Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Witam się po dłuugiej nieobecności...
Przez długi czas nie mogłam wejść na stronę 😠
A naskrobałyście tyle, że nawet nie będę próbować nadrobić...
U nas znowu chorobowo(a właściwie wciąż 🤨 ). Toska po raz kolejny ma zapalenie oskrzeli - na szczęście słabiutkie i próbujemy walczyć beż antybiotyku). Boję się, że teraz odkąd Karol jest w szkole dzieci będą chore już zawsze 🤢 Zrobiło się tu takie błędne koło - jak Karol zdrowieje, to Tosia coś łapię i odwrotnie 😞

no to niefajnie 😞 współczuję... no ale przy dwójce dzieci tak już chyba jest... zwłaszcza jak jedno w wieku przedszkolnym lub szkolnym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Jak u Was z ząbkami?? Coś mi się zdaje, że Tośka faktycznie będzie ostatnia 😞 U nas wciąż echo... Nic się nie dzieje...

No w końcu jesteś 😉
się stęskniłam 😉 😘 😘 😘
u nas ciągle dwa ząbki i dalej ciiiiiisza 😉

hehehehe ja też tęskniłam 😘
Już dwa ząbki?? Kurcze to baaardzo dużo mnie ominęło 🤢 Pewnie bosko to wygląda 😉 My się już nie możemy doczekać tych wystających kasowników hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam Tosiakowi kolejną zabawkę 🙂
Kuba się śmieje, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie jak się poruszyć w salonie hehehe
Taki stolik edukacyjny:
https://picasaweb.google.com/lh/photo/LNnIOLu3XIYZTy4_7FIAYovWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Mycha jest zachwycona (na razie 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o cześć promyczku 🙂 fajny stoliczek, moja też lubi takie rzeczy ale ja już bym nie miała gdzie stawiać takich dużych zabawek buu...
u nas niedługo przebije się 2 górna jedynka, będę mieć prawdziwego zająca 🤪
dziś też szaro ale muszę skoczyć po kaszki dla Mai, choć nie bardzo chce teraz chodzić z nią po sklepach... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Kupiłam Tosiakowi kolejną zabawkę 🙂
Kuba się śmieje, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie jak się poruszyć w salonie hehehe
Taki stolik edukacyjny:
https://picasaweb.google.com/lh/photo/LNnIOLu3XIYZTy4_7FIAYovWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Mycha jest zachwycona (na razie 😉)
hej Ola 🙂fajnie że jesteś 😘
my kupiliśmy taki sam stolik(tylko chyba inne kolory)z vtech-a 🙂u ciebie też sie zdejmuje tę górną część?u mnie tak i jak jej zdejme bo sama nie stoi jeszcze przy tym jak Tosiaczek to kłade na dywan i ona przy tym sobie siedzi 🙂fajne są te stoliki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
o cześć promyczku 🙂 fajny stoliczek, moja też lubi takie rzeczy ale ja już bym nie miała gdzie stawiać takich dużych zabawek buu...
u nas niedługo przebije się 2 górna jedynka, będę mieć prawdziwego zająca 🤪
dziś też szaro ale muszę skoczyć po kaszki dla Mai, choć nie bardzo chce teraz chodzić z nią po sklepach... 🤨

U Was też już dwa ząbki?? Wow!! Się dzieje 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Postanowiłam wyprowadzić moje dziecię z naszej sypialni... Kuba właśnie maluje w tosiowym pokoju 🙂 Wiem, że będzie mi ciężko, ale zdecydowaliśmy, że przy okazji remontu załatwimy tą sprawę... Już pod koniec tygodnia Tosia tam zamieszka

wiesz co to niegłupia sprawa...moja już 2 m-ce tak śpi i też było mi dziwnie i stale do niej szłam sprawdzić czy wszystko ok, ale teraz jest super...tylko wstawać muszę o 4 czy 5 na cyca, ale już przywykłam do tej wędrówki 😉 myślę ze potem będzie łatwiej żeby dzieć spał sam u siebie 🙂
tylko o 6/7 jak mój wychodzi to przynosi mi ja do wyra na cyca i dalej spimy we 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kupiłam Tosiakowi kolejną zabawkę 🙂
Kuba się śmieje, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie jak się poruszyć w salonie hehehe
Taki stolik edukacyjny:
https://picasaweb.google.com/lh/photo/LNnIOLu3XIYZTy4_7FIAYovWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Mycha jest zachwycona (na razie 😉)
hej Ola 🙂fajnie że jesteś 😘
my kupiliśmy taki sam stolik(tylko chyba inne kolory)z vtech-a 🙂u ciebie też sie zdejmuje tę górną część?u mnie tak i jak jej zdejme bo sama nie stoi jeszcze przy tym jak Tosiaczek to kłade na dywan i ona przy tym sobie siedzi 🙂fajne są te stoliki 🙂

Tak, u nas też się ściąga 😉 Jestem bardzo zadowolona z zakupu 😉 Tośka uwielbia te wszystkie gadżtey hehehe Im jest głośniej, tym lepiej hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
o cześć promyczku 🙂 fajny stoliczek, moja też lubi takie rzeczy ale ja już bym nie miała gdzie stawiać takich dużych zabawek buu...
u nas niedługo przebije się 2 górna jedynka, będę mieć prawdziwego zająca 🤪
dziś też szaro ale muszę skoczyć po kaszki dla Mai, choć nie bardzo chce teraz chodzić z nią po sklepach... 🤨
Kamilka ale nie możemy ich trzymać w domu 🙂co ma być to będzie 🙂u mnie jakby nie padało to byśmy też wyszły a tak to doopppaaa 😠siedzenie w domu 😠a co do zabawek to u mnie też sie zagęszcza i co rusz coś nowego chociaż obiecuje sobie że nic nie kupie to i tak zawsze coś w oko wpadnie 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Asia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kupiłam Tosiakowi kolejną zabawkę 🙂
Kuba się śmieje, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie jak się poruszyć w salonie hehehe
Taki stolik edukacyjny:
https://picasaweb.google.com/lh/photo/LNnIOLu3XIYZTy4_7FIAYovWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Mycha jest zachwycona (na razie 😉)
hej Ola 🙂fajnie że jesteś 😘
my kupiliśmy taki sam stolik(tylko chyba inne kolory)z vtech-a 🙂u ciebie też sie zdejmuje tę górną część?u mnie tak i jak jej zdejme bo sama nie stoi jeszcze przy tym jak Tosiaczek to kłade na dywan i ona przy tym sobie siedzi 🙂fajne są te stoliki 🙂

Tak, u nas też się ściąga 😉 Jestem bardzo zadowolona z zakupu 😉 Tośka uwielbia te wszystkie gadżtey hehehe Im jest głośniej, tym lepiej hehehe
niektóre dzieci sie boją takich zabawek a u mnie wszystko gra świeci kula lata po całym domu 🤪a Sonia za nia na czworaka 😁 Wy chyba też macie taką kule też z vtecha chyba pomaranczową? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Postanowiłam wyprowadzić moje dziecię z naszej sypialni... Kuba właśnie maluje w tosiowym pokoju 🙂 Wiem, że będzie mi ciężko, ale zdecydowaliśmy, że przy okazji remontu załatwimy tą sprawę... Już pod koniec tygodnia Tosia tam zamieszka

wiesz co to niegłupia sprawa...moja już 2 m-ce tak śpi i też było mi dziwnie i stale do niej szłam sprawdzić czy wszystko ok, ale teraz jest super...tylko wstawać muszę o 4 czy 5 na cyca, ale już przywykłam do tej wędrówki 😉 myślę ze potem będzie łatwiej żeby dzieć spał sam u siebie 🙂
tylko o 6/7 jak mój wychodzi to przynosi mi ja do wyra na cyca i dalej spimy we 2

🙂 Mnie te wędrówki bolą najbardziej 😉 Ale w sumie Jej sypialnie mamy tuż przy naszej więc daleko nie będzie 😉 Ja mam nadzieję, że ta przeprowadzka pomoże ustabilizować tosiowe spanie. U nas w sypialni jest głośno. Przed snem zawsze nas bierze na pogaduchy, do tego musieliśmy zaniechać branie prysznica, żeby Jej nie przeszkadzać i musieliśmy korzystać z łazienki, która jest 'przecznice' dalej(ale tam mamy tylko wannę ;(). No w każdym razie, mam wielką nadzieję, że dzięki temu Tosik pośpi troszkę dłużej beż przerw na smoka, cycka itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Jak u Was z ząbkami?? Coś mi się zdaje, że Tośka faktycznie będzie ostatnia 😞 U nas wciąż echo... Nic się nie dzieje...


😘 😘 😘
Laura ma na razie jedną dolną jedynkę. Nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny 🙂
Ja dziś z Miłoszem pojechałam do lekarza, bo nadal ma lekki katar i do tego kaszel. Okazało się, że uszko już ma zainfekowane - 😞na razie syropek, ale jak nie pomoże to antybiotyk 😞
Ale kompletnie nic po nim nie widać, że chory, zasuwa po mieszkaniu i chodzi przy meblach
Oklaski od Nas 🙂
Witaj Promyczku, tęskniłam 🙂)Tosia super przy tym stoliczku, kusi mnie żeby
Miłoszkowi taki kupić 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my byłyśmy na dworze, mimo że pada...szłam do sklepu tylko a pipka mi zasnęła no to już z nią pochodziłam 1h. Nie jest zimno tylko tak zgnile, ale ciepło ubrana, zasłonięta śpiworem i folią to chyba jej nie nawiało. Obiad już zjadła...kurde łapię się na tym że jajko to robię jej tylko 1 w tyg. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Justa napisał(a):
Kasia napisał(a):
witam 🙂
Pati śpi więc zajrzałam 🙂
Mąż ma dzisiaj wolne ale pojechał do mieszkania robić remonty a my mamy dzisiaj 3 rocznicę ślubu 🙂

Najnajanja Kasiu 🙂i kolejnych rocznic 😘 😘
😘dziękuję 🙂

samych pięknych chwil 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Justa napisał(a):
Kasia napisał(a):
witam 🙂
Pati śpi więc zajrzałam 🙂
Mąż ma dzisiaj wolne ale pojechał do mieszkania robić remonty a my mamy dzisiaj 3 rocznicę ślubu 🙂

Najnajanja Kasiu 🙂i kolejnych rocznic 😘 😘
😘dziękuję 🙂

samych pięknych chwil 😘
😘dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasiu najlepszego od nas:*


Najlepszego dla Dyśki z okazji 9 miesiąca:*

Ja świeżo po zakupach służbowych. Remontujemy biuro będziemy miały kominek na zime, pomalowane ściany i nowe kanapy 🙂 Aż dzisiaj sobie z Agą poszalałyśmy i zamówiłyśmy parę drobiazgów do biura 😜
😘dziękuję 🙂
a Dyśka to jutro obchodzi swoje święto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...