Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Fajnie tu 🙂 Podoba mi się, że wyświetla się wiek naszych skarbów 🙂 Nie trzeba wrzucać suwaczków itp
Lubię to! 😉

Ja też ja też 😉 stronka zrobiona bardziej pod aktualne Mamuśki a nie dopiero przyszłe 😉 i dużo wiadomości na temat dzidziusiów a nie płodów hehe 😜 🤪

Bardzo się cieszę 🙂 Będę robił wszystko, by stronka zawierała maksymalnie dużo informacji i przydatnych funkcji związanych z naszymi pociechami 🙂

Co jeszcze jest tu, a czego nie ma na brzuszku - bardziej rozbudowany czat (prywatne rozmowy na czacie) i KALAMBURY. Można rysować i zgadywać. Czasem bawimy się tu wieczorem w rysowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
A mi źle oblicza jej datę.. bo już wg tego kalkulatora dzisiaj ma 5mieś.

no to lipa 😞 trzeba Admina nakrzyczeć 😜


Dokładnie 🤪 i ten kolor żółty mógłby być zmieniony na jakiś inny 😉

...jednym żółty się podoba, drugim różowy, a trzecim czerwony...
co zrobić 🙂
A jaką datę urodzenia wpisałaś? Sprawdzę to.


7 stycznia 2011 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
hej trzeba dac wesie znac ze sie przenieslismy na mamusie

może Admin pomoże nam ją przekonać do mamusi.net ? 😉


No właśnie 🙂 a może żeby kolory były takie same jak na brzuszku te różowe albo chociaż niebieskie jak kiedyś.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
mi tam liczy dobrze 🙂


Nie liczy 🤪 bo tydzień ma 7 dni , a Tobie pokazuje 4mieś. i 1 tydzień, a masz 4 mieś. i 13dni 😜

pewnie zmieni się a 2 tygodnie jak skończy 14 dni


No, ale to ma liczyć dokładnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja po żarełku leży na brzuchu i się bawi śliniakiem 🙂 czub jeden. Maltretuje go 🙂

Honoratka te pieluchy wielorazowe są strasznie drogie.. nie wiem na czym to polega na wymianie wkładu?? i potem jego praniu czy co? ja bym przeszła na taki system gdyby był opłacalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
a mi pokazuje 5 m-cy, a jutro bedzie dopiero...........


No właśnie mi to samo, admin raczej ten problem rozwiąże, bo już się zainteresował 🙂 tylko czekać trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Moja po żarełku leży na brzuchu i się bawi śliniakiem 🙂 czub jeden. Maltretuje go 🙂

Honoratka te pieluchy wielorazowe są strasznie drogie.. nie wiem na czym to polega na wymianie wkładu?? i potem jego praniu czy co? ja bym przeszła na taki system gdyby był opłacalny 🙂

z tego co widzę pierze się te majtasy a wkłady wymienia i wyrzuca
wkład może być tej samej konstrukcji co pampers czyli pełno chemicznego wsadu a nie o to mi chodziło
no i rzeczywiście cena powalająca 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
och jakie moje maleństwo dziś marudne z rana
a ja mam tyle rzeczy do zrobienia pranie prasowanie sprzątanie a jeszcze chciałam w akwarium przycinkę zrobić
poszłabym na spacer to by zasnęła ale za gorąco


Ja mam to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
Moja po żarełku leży na brzuchu i się bawi śliniakiem 🙂 czub jeden. Maltretuje go 🙂

Honoratka te pieluchy wielorazowe są strasznie drogie.. nie wiem na czym to polega na wymianie wkładu?? i potem jego praniu czy co? ja bym przeszła na taki system gdyby był opłacalny 🙂

z tego co widzę pierze się te majtasy a wkłady wymienia i wyrzuca
wkład może być tej samej konstrukcji co pampers czyli pełno chemicznego wsadu a nie o to mi chodziło


No to bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
hej trzeba dac wesie znac ze sie przenieslismy na mamusie

może Admin pomoże nam ją przekonać do mamusi.net ? 😉


No właśnie 🙂 a może żeby kolory były takie same jak na brzuszku te różowe albo chociaż niebieskie jak kiedyś.. 😉

Zmienię na różowe lub niebieskie, to zawsze znajdzie się ktoś, komu nie podoba się różowy lub niebieski 🙂 Nie da się zrobić tak, by wszystkim na raz odpowiadał dany kolor. Poza tym nie chcę, by strona była kojarzona z brzuszkiem - to jest całkiem inny serwis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
hej trzeba dac wesie znac ze sie przenieslismy na mamusie

może Admin pomoże nam ją przekonać do mamusi.net ? 😉


No właśnie 🙂 a może żeby kolory były takie same jak na brzuszku te różowe albo chociaż niebieskie jak kiedyś.. 😉

Zmienię na różowe lub niebieskie, to zawsze znajdzie się ktoś, komu nie podoba się różowy lub niebieski 🙂 Nie da się zrobić tak, by wszystkim na raz odpowiadał dany kolor. Poza tym nie chcę, by strona była kojarzona z brzuszkiem - to jest całkiem inny serwis 🙂


To może sondę zrobisz z kolorami?? 🤪 i wtedy będzie najuczciwiej heheh 🙂 wierzę, że jak to portal dla kobiet to wygra jakiś normalny kolor 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
hej trzeba dac wesie znac ze sie przenieslismy na mamusie

może Admin pomoże nam ją przekonać do mamusi.net ? 😉

Nie chcę być nachalny, silniejszą siłę przebicia w tym przypadku macie Wy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
hej trzeba dac wesie znac ze sie przenieslismy na mamusie

może Admin pomoże nam ją przekonać do mamusi.net ? 😉

Nie chcę być nachalny, silniejszą siłę przebicia w tym przypadku macie Wy.


Tyle, że Wesa jest bardzo zżyta z brzuszkiem, ciężko będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zostawmy kolorki na razie takie, jakie są. Zmiana kolorystyki to nie takie hop siup jak się może wydawać. Może lepiej ten czas zagospodarować na takie funkcje jak wyszukiwarka przy forum ?

Layout całej strony będzie jeszcze pewnie zmieniany, więc przy okazji wrócimy do kolorystyki. Teraz jest za mało ludzi, by robić sondy, nie byłaby ona do końca wiarygodna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
zostawmy kolorki na razie takie, jakie są. Zmiana kolorystyki to nie takie hop siup jak się może wydawać. Może lepiej ten czas zagospodarować na takie funkcje jak wyszukiwarka przy forum ?

Layout całej strony będzie jeszcze pewnie zmieniany, więc przy okazji wrócimy do kolorystyki. Teraz jest za mało ludzi, by robić sondy, nie byłaby ona do końca wiarygodna.


No ok. ale trzymam za słowo, że taką sondę zrobisz jak będzie więcej osób 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
Zależy mi tak samo jak Wam na tym, by strona podobała się większości, więc nie trzeba mnie namawiać. Tyle, że poczekajmy na większy ruch. Na razie jest tu tylko 97 osób.


Jestem "za" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...