Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Laura wreszcie od kilku tygodni porządnie się napiła 🤪 wypiła ok. 30-40ml wody z cytryną i cukrem na początku się wykrzywiła, ale potem już piła, no to będę jej ciągle dawać teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A ja od tych pieprzonych tabletek tyję ciągle... i już kilka osób to potwierdziło które brały te same co ja (azalia) że strasznie przytyły...

ja też biorę azalię,ale nie tyję
tzn mam dwa kg więcej ale to raczej po słodyczach 😉

a ja prawie nic nie jem a tyje ciągle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue co mam zrobić ze spodenkami? 😜 bo mnie korci już żeby płacić 😜


No nie wiem, bo z jednej strony bym chciała z drugiej nie, bo już mam sztruksowe hello kitty a jeansowe mam tylko jedne w dodatku duże 74 więc niedługo będą za małe. Następnym razem jak znajdziesz jeansowe rurki i w podobnej cenie to daj mi znać 🙂 to je kupię zgoda? a do ciebie i tak coś wyślę, bo mi to spokoju nie da pindo jedna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A ja od tych pieprzonych tabletek tyję ciągle... i już kilka osób to potwierdziło które brały te same co ja (azalia) że strasznie przytyły...

Ja też cały czas jestem na dużym plusie 😞 No ale dopóki karmimy nie bardzo jest jak zmienić leki 😞


Ta podczas choroby prawie nic nie jadłam, żyłam na całe 24h na 1 parówce i kawałku chleba 😁 bo nie miałam żadnego smaku przez katar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue co mam zrobić ze spodenkami? 😜 bo mnie korci już żeby płacić 😜


No nie wiem, bo z jednej strony bym chciała z drugiej nie, bo już mam sztruksowe hello kitty a jeansowe mam tylko jedne w dodatku duże 74 więc niedługo będą za małe. Następnym razem jak znajdziesz jeansowe rurki i w podobnej cenie to daj mi znać 🙂 to je kupię zgoda? a do ciebie i tak coś wyślę, bo mi to spokoju nie da pindo jedna 😉

to ja biorę te 😉 a jak znajdę coś innego to Ci piszę 😉 bo ja nie mam żadnych sztruksowych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
ja na Yasminelli przytyłam że hoho i miesiąc temu odstawiłam bo i tak nam nie potrzebne seksim się od wielkiego święta. Tak jak dla Blue sex może dla mnie nie istnieć 🙂


Przed ciążą było u nas normalnie codziennie albo co drugi dzień, w czasie ciąży I trymestr to ja chciałam codziennie po kilka razy i wyzywałam go od impotentów, że nie może więcej niż 3 razy buahaha, potem w II to się ustabilizowało było znacznie mniej III trym to już wcale i teraz też wcale, 0 popędu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
ja na Yasminelli przytyłam że hoho i miesiąc temu odstawiłam bo i tak nam nie potrzebne seksim się od wielkiego święta. Tak jak dla Blue sex może dla mnie nie istnieć 🙂


Przed ciążą było u nas normalnie codziennie albo co drugi dzień, w czasie ciąży I trymestr to ja chciałam codziennie po kilka razy i wyzywałam go od impotentów, że nie może więcej niż 3 razy buahaha, potem w II to się ustabilizowało było znacznie mniej III trym to już wcale i teraz też wcale, 0 popędu 🙂


Kochana przed ciążą to mnie Adam od ninfomanek wyzywała a teraz to sam o sex prosi. W ciąży I trym normalnie a od II zakaz i jakoś mi przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
Laski coś dla was http://allegro.pl/rurki-jeansowe-hm-kamizelka-hm-i1837012154.html

widziałam 😜 bardzo mi się podoba ten zestaw ale nie mam już kasy hahaha 😜


http://allegro.pl/super-spodnie-rurki-zara-jak-nowe-12-24miesiace-i1825668665.html

muszę laskę sobie zmajstrować bo dla dziewczynek jest dużo ślicznych ubranek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
Laski coś dla was http://allegro.pl/rurki-jeansowe-hm-kamizelka-hm-i1837012154.html

widziałam 😜 bardzo mi się podoba ten zestaw ale nie mam już kasy hahaha 😜


http://allegro.pl/super-spodnie-rurki-zara-jak-nowe-12-24miesiace-i1825668665.html

muszę laskę sobie zmajstrować bo dla dziewczynek jest dużo ślicznych ubranek 🙂


Te rurki są fajne, podobają mi się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/rurki-hm-podwijane-80-86-92-na-dluzej-i1830010422.html
http://allegro.pl/super-rurki-firmy-zara-poszukiwane-i1828241237.html
http://allegro.pl/next-extra-jeansy-wycierane-rurki-rozm-80-i1830263813.html
http://allegro.pl/rurki-zara-spodnie-jeans-cieniowane-78-80-9-12-i1826307264.html
te 4 pary mi się cholernie podobają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...