ją przygnieść albo dziecko mogło się nakryć kołdrą cholera wie i dostała może przez to bezdechu, ale rano było już martw 🤨 no sorry, ale ludzie nie kontrolują niczego w śnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
A tak wogóle to cześć 😘my też od 6-tej nie śpimy 😠rosolek już nastawiłam a na drugie mielone i marechwka z groszkiem 🙂ps.oczywiście mój mężulek śpi sobie słodko 😠


Mniam! 🤪 narobiłaś mi smaku! swoją drogą to u nas na pomorzu nie ma obiadów z 2 daniami, najczęściej każdy robi tylko 1 obiad, albo zupa albo ziemniaki itd.
ja zzawsze robie dwa dania tzn.zupa a za 2 godz jemy drugie 🙂także zapraszam do mnie 🙂a tak mi sie chce cholera tej marchewki z groszkiem że już nastawie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
A tak wogóle to cześć 😘my też od 6-tej nie śpimy 😠rosolek już nastawiłam a na drugie mielone i marechwka z groszkiem 🙂ps.oczywiście mój mężulek śpi sobie słodko 😠


Mniam! 🤪 narobiłaś mi smaku! swoją drogą to u nas na pomorzu nie ma obiadów z 2 daniami, najczęściej każdy robi tylko 1 obiad, albo zupa albo ziemniaki itd.
ja zzawsze robie dwa dania tzn.zupa a za 2 godz jemy drugie 🙂także zapraszam do mnie 🙂a tak mi sie chce cholera tej marchewki z groszkiem że już nastawie 🤪


A ile to kalorii 😁 😁 😁 no pycha !! Moja mama robi cudną marchewkę z groszkiem 🙂 i sos grzybowy lub zupę pieczarkową jeju już się rozmarzyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...