Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wesa napisał(a):
admin napisał(a):
Jak już jesteście zalogowane, to możecie teraz poczytać wątki w dyskusji tylko dla zarejestrowanych. Kasiula, która tutaj na forum bardzo mocno udziela się i dba o ciekawe tematy założyła kilka bardzo fajnych wątków. Zerknijcie na dziwaczne akcesoria dla dorosłych. Można się nieźle pośmiać 😁
gdzie to??? mozesz dać linka

Jasne, TUTAJ LINK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja złośnica nareszcie zasnęła 😠 Normalnie nie wiem co Jej ostatnio odbija 😠
Zawsze w miarę regularnie zaliczała drzemki w dzień i na noc szła spać koło 20. Od kilku dni coś Jej się poprzestawiało i żadną siłą nie mogę Jej uśpić. Najgorsze jet to, że o tych stałych porach słania się już totalnie ale nie daje za wygraną 😞 Jak już wpadnie w tą swoją histerię to właściwie niczym nie mogę Jej uspokoić tylko grzecznie czekam aż minie atak, dopiero wtedy cyc i zasypia...
Wykończę się kiedyś z tymi moimi bąkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
Dostałam okres 😠 znowu nieregularnie.. najpierw 15, potem 17,13,10 i teraz 6 masakra 😞 kiedy to się w końcu wyrówna 😞
U Ciebie może po 2 dziecku? hehe 🙃

A ja po porodzie miałam tylko raz jakoś w drugim miesiącu i do teraz mam spokój 😁 Jak ja bym chciała mieć tak właśnie już do końca życia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a jaką stosujecie teraz antykoncepcję?
Co myślicie o wkładkach domacicznych? Ja się nad tym zastanawiam. Teraz dopóki karmię jestem na pigułkach ale wcale mi się to nie podoba. Raz nawet zapomniałam zupełnie i przyjęłam dwie na raz następnego dnia 🤨 Nie nadaję się do tego typu środków 😞 Przed ciążą używałam takich wkładek NuvaRing, byłam bardzo zadowolona, bo musiałam o tym pamiętać tylko raz na trzy tygodnie ale teraz wolałabym mieć coś na jeszcze dłużej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Tak naprawdę to nie potrzebuję teraz niczego... Wy też macie tak osłabione libido?? Ja nie wiem czy to przez te pigułki? Normalnie wystarczy, że tylko pomyślę o jakimś turlaniu się z mężem a już mi się nie chce 🤨 Po Karolu tak nie miałam...
Ja mam wręcz przeciwnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
ja nie jestem zwolenniczką spirali ze względów etycznych ale nie tylko jakoś nie chciałabym nosić w sobie jakiś obcych elementów

Ja też nie jestem przekonana... Kuszące jest jedynie to, że przez tyle lat można mieć święty spokój...
Nie wiem... Może jednak wrócę do tych ringów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...