Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia napisał(a):
Nusia miałam ci przekazać że dzisiaj na FB zaprosiła ciebie Isia Klarci a ty ją odrzuciłaś a to jest Iza mama Klary ta z Niemiec co z nami była na Bejbikach 🙂
macie od niej wszystkie pozdrowienia 🙂


aaa dzieki 😉 tak myslalam, ze to ona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kolo urodziła chłopca Leosia jest śliczny 🙂

My pieluchy pożegnaliśmy już jakiś czas temu na noc też bez pampka 🙂
Dyduś już dawno odleciał więc mój Daruś jako najmłodszy z naszych styczniowych dzieciaczków całkiem nieźle sobie radzi 🙂

Darek pójdzie do przedszkola od przyszłego roku, przynajmniej mam taką nadzieję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niom, Nina, ale tez im troche zajelo, zeby sie w koncu zdecydowac 🙂

Nusia - ja mysle, ze jednak lepiej, ze Marylka ma na imie Marylka, a nie Leos 😜

No i w ogole jak sie umowily na te terminy - Blue i Aga, nie? Styczniowo/Majowe mamuski 🙂

Kasiu - dziekujemy za zyczonka i oczywiscie buziolki i dla Twoich pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
my wczoraj po raz pierwszy "pod drzewkiem" siusialysmy 😉 Manini byla bardzo zdziwiona. nie wiem tylko czy to jest dobry pomysl jak jest chlodniej na dworze. jak wy to robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pieknosci 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/94437510201493761644778.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9735/94437510201493761644778.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
hej 🙂
my wczoraj po raz pierwszy "pod drzewkiem" siusialysmy 😉 Manini byla bardzo zdziwiona. nie wiem tylko czy to jest dobry pomysl jak jest chlodniej na dworze. jak wy to robicie?

my też siusiamy pod drzewkiem a jaką radochę ma z tego Anastazja 🙂
o pampersach już zapomniałyśmy
ostatnio gdzieś znalazłyśmy jedną pieluchę to Anastazja mi powiedziała "mamo schowaj tą pieluche dla dzidzi" hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny przechodza wasze dzieci "skoki rozwojowe" albo cos podobnego?
Manka od kilku dni strasznie dramatyzuje jak cos jest nie po jej mysli. strasznei szlocha i rzuca sie mi na szyje od razu i tak bardzo mocno sie wtula. od kilku dni spi bardzo dlugo w dzien nawet do 3,5h. i dzisiaj nie chciala mnie do pracy wypuscic, nigdy nie byloz tym problemu. jak sie budzila, gdy sie szykowalam to tylko pytala sie czy ide a dzisiaj dramat, wyszlam z domu godzine pozniej... mam nadzieje, ze to jakis etap rozwojowy, ktory szybko przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
dziewczyny przechodza wasze dzieci "skoki rozwojowe" albo cos podobnego?
Manka od kilku dni strasznie dramatyzuje jak cos jest nie po jej mysli. strasznei szlocha i rzuca sie mi na szyje od razu i tak bardzo mocno sie wtula. od kilku dni spi bardzo dlugo w dzien nawet do 3,5h. i dzisiaj nie chciala mnie do pracy wypuscic, nigdy nie byloz tym problemu. jak sie budzila, gdy sie szykowalam to tylko pytala sie czy ide a dzisiaj dramat, wyszlam z domu godzine pozniej... mam nadzieje, ze to jakis etap rozwojowy, ktory szybko przejdzie

U nas też coś się zmieniło
Anastazja była oazą spokoju. Teraz gdy tylko coś jej nie psuje od razu z mega ryk wpada. Normalnie w taki szał że nie może się uspokoić. To tego stała się mega ruchliwa. Wszędzie jej pełno.Wyjście do sklepu to wyzwanie. Jeszcze 2 miesiące temu tak nie było 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
dziewczyny przechodza wasze dzieci "skoki rozwojowe" albo cos podobnego?
Manka od kilku dni strasznie dramatyzuje jak cos jest nie po jej mysli. strasznei szlocha i rzuca sie mi na szyje od razu i tak bardzo mocno sie wtula. od kilku dni spi bardzo dlugo w dzien nawet do 3,5h. i dzisiaj nie chciala mnie do pracy wypuscic, nigdy nie byloz tym problemu. jak sie budzila, gdy sie szykowalam to tylko pytala sie czy ide a dzisiaj dramat, wyszlam z domu godzine pozniej... mam nadzieje, ze to jakis etap rozwojowy, ktory szybko przejdzie


tak - on & off, on & off....i tak juz 4 rok 😜 😉
zaczynam mmyslec, ze powinnam sie chyba przyzwyczaic.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dziewczyny przechodza wasze dzieci "skoki rozwojowe" albo cos podobnego?
Manka od kilku dni strasznie dramatyzuje jak cos jest nie po jej mysli. strasznei szlocha i rzuca sie mi na szyje od razu i tak bardzo mocno sie wtula. od kilku dni spi bardzo dlugo w dzien nawet do 3,5h. i dzisiaj nie chciala mnie do pracy wypuscic, nigdy nie byloz tym problemu. jak sie budzila, gdy sie szykowalam to tylko pytala sie czy ide a dzisiaj dramat, wyszlam z domu godzine pozniej... mam nadzieje, ze to jakis etap rozwojowy, ktory szybko przejdzie

U nas też coś się zmieniło
Anastazja była oazą spokoju. Teraz gdy tylko coś jej nie psuje od razu z mega ryk wpada. Normalnie w taki szał że nie może się uspokoić. To tego stała się mega ruchliwa. Wszędzie jej pełno.Wyjście do sklepu to wyzwanie. Jeszcze 2 miesiące temu tak nie było 🤢
🤪
A u nas wiecznie marudząca nieznośna Sonia jest tak grzeczna że chyba mi się to śni 😜 😉więc same widzicie każdy musi to przejść 🙃teraz przed wami nie lada wyzwanie ujarzmić wasze panienki a najbardziej mnie irytowało jak mi uciekała w sklepie 😠teraz chodzi przy mnie i nic nie chce!!! 😎 🤪
dużo cierpliwości dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...