Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

to nie tylko twój problem moj tez ze on ciagle wraca z pracy i mówi ze musi odpoczac a ja zapierdziel z dwojgiem bo ty masz tylko jedno a ja juz dwoje marudzacych mlauchów co nic im sie nie podoba 😞 Kiedys mu zadalam pytanie "a kiedy ja mam odpoczywac skoro wstaje w nocy na malego czasami o seba jak mu sie cos przysni czy w dzien mam sie polozyc a oni niech robia co chca"a on nic na to jak zwykle i tylko gada ze czym ja jestem zmeczona? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
ja jutro mam wesele wiec musze dzisiaj posprzatac.
Honorata jak ci sie uklada z mezem bo mi ostatnio wogule sie nie uklada.nie mozemy sie dogadac wogule jutro z jego rodziny jest to wesele i nie wiem czy pojde 😞

a tak różnie
ja się ciągle wściekam o wszystko ale on raczej grzeczny
denerwuje mnie że np jest ciągle zmęczony
wraca z pracy i najchętniej poszedłby spać albo zje i idzie leżeć i przychodzi godzina 19 i trzeba już dziecko kąpać i tyle z naszego wspólnego spędzania czasu
ostatnio zrobiłam mu o to awanturę nie pierwszą zresztą
mam nadzieje że jak wrócę do pracy to nie będę taka sfrustrowana i coś się zmieni
bo po prostu czuję że jest w tym więcej moich nerwów niż jego winy

Faceci to chyba zawsze są zmęczeni, mój tak samo najchętniej by zjadł i poszedł spać.
Jak gdzieś wychodzimy np. do sklepu to ja latam jak pokopana, bo szykuję małego, rzeczy dla niego siebie a on się stroi i jeszcze musimy na niego czekać 😠 wtedy to dopiero dostaje szału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
asiu pytam sie ciebie o to mleko bebiko z kleikiem juz 3 raz i mi nie odpisujesz 😞
a ja pisałam o tym mleku?nie pamiętam ☺️teraz mój ąż kupił bebiko 2R zamiast normalne dał 17 zł 😠i stoi nie wiem czy mam Soni dawać takie?kiedyś dawałam Soni zwykłe bebiko i dosypywałam kleik a teraz to raczej kaszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Młody wczoraj oczywiście obiadek ledwo skubnął - babcia załamka, ale na cycka się rzucił jak przyszłam z pracy 😜 Potem dałam mu jeszcze raz cycusia, a po 17 zrobiłam mu 90 ml kaszki i do tego wrzuciłam cały deserek jabłko/gruszka. Wiecie jak wcinał, aż mu się uszy trzęsły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
my po wczorajszym szczpieniu, mały zniósł dobrze 🙂 waży 8370(50centyl) długi 73(90centyl) głowa 45 a ciemiączko 1x0,5, rozwija się prawidłowo, a wczoraj jak go chciała posadzić to on odrazu chciał stanąć na nogi 🙂
Justynko pytałam o to karmienie tylko z jednej piersi i powiedziała mi że to przez to że mały był rehabilitowany ale powinno wrócić do normy 🙂
blue mój w 5 tyg przybrał 700g 🤪
dziewczynki śliczne są wasze dzieciaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mu daje i nic nie dosypuje juz zadnej kaszki bo przedtem dosypywalam 3 miarki kaszki na 200ml mleka a teraz juz nie i tyle samo wytrzymuje jak bym mu dosypywala kaszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
to nie tylko twój problem moj tez ze on ciagle wraca z pracy i mówi ze musi odpoczac a ja zapierdziel z dwojgiem bo ty masz tylko jedno a ja juz dwoje marudzacych mlauchów co nic im sie nie podoba 😞 Kiedys mu zadalam pytanie "a kiedy ja mam odpoczywac skoro wstaje w nocy na malego czasami o seba jak mu sie cos przysni czy w dzien mam sie polozyc a oni niech robia co chca"a on nic na to jak zwykle i tylko gada ze czym ja jestem zmeczona? 😞

o tak ja też uwielbiam ten tekst
"a co ty takiego robisz że jesteś zmęczona" 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu a moj w 10 dni 430gram 🙂 bo wazyla go jak mial miec szczepienie ale przelozyla bo byl jeszcze chory i po 10 dniach go zwazyla i mial o 430 gram wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
ja jutro mam wesele wiec musze dzisiaj posprzatac.
Honorata jak ci sie uklada z mezem bo mi ostatnio wogule sie nie uklada.nie mozemy sie dogadac wogule jutro z jego rodziny jest to wesele i nie wiem czy pojde 😞

a tak różnie
ja się ciągle wściekam o wszystko ale on raczej grzeczny
denerwuje mnie że np jest ciągle zmęczony
wraca z pracy i najchętniej poszedłby spać albo zje i idzie leżeć i przychodzi godzina 19 i trzeba już dziecko kąpać i tyle z naszego wspólnego spędzania czasu
ostatnio zrobiłam mu o to awanturę nie pierwszą zresztą
mam nadzieje że jak wrócę do pracy to nie będę taka sfrustrowana i coś się zmieni
bo po prostu czuję że jest w tym więcej moich nerwów niż jego winy

Faceci to chyba zawsze są zmęczeni, mój tak samo najchętniej by zjadł i poszedł spać.
Jak gdzieś wychodzimy np. do sklepu to ja latam jak pokopana, bo szykuję małego, rzeczy dla niego siebie a on się stroi i jeszcze musimy na niego czekać 😠 wtedy to dopiero dostaje szału

u nas tak było przez pierwsze miesiące on zakąłdał buty i mówił ja już jestem gotowa a ja latałam ubierała małą pakowałam torbę myślałam co jeszcze trzeba wziąść i na koniec jeszcze siebie ogarniałam a ten stał i poganiał
teraz robimy tak że on się ubiera ja mu szykuje w co ma ubrać Anastazję ubiera ją a ja siebie i mówię mu co ma spakować do torby dla małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
asiu pytam sie ciebie o to mleko bebiko z kleikiem juz 3 raz i mi nie odpisujesz 😞
a ja pisałam o tym mleku?nie pamiętam ☺️teraz mój ąż kupił bebiko 2R zamiast normalne dał 17 zł 😠i stoi nie wiem czy mam Soni dawać takie?kiedyś dawałam Soni zwykłe bebiko i dosypywałam kleik a teraz to raczej kaszke 🙂

Jerzy też ostatnio kupił 2R zamiast zwykłego bo w Tesco była promocja i nie zauważył ale byliśmy tam na drugi dzień i oddałam i wymieniłam sobie na zwykłe bebiko2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
witam 🙂
my po wczorajszym szczpieniu, mały zniósł dobrze 🙂 waży 8370(50centyl) długi 73(90centyl) głowa 45 a ciemiączko 1x0,5, rozwija się prawidłowo, a wczoraj jak go chciała posadzić to on odrazu chciał stanąć na nogi 🙂
Justynko pytałam o to karmienie tylko z jednej piersi i powiedziała mi że to przez to że mały był rehabilitowany ale powinno wrócić do normy 🙂
blue mój w 5 tyg przybrał 700g 🤪
dziewczynki śliczne są wasze dzieciaczki

Super 😘oklaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele to dziecko no szok! Od samego rana gdzieś 3-4 w nocy wyje, krzyczy, marudzi spać nam nie dała dostała nam ranem mleko to też wyła okazało się, że kupę zrobiła - [przebrałam, mimo tego zasnęliśmy dalej a ona dalej wyła i marudziła łeb mi pęka, mam na nią taką złość, że szok.. przed chwilą dałam jej jogurt jagodowy to już paszczy nie chciała otwierać, bo jej ten smak nie podchodzi zbytnio nie lubi zauważyłam świeżych malin i jagód pod każdą postacią 😁 ale maliny w jogurcie wcina od razu. Pokręcona jest 😠 ale zjadła wszystko. Jeszcze nad ranem się zrzygała. Ciągle tylko ten brzuch i brzuch kur... można dostać 😠 Asiu ja Cię doskonale rozumiem.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja mam dziś same powody do radości 😉 Deszcze nie padał od wczorajszej nocy, słoneczko świeci i jest cieplutko nawet - pranie na balkonie schnie 🙂 Mężuś jeszcze w domku a poza tym zupełnie obce mi to co piszecie o swoich mężach. Mój głośno przyznaje, że siedzenie w domu z takim absorbującym dzieckiem jak Majucha to wręcz godne podziwu. Pomaga jak może ale sam na stałe z naszymi dzieciockami to by się wykończył. Szanuję jego szczerość i sama się wykańczam hehe 😉 No a po trzecie to nocka przespana do 8:00, cały czas zajmowała się sobą to mogłam ogarnąć mieszkanie a teraz nawet nie zauważyłam jak zasnęła w leżaku. No żyć nie umierać bo grzechem byłoby narzekać 🤪


Asia pisałam Ci już wczoraj i powtarzam - to powinno minąć. U nas mniej więcej miesiąc temu było dokładnie tak samo. Wtedy to virbulpol kupowałam bo już nie miałam sił i pomysłów na nią. W dodatku w nocy też jęczała. Ani chwili nie posiedziała sama, nie pobawiła się tylko rączki i tylko moje bo jak ją Adam trzymał i mnie nie było na horyzoncie to ok ale gdy tylko mnie ujrzała to był płacz. Przeszło. Przestałam brać na ręce a próbowałam zabawiać siedząc tuż obok. Potem kolejny etap to odchodziłam i tylko jak się denerwowała już bardzo to podchodziłam, zabawiałam ale nie brałam na ręce. W końcu odpuściła. Do wyjazdu bo tam dała nam popalić. Jakby w ogóle nie mogła się zaklimatyzować. Za to noce przesypiała pięknie i długo. Wróciliśmy i wszystko wraca do normy. Niestety noce też już gorsze no ale nie można mieć wszystkiego. Chyba wolę trochę spokoju w dzień. Tak bardzo dobrze Cię rozumiem i współczuję jak nie wiem co. Każdego ciut gorszego dnia obawiam się, że "ten potwór" powrócił a nie mam siły na kolejne tygodnie takiego rozmazania i nerwów moich i jej.
Trzymaj się kochana! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój paskud poszedł spać na szczęście 🙂 wiecie co zrobiłam? zwinęłam marudę w koc tak jak się zwija noworodki że nawet rąk nie mogła wyjąć i zaczęłam nosić po domu to była zadowolona chwilę pobujałam tak na rękach i włożyłam do wózka, o dziwo nie szalała tylko ładnie leżała i patrzyła jak robię śniadanie, a potem się zmęczyła, pobujałam chwilę i poszła tak zwinięta spać i śpi do teraz., Asia może też swoją zawiń?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my na działce jak już nie dawaliśmy rady (spać nie chciała bo wyła gdzie by jej nie położył a na rękach to już od dawna nie zasypia i był koszmar) kładliśmy ją w hamak. Taka zwinięta leżała (na tym zdjęciu tak tego nie widać ale składała się w taką embrionalną pozycję) i wystarczyło chwilę pokołysać i zasypiała

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/dscf2419.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7626/dscf2419.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...