Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Patrycja napisał(a):
no a ja taka sercowa nie odmowie 😁to teraz mam bez kasy jestem 🙂


Haha 🙂 mam nadzieję, że jej zbyt dużo nie pożyczyłaś, bo jeszcze małą kwotę odda, ale większą to ciężko będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dołączam się do życzeń dla naszej TRóJECZKI
kolo zdrowiej tam cycku, żebyś znów Judka nie zaraziła 🙂
moja tak innych się nie boi, tylko tego swojego dziadka hehe.....wąsy i ciemna karnacja ją peszą 😜
na szczęście to moja poleży sama ze sobą, jak nie na macie, podłodze to w łóżeczku czy leżaczku....także z tym nie mam źle 🙂 chociaż obawiam się niedzieli i tak, bo ma być aż 12 chrztów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Patrycja napisał(a):
wiesz zreszta moj maz malo zarabia na nas 4 🙂 1400zl


Oj to chyba rodzina wam pomaga co? 🙂
moja mama da jak jej sie zachce 100zl lub 200a tak w miesiac w miesiac sie zapozyczamy i totez nieduzo bo z czegos trzeba odac to wszytsko oszczedzamy zadnych lugominkow tzw zreszta my tanio placimy rachunki najgorsze sa te miesiace co przycodzi woda i bys co drugimiesiac mieszkanie co rok 400zl

teraz maz bedzie mial podwyzke pracownicza a potem przepracowany rokwiec bedzie lepiej a i on ma nas ubezpieczonych i woli pracowac na druga zmiane bo wiecej placa te 15min dzis i wczoraj wyjatek w pracy an 6 do 14.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
dołączam się do życzeń dla naszej TRóJECZKI
kolo zdrowiej tam cycku, żebyś znów Judka nie zaraziła 🙂
moja tak innych się nie boi, tylko tego swojego dziadka hehe.....wąsy i ciemna karnacja ją peszą 😜
na szczęście to moja poleży sama ze sobą, jak nie na macie, podłodze to w łóżeczku czy leżaczku....także z tym nie mam źle 🙂 chociaż obawiam się niedzieli i tak, bo ma być aż 12 chrztów 🤢
dziekuje i rowniez zycze wszystkiego dobrego dla naszych brzdacow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100latek oliwierku.Jak my chrzcilismy to bylo 10 chrztów le jakos w miare to szło 🙂
Byliśmy przed chwila u pani doktor z seba.ma anigne i jeszcze jak bym ze dwa dni poczekala to bysmy wyladowali w szpitalu.bo ma ostre zapalenie 15 dni antybiotyk i to taki niedobry ze tak troche na sile musialam mu dac i az biedaczek zwymiotowal troche i nic jesc nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
100latek oliwierku.Jak my chrzcilismy to bylo 10 chrztów le jakos w miare to szło 🙂
Byliśmy przed chwila u pani doktor z seba.ma anigne i jeszcze jak bym ze dwa dni poczekala to bysmy wyladowali w szpitalu.bo ma ostre zapalenie 15 dni antybiotyk i to taki niedobry ze tak troche na sile musialam mu dac i az biedaczek zwymiotowal troche i nic jesc nie chce 😞
uspalammalego wozku moment spi dodalam aktualne zdjecia dzieci w podpisiei jak olik trzyma glowe zdjecie z wczoraj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
100latek oliwierku.Jak my chrzcilismy to bylo 10 chrztów le jakos w miare to szło 🙂
Byliśmy przed chwila u pani doktor z seba.ma anigne i jeszcze jak bym ze dwa dni poczekala to bysmy wyladowali w szpitalu.bo ma ostre zapalenie 15 dni antybiotyk i to taki niedobry ze tak troche na sile musialam mu dac i az biedaczek zwymiotowal troche i nic jesc nie chce 😞
zdroka dla sebusia ide zobaczyc co robi starszy za cicho jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...