Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HONORATKA napisał(a):
dupa 😞
spróbowałam dziś ze swoim mlekiem
ale ona nawet nie chce zassać smoczka
tak sie wkurzyła ze zasnęła 😞
chyba tak właśnie muszę robić dawać jej choć 30ml mojego mleka z butelki żeby sam odruch ssania zaskoczyła a później wprowadzę inne mleko, soczki i wodę


Albo smoczek jej nie pasuje 🙂 może kup TT 🙂 bo oni mają dość anatomiczny kształt przypominający sutek kobiecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wydaje mi się że te smoczki są do siebie bardzo podobne TT, Avent,Lovi a ona nawet nie zaczyna ciągnąć
pomyślałam może o takim smoku płaskim jak kiedyś były
bo przecież ona spłaszcza sutek językiem to może on jej podpasuje
kurde przecież jadła z butelki moje mleko
nie za często ale jadła a teraz wcale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej honorata nie wiem jak ci pomoc musisz próbowac.moze z czasem zalapie o co chodzi z ta butelka. 🙂Ja dawalam juz surowego banana i jabluszko ale brzoskwinie nie wiemm czy zje bo kasze brzoskwiniowa mu daje i nie bardzo mu smakuje ale pije z mlekiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
wydaje mi się że te smoczki są do siebie bardzo podobne TT, Avent,Lovi a ona nawet nie zaczyna ciągnąć
pomyślałam może o takim smoku płaskim jak kiedyś były
bo przecież ona spłaszcza sutek językiem to może on jej podpasuje
kurde przecież jadła z butelki moje mleko
nie za często ale jadła a teraz wcale


No to fochy stroi, bo co innego 🤪 a ja mam ze swoją teraz problem, bo się przewraca na brzuch i tak zasypia, teraz z rana wchodzę do pokoju a ona znowu oczywiście na brzuchu śpi i jeszcze buzia wciśnięta w kocyk 😞 to ją dosłownie od razu przewróciłam ze strachu to zaczęła w śnie piszczeć, że ją budzę ehh. No teraz to już będę schizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue ja mam podobny problem bo moj nakrywa sie pielucha na glowe i tak usypia a czasami tak ciezko oddycha ze az sie budze w nocy bo sie boje niego i znow mu zdzieram pieluche z twarzy a on na nowo nakrywa i tak wkółko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
wydaje mi się że te smoczki są do siebie bardzo podobne TT, Avent,Lovi a ona nawet nie zaczyna ciągnąć
pomyślałam może o takim smoku płaskim jak kiedyś były
bo przecież ona spłaszcza sutek językiem to może on jej podpasuje
kurde przecież jadła z butelki moje mleko
nie za często ale jadła a teraz wcale

No to fochy stroi, bo co innego 🤪 a ja mam ze swoją teraz problem, bo się przewraca na brzuch i tak zasypia, teraz z rana wchodzę do pokoju a ona znowu oczywiście na brzuchu śpi i jeszcze buzia wciśnięta w kocyk 😞 to ją dosłownie od razu przewróciłam ze strachu to zaczęła w śnie piszczeć, że ją budzę ehh. No teraz to już będę schizować.

wiesz Anastazja często spała na brzuszku i właśnie buzią w pościeli ja się martwiłam ale pediatra powiedziała mi, że jej prześcieradło jest w miarę sztywne i nie marszczy sie żeby jej nie zablokować dopływu tlenu to nic jej się nie stanie i że gorsze jest dawanie pieluchy do spania przy twarzy
a dzieci ponoć lubią tak spać bo lubią się w coś wtulać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja mała też zauważyłam że przytula się do czegoś jak śpi
albo zarzuca sobie rękę na twarz
wiec kupiłam jej taką maskotkę do spania
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/zdjcie0699.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8519/zdjcie0699.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
wiem że mi się nią nie okręci nie przydusi i jestem spokojniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
to ja tez musze pomyslec i czysc takim do spania ale nie wiem czy teraz zechce tak usypiac z ta zabawka 😞

właśnie ja jak zauważyłam że przytula pieluchę to szybko poszukałam tej kaczuchy
były takie głowy z kawałkiem szmatki w różnych kolorach ale specjalnie białą wybrałam żeby jej się podobnie kojarzyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czy siak to niebezpieczne jest dla takich maluchów 😞

Dzisiaj zrobiłam jej prawdziwą porcję kaszki z glutenem (dostała już kilka łyżeczek wcześniej i nic nie było), to teraz sobie poczekam na objawy 😉 tyle, że ciężko zauważyć nietolerancję glutenu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
no właśnie
bo już po mału stwierdzaliśmy, że chyba odpuścimy wakacje bo wydatków za wiele w domu
moje prawko na B, męża prawko na C+E, auto się psuje
zresztą jak u każdego
jak sie myśli że nie ma wydatków w danym miesiącu to i sie pralka popsuje i zaraz coś się jeszcze znajdzie


Ty już o pralce nic nie mów, bo mi się w tym roku zepsuła jak na złość 🙂 u mnie jeszcze lodówka może się zepsuć, bo jest stara 😜 ale teraz kupujemy meble do kuchni i nowy telewizor to nie będzie kasy na lodówkę buahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej cycuszki 🙂
my po chrzcinach 🙂 jestem zadowolona bo pogoda dopisała mimo złych prognoz, Maja była grzeczna zarówno w kościele jak i w restauracji, jedzonko dobre więc mega uciech 🙂 ale jak wróciliśmy do domu to padałam na twarz 🙃 dzisiaj jeszcze 2 ciotki przyjdą na ciasto, jutro dokończenie sesji zdj i tyle 🙂
Honorata my też oglądaliśmy ten cellulit haha co za porażka 😎
Joasia ja mam srebrną lodówkę i jest z takiego materiału że żadnych odcisków ni nic nie widać Liebherr, polecam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...