Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
To nie ja to mój mózg ☺️

Hahahaha Karol jak coś nabroi to wytłumaczeniem jest tekst : 'mamuś to nie ja, to tylko mój mózg mi kazał' 🤪 🤪 🤪 🤪


buahahhaah! już go lubię 🤪 🤪 🤪 kombinator jeden!

A ja za waszą radą kupiłam małej tą maść, wit. c i ten syrop 🙂 już to wszystko jej dałam 🙂 jeszcze na noc ją posmarują po kąpieli.

Wiecie, że jej smakuje cebula świeża? 😮 dałam jej do ssania i jaka dzika była. Dziwna jest, bo ja nie lubię świeżej cebuli blee!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna jak Ty dawkujesz małej te leki? po ile razy dziennie?

A wiecie, że w aptece kupiłam chusteczki Bambino za 3,99? 🙃 ale resztki już niestety tylko kilka opakowań, bo wszystko wykupili. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale mi sie dzis udało, przyszła do sklepu Pani doktor moich maluchów i jak ja kasowałam zapytałam o ta biegunkę bartka, napisała mi na paragonie (hehehe) co mam dawać ile razy dziennie, jak karmić wszystko mi powiedziała. super. 🙂 dobrze pracowac w sklepie hehe
mam mu dawaś smekte, probiotyk nie dawać soków owoców świeżych i warzyw. więcej zupki niż mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam już piękną kuchnię 🙂 Jutro wstawię fotki. Na jutro też umówiliśmy się na małe piwko z naszymi sąsiadami. Tyle już razy z nimi gadaliśmy o duperelach a jakoś tak nie było okazji się spotkać. Tzn ona była u mnie z córką na chwilę ale jutro spotkamy się we czwórkę 😁


Blue napisał(a):
A ja za waszą radą kupiłam małej tą maść, wit. c i ten syrop 🙂 już to wszystko jej dałam 🙂 jeszcze na noc ją posmarują po kąpieli.
Ja też dokupiłam tę maść do smarowania ale u nas to już dzisiaj było o niebo lepiej niż wczoraj 🙂 Ja daję Majce 5 kropel cebionu i 2 razy dziennie po małej łyżeczce calcium. 2 razy ją też dziś posmarowałam tą maścią pulmex baby


Kasia napisał(a):
NO TO CZEKAMY 🙂 A ŚCIANY POMALOWAŁ?
nie bo się nie zdecydowałam na razie. Jak coś sobie ubzduram to wiesz... nic nie stoi na przeszkodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justyna jak Ty dawkujesz małej te leki? po ile razy dziennie?

A wiecie, że w aptece kupiłam chusteczki Bambino za 3,99? 🙃 ale resztki już niestety tylko kilka opakowań, bo wszystko wykupili. 🤨

my od kiedy Anastazja chodzi do żłobka a w sumie po powrocie z Kołobrzegu gdy złapała katar dajemy Cembion codziennie po 5 kropli i wapno Sansovit po 2,5 ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wyczytałam gdzieś tam z rana że Joasia będzie po raz trzeci mamusią 🤪
super może doczeka się córeczki
szkoda że już z nami nie pisze bo mogłam chociaż ponarzekać z nią o naszych chłopach
macie z nią kontakt to jak byście mogły dajcie mi na nią namiary chętnie bym z nią popisała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny który kolor wybrac? : http://allegro.pl/koratu-2-cz-kombinezon-lovely-r-12m-80-violet-i1838053517.html http://allegro.pl/koratu-2-cz-kombinezon-lovely-r-12m-80-lila-i1838054391.html http://allegro.pl/koratu-2-cz-kombinezon-lovely-r-12m-80-purple-i1838054781.html bo nie mogę się zdecydować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Dziewczyny który kolor wybrac? : http://allegro.pl/koratu-2-cz-kombinezon-lovely-r-12m-80-violet-i1838053517.html http://allegro.pl/koratu-2-cz-kombinezon-lovely-r-12m-80-lila-i1838054391.html http://allegro.pl/koratu-2-cz-kombinezon-lovely-r-12m-80-purple-i1838054781.html bo nie mogę się zdecydować

mi najbardziej podoba się ten purple
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Dziewczyny który kolor wybrac? : http://allegro.pl/koratu-2-cz-kombinezon-lovely-r-12m-80-violet-i1838053517.html http://allegro.pl/koratu-2-cz-kombinezon-lovely-r-12m-80-lila-i1838054391.html http://allegro.pl/koratu-2-cz-kombinezon-lovely-r-12m-80-purple-i1838054781.html bo nie mogę się zdecydować

mi najbardziej podoba się ten purple
mi też 🙂 tamte nieładne kolory 😞ale ten purple śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
a jeszcze się wam tylko pożalę że jakiś czas temu chwaliłam się że zamówiłam krzesełko do karmienia
no i jeszcze nie przyszło 😠
2 tygodnie czekaliśmy ale mam dość i jutro pojedziemy wycofać zaliczkę
upatrzyłam też podobne używane i może jutro je wezmę
ale w sklepie tyle czekacie?no masakra jakaś 😠klient nasz pan 😜olej ich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
a jeszcze się wam tylko pożalę że jakiś czas temu chwaliłam się że zamówiłam krzesełko do karmienia
no i jeszcze nie przyszło 😠
2 tygodnie czekaliśmy ale mam dość i jutro pojedziemy wycofać zaliczkę
upatrzyłam też podobne używane i może jutro je wezmę
ale w sklepie tyle czekacie?no masakra jakaś 😠klient nasz pan 😜olej ich 😉

Jeszcze jestem 😉
Honoratka ja nienawidzę czekać 😉 zawsze wysyłam szybko jak coś sprzedaję i może dlatego lenistwo innych mnie irytuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja sie dogadalam pare dni temu z taką dziewczyna co zabawki wystawia u nas na portalu lubińskim i pojechaliśmy dzisiaj do niej obejrzeć zabawki i oczywiście nabrałam Soni za 200zł 🤪wzięłam między innymi taki duży stolik edukacyjny z firmy Vtech garnuszek na klocuszek z fisher price szczeniaczka też z fishera i takie 😁 tam zaszalałam ☺️ 🤪aha BLUE co do paputków to dostałam wiadomość od tego sklepu bobaj że wysłali dzisiaj paputki i mam tam na stałe 3% rabatu 😜 bo ich część rodziny też pracuje w lasach państwowych (wyczaili po e-mailu)i mają szacun do LP 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...