Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja jak jeden dzień siedze w domu to mnie trafia... a co dopiero jak mam więcej siedzieć... tym bardziej że Adama nie ma od rana do wieczora i sama muszę siedzieć a mnie to dobija
to pomyśl sobie jak ja się czuję, mam to samo że Marcina ciągle nie ma bo jest w pracy tylko że ja mam dwójkę i czasami można pierdolca(za przeproszeniem za słownictwo) dostać

ojjj wierzę... 🤪
ja z jedną dostaję szału a co dopiero z dwójką 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja jak jeden dzień siedze w domu to mnie trafia... a co dopiero jak mam więcej siedzieć... tym bardziej że Adama nie ma od rana do wieczora i sama muszę siedzieć a mnie to dobija
to pomyśl sobie jak ja się czuję, mam to samo że Marcina ciągle nie ma bo jest w pracy tylko że ja mam dwójkę i czasami można pierdolca(za przeproszeniem za słownictwo) dostać

ojjj wierzę... 🤪
ja z jedną dostaję szału a co dopiero z dwójką 🤪
wyobraź sobie że wczoraj Marcin był w domu bo miał wolne i mówię do niego że dzisiaj cały dzień z dziećmi ty siedzisz to i tak ja musiałam bo on miał 1000 innych sparw do zrobienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja jak jeden dzień siedze w domu to mnie trafia... a co dopiero jak mam więcej siedzieć... tym bardziej że Adama nie ma od rana do wieczora i sama muszę siedzieć a mnie to dobija
to pomyśl sobie jak ja się czuję, mam to samo że Marcina ciągle nie ma bo jest w pracy tylko że ja mam dwójkę i czasami można pierdolca(za przeproszeniem za słownictwo) dostać

ojjj wierzę... 🤪
ja z jedną dostaję szału a co dopiero z dwójką 🤪
wyobraź sobie że wczoraj Marcin był w domu bo miał wolne i mówię do niego że dzisiaj cały dzień z dziećmi ty siedzisz to i tak ja musiałam bo on miał 1000 innych sparw do zrobienia

to ja mam tyle szczęścia że jak Adam jest w domu to chętnie się Judytą zajmuje 😉 chociaż nie zawsze... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja jak jeden dzień siedze w domu to mnie trafia... a co dopiero jak mam więcej siedzieć... tym bardziej że Adama nie ma od rana do wieczora i sama muszę siedzieć a mnie to dobija
to pomyśl sobie jak ja się czuję, mam to samo że Marcina ciągle nie ma bo jest w pracy tylko że ja mam dwójkę i czasami można pierdolca(za przeproszeniem za słownictwo) dostać

ojjj wierzę... 🤪
ja z jedną dostaję szału a co dopiero z dwójką 🤪
wyobraź sobie że wczoraj Marcin był w domu bo miał wolne i mówię do niego że dzisiaj cały dzień z dziećmi ty siedzisz to i tak ja musiałam bo on miał 1000 innych sparw do zrobienia

to ja mam tyle szczęścia że jak Adam jest w domu to chętnie się Judytą zajmuje 😉 chociaż nie zawsze... 😜
on też się z chęcią zajmuje i robi to wspaniale ale wczoraj to mnie wkurzył tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a najlepszy to był z tym że już z nerwów nawrzeszczałam na marcela a on do mnie że czemu na dzieci krzyczę a ja na to że jak byś siedział z nimi 24 na dobę to byś wiedział a on żebym nie krzyczała bo one są małe i nie rozumieją a potem jak Marcel coś zrobił i on na niego nakrzyczał to mu powiedziałam czemu krzyczysz na dzieci przecież one nie rozumieją i zaczął się śmiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
a najlepszy to był z tym że już z nerwów nawrzeszczałam na marcela a on do mnie że czemu na dzieci krzyczę a ja na to że jak byś siedział z nimi 24 na dobę to byś wiedział a on żebym nie krzyczała bo one są małe i nie rozumieją a potem jak Marcel coś zrobił i on na niego nakrzyczał to mu powiedziałam czemu krzyczysz na dzieci przecież one nie rozumieją i zaczął się śmiać

hahaha no nieźle nieźle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
ale dzisiaj nudy 🤢

też tak mam... kompletnie nie wiem co mam robić... 🥴
JA SIEDZĘ NA ALLEGRO

a co szukasz? 😜 ja też na allegro hehe ;p
A PATRZĘ NA CO POPADNIE

hehe to mniej więcej tak jak ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi też się nudzi 🤢 a zołza nie chce spać...
ja już nic nie szukam...kombinezon kupiłam za 46 zł hehe, taki:
http://allegro.pl/kombinezon-hm-rozm-74-stan-bdb-i1849767713.html
jeszcze tylko do niego czapkę i szalik, rękawiczki no i jakieś ciepłe buty. Juz mam upatrzone w H&M, a do kurtki czape i szalik już mam 🙂 musi wynosić to co ma bo nie wiem kiedy to zrobi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
mi też się nudzi 🤢 a zołza nie chce spać...
ja już nic nie szukam...kombinezon kupiłam za 46 zł hehe, taki:
http://allegro.pl/kombinezon-hm-rozm-74-stan-bdb-i1849767713.html
jeszcze tylko do niego czapkę i szalik, rękawiczki no i jakieś ciepłe buty. Juz mam upatrzone w H&M, a do kurtki czape i szalik już mam 🙂 musi wynosić to co ma bo nie wiem kiedy to zrobi 😉
ładniutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
mi też się nudzi 🤢 a zołza nie chce spać...
ja już nic nie szukam...kombinezon kupiłam za 46 zł hehe, taki:
http://allegro.pl/kombinezon-hm-rozm-74-stan-bdb-i1849767713.html
jeszcze tylko do niego czapkę i szalik, rękawiczki no i jakieś ciepłe buty. Juz mam upatrzone w H&M, a do kurtki czape i szalik już mam 🙂 musi wynosić to co ma bo nie wiem kiedy to zrobi 😉

a nie będzie mały? śliczny mi się one cholernie podobają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
mi też się nudzi 🤢 a zołza nie chce spać...
ja już nic nie szukam...kombinezon kupiłam za 46 zł hehe, taki:
http://allegro.pl/kombinezon-hm-rozm-74-stan-bdb-i1849767713.html
jeszcze tylko do niego czapkę i szalik, rękawiczki no i jakieś ciepłe buty. Juz mam upatrzone w H&M, a do kurtki czape i szalik już mam 🙂 musi wynosić to co ma bo nie wiem kiedy to zrobi 😉

a nie będzie mały? śliczny mi się one cholernie podobają 😉

przymierzałam jej w H&M rozm. 74 i nawet jej nogi i ręce nie wychodziły
kilka razy pytałam na allegro na ile starczy to odp. że do 12-13 m-ca, a znów 80 jest na 15-18 mcy, tak zawyżona jest ta rozmiarówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...