Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Wyobraźcie sobie ze kobieta z którą juz mieliśmy załatwiona sprawe z mieszkaniem (tutaj mielimy do września umowe ale wypowiedzieliśmy juz i mamy do końca czerwca bo od początku lipca było tamto mieszkanie) zadzwoniła wczoraj do mnie i mówi że ktoś jej daje stówe więcej... poszliśmy do niej i mówimy jaka jest sytuacja że zależy nam na mieszkaniu i przez nią wypowiedzieliśmy to mieszkanie bo byliśmy już z nią dogadani i że nie stać nas żeby płcić jeszcze więcej... a ona nam na to że nie było zorientowana po ile takie mieszkania chodzą i że wczoraj podzwoniła do ludzi i wie że za mało chciała za to mieszkanie ;/ jestem załamana 😞 całą noc nie spałam, jestem strasznie zestresowana i zła... nie wiem co my teraz zrobimy... poprosiła nas żebyśmy jej dali jeszcze ze dwa dni do namysłu... 😠 kuźwa tak się nie robi... jak nie tamto mieszkanie to do końca czerwca musimy znaleźć inne a to co teraz mieszkamy to szukaliśmy przez 4 miesiące 😞


A nie możecie jakby co przedłużyć umowę w tym starym mieszkaniu? Niestety bez umowy to nie macie wielkich szans na załatwienie tej sprawy ehh 😞 głupia baba i tyle.

no będziemy musieli pogadać ze Zbyszkiem, właścicielem tego dotychczasowego mieszkania że jednak potrzebujemy jeszcze trochę czasu... mam nadzieję że nie znalazl jeszcze nikogo bo u ns to strasznie ciężko z mieszkaniami na wynajem więc nie zdziwiłabym się jakby od lipca już kogoś miał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Blue napisał(a):
Nusiak schaboszczakiem Malylkę już nakarmiłaś z rana?? 🤪


wiesz ona z rana jest niejadek 😜 zjadla owsianke i patrzy na butle z mlekiem jakby chciala ja polknac ale jak jej daje to wypycha. idziemy dzisiaj na wesele to tam sie naje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
4mieś. mówisz.. no to długo szukaliście, ja bym się tyle czasu nie zastanawiała, bo przecież to i tak wynajmowane, co innego kupić - tu się trzeba zastanawiać., ale nad wynajętym mieszkaniem to po co? 2-4tyg. i już masz.. po co tyle czasu tracić 🙂 dacie radę tylko musicie się teraz sprężyć 🙂

tu nie chodziło o to że się zastanawialiśmy tylko nikt nie miał mieszkania do wynajęcia, jak już to udało nam się przez koleżankę załatwić to od razu się zdecydowaliśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo i taki babsztyl nawet nie pomyśli że macie małe dziecko........a co tam. Mogła szybciej się zastanawiać ile się bierze za wynajem ehhh.
Nusia to rzeczywiście niefajnie. Kurcze Ty masz tą nianie to ona cię ostrzeże, a my co nie mamy to nawet nie wiemy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
4mieś. mówisz.. no to długo szukaliście, ja bym się tyle czasu nie zastanawiała, bo przecież to i tak wynajmowane, co innego kupić - tu się trzeba zastanawiać., ale nad wynajętym mieszkaniem to po co? 2-4tyg. i już masz.. po co tyle czasu tracić 🙂 dacie radę tylko musicie się teraz sprężyć 🙂

tu nie chodziło o to że się zastanawialiśmy tylko nikt nie miał mieszkania do wynajęcia, jak już to udało nam się przez koleżankę załatwić to od razu się zdecydowaliśmy...


Poważnie? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
kolo i taki babsztyl nawet nie pomyśli że macie małe dziecko........a co tam. Mogła szybciej się zastanawiać ile się bierze za wynajem ehhh.
Nusia to rzeczywiście niefajnie. Kurcze Ty masz tą nianie to ona cię ostrzeże, a my co nie mamy to nawet nie wiemy 🤢


E tam.. lepiej nie mieć i żyć w spokoju 🙂 co ma być to i tak będzie taka prawda. Ja jestem panikarą i jeszcze jakbym miała to urządzenie to dopiero bym fisia dostała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
4mieś. mówisz.. no to długo szukaliście, ja bym się tyle czasu nie zastanawiała, bo przecież to i tak wynajmowane, co innego kupić - tu się trzeba zastanawiać., ale nad wynajętym mieszkaniem to po co? 2-4tyg. i już masz.. po co tyle czasu tracić 🙂 dacie radę tylko musicie się teraz sprężyć 🙂

tu nie chodziło o to że się zastanawialiśmy tylko nikt nie miał mieszkania do wynajęcia, jak już to udało nam się przez koleżankę załatwić to od razu się zdecydowaliśmy...


Poważnie? 😮

no strasznie ciężko jest wynająć u nas mieszkanie... dlatego jak się o tym dowiedzieliśmy to od razu się też zdecydowaliśmy tym bardziej że mieszkanie nam się podoba bardzo i miejsce fajne i w ogóle...wiesz jak ktoś chce wynająć mieszkanie to raczej komuś kogo zna bo różne przypadki się zdarzają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
No dajcie spokój, jestem taka zła 😞 a nie jestem w stanie jej z kieszeni kolejną stówę miesięcznie wyciągnąć 😞 a zależy nam na tym mieszkaniu bardzo 😞


Ja ci wierzę, bo wiem ile u mnie na samo mleko się przeznacza 😁 z 160-200zł na mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi ciotka w testamencie przepisała mieszkanie a te co teraz pójdę to jest mieszkanie mojej mamy po babci a obecnie mieszkam z rodzicami w domku dwurodzinnym i mam jeden pokój na górze ale mama powiedziała że potem my dostaniemy ten dom a ona pójdzie do bloku bo moja siostra dostała dom z ziemią po mojej drugiej babci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
mi ciotka w testamencie przepisała mieszkanie a te co teraz pójdę to jest mieszkanie mojej mamy po babci a obecnie mieszkam z rodzicami w domku dwurodzinnym i mam jeden pokój na górze ale mama powiedziała że potem my dostaniemy ten dom a ona pójdzie do bloku bo moja siostra dostała dom z ziemią po mojej drugiej babci

no to super 😉 mi się marzy własny domek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
mi ciotka w testamencie przepisała mieszkanie a te co teraz pójdę to jest mieszkanie mojej mamy po babci a obecnie mieszkam z rodzicami w domku dwurodzinnym i mam jeden pokój na górze ale mama powiedziała że potem my dostaniemy ten dom a ona pójdzie do bloku bo moja siostra dostała dom z ziemią po mojej drugiej babci

no to super 😉 mi się marzy własny domek 🙂


Mi też, ale z małym ogródkiem, bo mamy duży i nie idzie go całego obrobić 😁 za kilka lat na pewno zmienimy miejsce zamieszkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
mi ciotka w testamencie przepisała mieszkanie a te co teraz pójdę to jest mieszkanie mojej mamy po babci a obecnie mieszkam z rodzicami w domku dwurodzinnym i mam jeden pokój na górze ale mama powiedziała że potem my dostaniemy ten dom a ona pójdzie do bloku bo moja siostra dostała dom z ziemią po mojej drugiej babci

no to super 😉 mi się marzy własny domek 🙂


Mi też, ale z małym ogródkiem, bo mamy duży i nie idzie go całego obrobić 😁 za kilka lat na pewno zmienimy miejsce zamieszkania 🙂

ja tż bym chciała taki mały ogródeczek z ławeczkami i grillem murowanym 😜 i jakaś część do sadzonek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj ja też marzę o domku, ale na to pewnie poczekam z 10 lat 😞 z resztą chyba będziemy zmuszeni w bloku mieszkać, bo mój ma dostać mieszkanko w spadku po babci.
Natusia uwielbia na brzuszku leżeć. Czasem i 1-2 godzin potrafi leżeć na kocyku na brzuszku i siębawić. Rozkładam jej stertę zabawek piszczących i grających ze 2 gryzaki i dziecka nie ma. a jak jej się znudzi to wkładam jądo fotelika daję chrupka i dalej mam z bani 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
trochę mnie przeraż mieszkanie w bloku


kwestia przyzwyczajenia..ja mieszkam już ponad 20 lat....przedtem z rodzicami teraz sama z rodzinką już swoja,...nmie jest tak źle..mamy duży balkon ,,,duży korytarz..dzieci swoje pokoje....opłąty sa troche dużę i czasem jest cięzko..no i najbardziej mnie wkurzaja jak sąsiedzi mają remont a moje dziecko śpi...ale mówie..idzię się przyzwyczaic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...