Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ale tu dziś cisza, szok 🙂
też posprzątałam, Maja śpi i teraz czekam na mężowidło aż przyjdzie...
wkurzyłam się dziś bo zaniosłam materiał do krawcowej żeby uszyła mi roletę, wyliczyła mi wtedy że zapłacę ok. 150-170 zł.......a ta mi dziś smsa pisze, że wyszło jednak 250 🤪 kuźwa to lekka różnica!! orżną cię gdzie mogą.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
ale tu dziś cisza, szok 🙂
też posprzątałam, Maja śpi i teraz czekam na mężowidło aż przyjdzie...
wkurzyłam się dziś bo zaniosłam materiał do krawcowej żeby uszyła mi roletę, wyliczyła mi wtedy że zapłacę ok. 150-170 zł.......a ta mi dziś smsa pisze, że wyszło jednak 250 🤪 kuźwa to lekka różnica!! orżną cię gdzie mogą.....
do przesady aż tak się pomyliła 🤪oklask leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Asia jak dzisiaj Twój słodki potworek? Moja jakby ciuteńkę lepiej niż wczoraj ale nockę miałam zwaloną. Teraz pospała z 1,5 godziny to nawet się usmiecha 😲
no to fajnie że się uśmiecha 🙂 oklask dla was 🙂
Dzięki Kasiu :* Oczywiście odwdzięczam się tym samym 😜
Piszę, że "nawet się uśmiecha" bo wczoraj to tylko było łe i łe a jak próbowałam się z nią pobawić to był krzyk i niezadowolenie. I tak pyszczydełko złośliwie wykrzywia jak jest wściekła i krzyczy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Asia jak dzisiaj Twój słodki potworek? Moja jakby ciuteńkę lepiej niż wczoraj ale nockę miałam zwaloną. Teraz pospała z 1,5 godziny to nawet się usmiecha 😲
No umnie dalej masakra 😠tym razem zwaliłam na zęby 😜bo ślini sie okropnie i wszystko chce gryżć nawet siebie w lusterku a jak jej sie nie uda to wrzeszczy pół godziny 😠i tak jak piszesz ja robie z siebie głupka skacze śpiewam macham czym popadnie tańcze z mopem myjąc podłogi 🤪 😁a ona łe i łe 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam czopki viburcol 🙂 Kumpel mi powiedział, że oni kupują w Poznaniu bez recepty to posłałam Adama. W jednej aptece nie kupił a w drugiej zapytali czy ma receptę. Powiedział, że nie to popatrzyła na niego i ... sprzedała. Jak mi tylko potworek zacznie szaleć jak wstanie to jej zaaplikuję i będę się modlić aby się ogarnęła trochę 😜

joannawisn napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Asia jak dzisiaj Twój słodki potworek? Moja jakby ciuteńkę lepiej niż wczoraj ale nockę miałam zwaloną. Teraz pospała z 1,5 godziny to nawet się usmiecha 😲
No umnie dalej masakra 😠tym razem zwaliłam na zęby 😜bo ślini sie okropnie i wszystko chce gryżć nawet siebie w lusterku a jak jej sie nie uda to wrzeszczy pół godziny 😠i tak jak piszesz ja robie z siebie głupka skacze śpiewam macham czym popadnie tańcze z mopem myjąc podłogi 🤪 😁a ona łe i łe 😠 😠 😠
U nas zęby to raczej nie bo było już gorzej ale inaczej jak jej szły


Kasia napisał(a):
tak patrzę na twój suwaczek i widzę że Majusia zaraz będzie miała pół roczku 🤪 ale zleciało
Niom 🙂 Za 3 dni bedzie pół roczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...