Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Hej 🙂
Dziewczyny ale mam stresa od samego rana. Nie mogę przestać myśleć o tym, że to już jutro... do pracy 😲

Wesa czy Ty pracujesz w rossmannie? I jak Ci tam? Ja przed ciążą skaładałam tam aplikację na kierownika sklepu i jak przeszłam 2 rozmowy w momencie gdy mnie zaprosili na tą ostatnią to zrobiłam test i wyszło, że jestem w ciąży. Musiałam odmówić i podziękować. Chyba teraz jak coś mi się nie spodoba u mnie to znów spróbuję. Mój adres [email protected]


Asia napisał(a):
dziewczyny stoją wasze maluchy w lóżeczku trzymając sie szczebelek?macie ochraniacze na łóżeczku czy już zdjęte?
😉 😉 😉
ja wyrzuciłam łóżeczko i wstawiłam kkojec


Lecę do CCC kupić sobie jakieś buty i torebkę 🙂 Do później
a ja mam kojec i teraz dostawiłam lóżeczko do pokoju bo w tym kojcu nie chce mi spać 😠a Majeczka śpi w dzień czy w nocy w kojcu? 🙂Ahhh no i napisz potem co kupiłaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja mam nadal ochraniacz na całe łóżko i jeszcze kocami przykrywam te 2 długie boki, bo ona potrafi się puścić i leci na szczeble.
no moja też właśnie uderza o szczebelki 😞


Biedaki 😜 moja dzisiaj posmakowała słoika z rybą po 9 mieś. smakowało jej. Swoją drogą okropna jest - słoikowe żarcie wpieprza obojętnie w jakiej postaci, a moim własnym gardzi 😁 a przecież źle nie gotuję 😁 CHYBA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko nie potrafi jeszcze mówić, jednak wydawane przez nie dźwięki coraz bardziej przypominają słowa. Maluch powtarza sylaby, których się nauczył i przyzwyczaja się do brzmienia własnego głosu.

Mniej więcej w dziewiątym miesiącu dziecko odkrywa znaczenie słowa „nie”, co wcale nie znaczy, że zawsze stosuje się do zakazów!

Mówiąc „mama” i „tata” maleństwo zwraca się do dwóch najważniejszych w swoim życiu ludzi, choć nie zawsze jeszcze do każdego z Was dopasuje odpowiednie słowo. Chętnie też wyraża swoją opinię – różnymi dźwiękami, śmiechem, piskiem lub krzykiem!


Moja jak wołam ją po imieniu to się odwraca, ale jeśli jest czymś mocno zainteresowana to jest głucha i nie zwraca na nic uwagi, a jak mówię NIE to się głupkowato śmieje i dalej robi swoje. Jakoś jeszcze ani razu mnie nie posłuchała 🙃 No i mama już mówi całościowo a nie ma-ma. Także wszystko się zmienia 🙂 a tata nie powiedziała ani razu jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja mam nadal ochraniacz na całe łóżko i jeszcze kocami przykrywam te 2 długie boki, bo ona potrafi się puścić i leci na szczeble.
no moja też właśnie uderza o szczebelki 😞


Biedaki 😜 moja dzisiaj posmakowała słoika z rybą po 9 mieś. smakowało jej. Swoją drogą okropna jest - słoikowe żarcie wpieprza obojętnie w jakiej postaci, a moim własnym gardzi 😁 a przecież źle nie gotuję 😁 CHYBA 😁
Chyba 😁 😁 😁moja za to tylko moje i ewentualnie daje jej hipp-ziemniaczki z marchewką i łososiem 🙂bo sama to nie wiem gdzie rybe śwież kupić??? 🤨a dzisiaj miała kalafiorową z żółtkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja mam nadal ochraniacz na całe łóżko i jeszcze kocami przykrywam te 2 długie boki, bo ona potrafi się puścić i leci na szczeble.
no moja też właśnie uderza o szczebelki 😞


Biedaki 😜 moja dzisiaj posmakowała słoika z rybą po 9 mieś. smakowało jej. Swoją drogą okropna jest - słoikowe żarcie wpieprza obojętnie w jakiej postaci, a moim własnym gardzi 😁 a przecież źle nie gotuję 😁 CHYBA 😁
Chyba 😁 😁 😁moja za to tylko moje i ewentualnie daje jej hipp-ziemniaczki z marchewką i łososiem 🙂bo sama to nie wiem gdzie rybe śwież kupić??? 🤨a dzisiaj miała kalafiorową z żółtkiem 🙂


No, ale co można spieprzyć w ziemniakach z masłem i koperkiem? 😁 suche ziemniaki w kawałkach zje, a jak się jej pogniecie to ma odruchy wymiotne to jak mam masłem oblać ziemniaki w kawałkach , w dodatku gotuję je w całości w skórce co mają więcej witamin i źle 😁 no ryby to chyba w sklepie rybnym co? 😁 raczej nie dasz rady pójść do rybaka hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kurcze jakie pajace wg was są cieplejsze? welurowe czy polarowe? bo jakiś chce jej kupić na noc do spania, bo coraz chłodniej się robi.
chyba polarowe 🙂ale ja nawet w zimie ubieram w bawełniane 🙂bo mojej jak za gorąco to nie może spać 😞raz ją przykryłam kolderką to całą noc sie wierciła i rozkopywała 😠i teraz ciągle śpi pod gruby kocykiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kurcze jakie pajace wg was są cieplejsze? welurowe czy polarowe? bo jakiś chce jej kupić na noc do spania, bo coraz chłodniej się robi.
chyba polarowe 🙂ale ja nawet w zimie ubieram w bawełniane 🙂bo mojej jak za gorąco to nie może spać 😞raz ją przykryłam kolderką to całą noc sie wierciła i rozkopywała 😠i teraz ciągle śpi pod gruby kocykiem 🤪


Laurę wczoraj położyłam spać po stronie tej co zawsze a w nocy się obudziłam jak zwykle żeby ją przykryć to spała po drugiej stronie łóżka wbita w róg, także ona musi być grubo ubrana, bo ma nocny tryb wędrowniczy 😁 i wtedy marznie cała zimna jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
no chyba że tak 🙂ja jak Sonie położe spać to nad ranem jak sie budzi jeść to dalej prawie w tym samym miejscu i pozycji śpi co ją kładłam wieczorem 🙂


No tak robią normalni dorośli ludzie, że nie wędrują 😁 kiedyś to się jej zmieni, Maja Justyny też to ma. Asiu gotowałaś kiedyś Soni zupę mleczną z ryżem czy coś? albo kluski? - od kiedy je można robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
no chyba że tak 🙂ja jak Sonie położe spać to nad ranem jak sie budzi jeść to dalej prawie w tym samym miejscu i pozycji śpi co ją kładłam wieczorem 🙂


No tak robią normalni dorośli ludzie, że nie wędrują 😁 kiedyś to się jej zmieni, Maja Justyny też to ma. Asiu gotowałaś kiedyś Soni zupę mleczną z ryżem czy coś? albo kluski? - od kiedy je można robić?
a na jakim mleku? 🤨nie robiłam 😞tylko kluski lane na rosole ale to żółtko i mąka 🙂a o zupach mlecznych całkiem zapomniałam bo już tak dawno nie jadłam że szook zresztą nie przepadam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
no chyba że tak 🙂ja jak Sonie położe spać to nad ranem jak sie budzi jeść to dalej prawie w tym samym miejscu i pozycji śpi co ją kładłam wieczorem 🙂


No tak robią normalni dorośli ludzie, że nie wędrują 😁 kiedyś to się jej zmieni, Maja Justyny też to ma. Asiu gotowałaś kiedyś Soni zupę mleczną z ryżem czy coś? albo kluski? - od kiedy je można robić?
a na jakim mleku? 🤨nie robiłam 😞tylko kluski lane na rosole ale to żółtko i mąka 🙂a o zupach mlecznych całkiem zapomniałam bo już tak dawno nie jadłam że szook zresztą nie przepadam 🥴


Ja lubię zupy mleczne mniam, no najlepiej na mleku modyf., bo ma wit. jednak 😁 ja planuję zrobić jej ryż z mlekiem, ale czy łaskawa Pani to ruszy hmmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
a swoją drogą ciekawe co Anastazja dostaje jeść w żłobku?oni chyba mają kuchnie i sami gotują 🙂Honoratka jak będziesz to napisz prosze co maluszki tam jedzą 🙂


No też jestem ciekawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
no chyba że tak 🙂ja jak Sonie położe spać to nad ranem jak sie budzi jeść to dalej prawie w tym samym miejscu i pozycji śpi co ją kładłam wieczorem 🙂


No tak robią normalni dorośli ludzie, że nie wędrują 😁 kiedyś to się jej zmieni, Maja Justyny też to ma. Asiu gotowałaś kiedyś Soni zupę mleczną z ryżem czy coś? albo kluski? - od kiedy je można robić?
a na jakim mleku? 🤨nie robiłam 😞tylko kluski lane na rosole ale to żółtko i mąka 🙂a o zupach mlecznych całkiem zapomniałam bo już tak dawno nie jadłam że szook zresztą nie przepadam 🥴


Ja lubię zupy mleczne mniam, no najlepiej na mleku modyf., bo ma wit. jednak 😁 ja planuję zrobić jej ryż z mlekiem, ale czy łaskawa Pani to ruszy hmmm..
ale ryż taki ugotowany i zmiksowany czy nie?i jak jej to dasz łyżeczką??? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
no chyba że tak 🙂ja jak Sonie położe spać to nad ranem jak sie budzi jeść to dalej prawie w tym samym miejscu i pozycji śpi co ją kładłam wieczorem 🙂


No tak robią normalni dorośli ludzie, że nie wędrują 😁 kiedyś to się jej zmieni, Maja Justyny też to ma. Asiu gotowałaś kiedyś Soni zupę mleczną z ryżem czy coś? albo kluski? - od kiedy je można robić?
a na jakim mleku? 🤨nie robiłam 😞tylko kluski lane na rosole ale to żółtko i mąka 🙂a o zupach mlecznych całkiem zapomniałam bo już tak dawno nie jadłam że szook zresztą nie przepadam 🥴


Ja lubię zupy mleczne mniam, no najlepiej na mleku modyf., bo ma wit. jednak 😁 ja planuję zrobić jej ryż z mlekiem, ale czy łaskawa Pani to ruszy hmmm..
ale ryż taki ugotowany i zmiksowany czy nie?i jak jej to dasz łyżeczką??? 😲


No normalnie łyżeczką, w tych słoikach po 9mieś. ryż jest w kawałkach takich na pół hmm to co to ja też go pokroję po ugotowaniu 😁 tylko czy to nie będzie za wodniste, bo jednak w obiadku jest zbita masa a tutaj tylko ryż i mleko hmm to może lepiej zmielić 🙂 myślałam o kleiku, ale ona go nienawidzi, więc tylko ten ryż pozostaje. PRzed chwilą czytałam, że niektóre dzieci tak mają, że nie chcą jeść domowego jedzenia a po czasie im to przechodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
no łyżeczką to ciężko dać mleko z ryżem 🤪uciekam na dworek 😘


Haha wezmę łyżkę stołową szerszą niż jej buzia 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ja też lecę dalej sprzątać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem 🙂 Kupiłam sobie 2 pary kozaków (szare na teraz i czarne, ocieplane deko na chłodniejsze dni), szarą torebkę, chustę....

Lagoona ja kupiłam kaszkę 7 zbóż z jabłkami i śliwkami w carrefourze (6,99 zł 😲 )


Majka śpi w dzień (niestety coraz częściej tylko 1 raz 😞 ) i w nocy w kojcu. "Lata" po całym więc zamiast ciepłych pajaców ubezwłasnowolniłam ją w śpiworek (ma też odpinane rękawki). Pierwszej nocy była niezadowolona ale już się przyzwyczaiła. Jest jej ciepło i chyba mniej się wierci a raczej tak już po całym łóżku nie lata...


Ależ mam stresa bo do pracy coraz bliżej 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Jestem 🙂 Kupiłam sobie 2 pary kozaków (szare na teraz i czarne, ocieplane deko na chłodniejsze dni), szarą torebkę, chustę....

Lagoona ja kupiłam kaszkę 7 zbóż z jabłkami i śliwkami w carrefourze (6,99 zł 😲 )


Majka śpi w dzień (niestety coraz częściej tylko 1 raz 😞 ) i w nocy w kojcu. "Lata" po całym więc zamiast ciepłych pajaców ubezwłasnowolniłam ją w śpiworek (ma też odpinane rękawki). Pierwszej nocy była niezadowolona ale już się przyzwyczaiła. Jest jej ciepło i chyba mniej się wierci a raczej tak już po całym łóżku nie lata...


Ależ mam stresa bo do pracy coraz bliżej 😠


Laura w śpiworku kochana normalnie raczkuje po podłodze 😁 nic ją nie powstrzyma. Nie mam na tym zadupiu Carrfoura 🙂 tylko Biedronki i Tesco i Lidl się szykuje. No, ale nie żałuję, bo kupiłam przy okazji w promocji wit. D za 7 z czymś,. a normalnie kosztuje u mnie w aptece z 13zł 🙂 także jestem na 0 lub lekkim plusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Majka tego ryżu w kawałkach ze słoików nie chce jeść 😞


Bezzębna Laura wszystko zje co się jej da, byle było ze słoika i żebym ja tego nie gotowała 😎 dobra lecę, bo się zasiedziałam, Justyna no to udały się zakupy 🙂 później tu wpadnę, może wieczorem. A mój jest dzisiaj w pracy, wczoraj też. Super! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Jestem 🙂 Kupiłam sobie 2 pary kozaków (szare na teraz i czarne, ocieplane deko na chłodniejsze dni), szarą torebkę, chustę....

Lagoona ja kupiłam kaszkę 7 zbóż z jabłkami i śliwkami w carrefourze (6,99 zł 😲 )


Majka śpi w dzień (niestety coraz częściej tylko 1 raz 😞 ) i w nocy w kojcu. "Lata" po całym więc zamiast ciepłych pajaców ubezwłasnowolniłam ją w śpiworek (ma też odpinane rękawki). Pierwszej nocy była niezadowolona ale już się przyzwyczaiła. Jest jej ciepło i chyba mniej się wierci a raczej tak już po całym łóżku nie lata...


Ależ mam stresa bo do pracy coraz bliżej 😠


Laura w śpiworku kochana normalnie raczkuje po podłodze 😁 nic ją nie powstrzyma. Nie mam na tym zadupiu Carrfoura 🙂 tylko Biedronki i Tesco i Lidl się szykuje. No, ale nie żałuję, bo kupiłam przy okazji w promocji wit. D za 7 z czymś,. a normalnie kosztuje u mnie w aptece z 13zł 🙂 także jestem na 0 lub lekkim plusie.
Majka też szaleje w tym śpiworze, wstaje i w ogóle ale jaby mniej w nocy "lata" po całym łóżeczku od kiedy w nim spi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...