Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kolo u nas tez była nieprzespana noc i to z takim skutkiem że Barti zasną o 4 nad ranem i pospał zaledwie do 6 potem był cały dzień z tatusiem i cały czas marudził.

Promyczku Tosiula boska jest na tych fotkach a Karol cudowny.

Blue niezła pyza z Ciebie była 🙂

U nas z sexem jest tak że Adam nalega a mi się nie chce od wielkiego święta jak mu już się chce to Adam twierdzi że jest święto i trzeba korzystać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja na stojąco ma 74 cm...na leżąco nie mierzyłam
Promyczek Karol ma taką śliczną buzię że laski będą sikały po nogach za 10 lat 🤪
Tosia jak zwykle nieziemska i jak ją widzę to zaraz paszcza mi się śmieje 😉
jeny już nie mam siły, jak tylko włączę tv to moja idzie pod sam ekran i się gapi jak w obraz...jakąś zagrodę muszę jej zrobić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Hania napisał(a):
Pierwsza??
Dzisiaj noc w miarę przespana tylko o 4 pobudka a potem do 7 drzemka 🙂 Dzisiaj mam wolne wiec w domku trochę posprzątam.
tez mam dziś wolne , mój mały zmęczony ale nie moge go uśpić , ostatnio mam z tym straszny problem


u nas było to przedwczoraj w nocy mały zmęczony piszczący a zasną o 4 nad ranem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Maminki 😘
u nas nocka nawet ok 😉
po naszej wczorajszej rozmowy tu na forum o seksie uznałam że muszę coś zmienić w naszym związku i od wczoraj już zaczęliśmy hehe 😜 zobaczymy czy teraz znowu będą dwa tyg przerwy hahaha
ale w każdym razie postanowiłam że będę dbała o mojego mężczyznę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, dajecie Swoim Pociechom paróweczki?
sokołów ma takie parówki z szynki po 2 pakowane i jest nawet całkiem niezły skład więc Judytka czasem na śniadanko albo podwieczorek pociśnie jedną niecałą z bułeczką z masełkiem... już kompletnie nie wiem co Jej dawać 😜 a nie chcę żeby w kółko jadła kaszę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
dziewczyny, powiem Wam, ze jestem pelna podziwu dla W aszego watku. wokolo raczej watki lekko sie sypia, a Wasz wciaz dziala preznie 🤪
czasem u Was popisuje i czasem tylko zagladam 🙂

Kasiak moja bratanica jest bardzo podobna do twojej córeczki 🙂normalnie na tym zdjęciu przeżyłam szok 🙂 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
kasiak napisał(a):
dziewczyny, powiem Wam, ze jestem pelna podziwu dla W aszego watku. wokolo raczej watki lekko sie sypia, a Wasz wciaz dziala preznie 🤪
czasem u Was popisuje i czasem tylko zagladam 🙂

Kasiak moja bratanica jest bardzo podobna do twojej córeczki 🙂normalnie na tym zdjęciu przeżyłam szok 🙂 😲


podobno kazdy ma swojego sobowtora 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
Kolo mój wczoraj wypił 180 tego Nan dobranoc 🙂 na razie wszystko ok 🙂 a Judytka pije to mleczko?

to super 😉 Judycie już nie dajemy 😉 tylko zwykły Nan 210 ml 😉 a spał lepiej?

może ciut lepiej 😉ale dużej różnicy nie zaobserwowałam. z tym że męczy go trochę ten katar zasra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...