Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hehehe małe wyjadaczki 🙂
Nasza gwiazda też jak tylko coś przechwyci to nie mam mocnych żeby Jej zabrać 🤢
Najlepsze jest to, że często Lolek nam Ją dokarmia 😉 A Ona z Jego ręki zje dosłownie wszystko hehehe No i oczywiście jak sama coś Je to też Mu wciska w paszczę hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja trochę sobie nadrobiłam w porządkach przez en tydzień ale dziś rzeczywiście jakiś taki leniwa niedziela
a najbardziej to się wkurzyłam bo pojechałam do szkoły a okazało się że na pierwszych ćwiczeniach które były najważniejsze że koleś przyszedł powiedział "kto ma projekt do pokazania to niech pokaże a reszta może sobie iść" i tym właśnie sposobem okazało się że na darmo jechałam bo później miałam dwa nie zbyt ciekawe wykłady na których nikt obecności nie sprawdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
ja trochę sobie nadrobiłam w porządkach przez en tydzień ale dziś rzeczywiście jakiś taki leniwa niedziela
a najbardziej to się wkurzyłam bo pojechałam do szkoły a okazało się że na pierwszych ćwiczeniach które były najważniejsze że koleś przyszedł powiedział "kto ma projekt do pokazania to niech pokaże a reszta może sobie iść" i tym właśnie sposobem okazało się że na darmo jechałam bo później miałam dwa nie zbyt ciekawe wykłady na których nikt obecności nie sprawdza

Honorata ja Ciebie podziwiam!! Zawsze mówiłam, że też jeszcze kiedyś wrócę na uczelnię i zrobię jakąś podyplomówkę, ale teraz nawet mi się myśleć o tym nie chce ☺️ Dzieci absorbują mnie tak bardzo, że nie wyobrażam sobie siebie z nosem w książkach 🥴
Także tym bardziej: czapki z głów!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
ja trochę sobie nadrobiłam w porządkach przez en tydzień ale dziś rzeczywiście jakiś taki leniwa niedziela
a najbardziej to się wkurzyłam bo pojechałam do szkoły a okazało się że na pierwszych ćwiczeniach które były najważniejsze że koleś przyszedł powiedział "kto ma projekt do pokazania to niech pokaże a reszta może sobie iść" i tym właśnie sposobem okazało się że na darmo jechałam bo później miałam dwa nie zbyt ciekawe wykłady na których nikt obecności nie sprawdza

Honorata ja Ciebie podziwiam!! Zawsze mówiłam, że też jeszcze kiedyś wrócę na uczelnię i zrobię jakąś podyplomówkę, ale teraz nawet mi się myśleć o tym nie chce ☺️ Dzieci absorbują mnie tak bardzo, że nie wyobrażam sobie siebie z nosem w książkach 🥴
Także tym bardziej: czapki z głów!! 🙂

dzięki, jest ciężko nie powiem ale jakoś daję radę - na razie
zobaczymy jak będzie po sesji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judytka wie co dobre 🙂 Maryla zawsze na nas patrzy jak glodny kociak jak my jemy:P

aparat lustrzanke mam (dostalam na urodziny, po 3 latach proszenia o niego) i co z tego jak mam ustawiony na "auto" 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Moja Córa spała dzisiaj od 12-13,30 i o tamtej pory cały czas szaleje...

U Toski też się tak porobiło, że jedna krótka drzemka w ciągu dnia wystarczy 🙂 Za to w nocy śpi ładnie i nawet nie budzi się na jedzenie 😉 Mam nadzieje, ze tak już zostanie 😎


szczesciara:P zobaczymy jaka dzisiaj bedzie noc bo 3 ostatnie to masakra jakas byla 🥴

a tosiak jak zwykle boska w avatarku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Judytka wie co dobre 🙂 Maryla zawsze na nas patrzy jak glodny kociak jak my jemy:P

aparat lustrzanke mam (dostalam na urodziny, po 3 latach proszenia o niego) i co z tego jak mam ustawiony na "auto" 😜 😁

no właśnie... u mnie pewnie też by był automatyczny hahaha i co mi wtedy po lustrzance jak ja chcę robić fotki w szczególności Judycie hahaha 😜 ale jakikolwiek dobry aparat by się przydał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Moja Córa spała dzisiaj od 12-13,30 i o tamtej pory cały czas szaleje...

U Toski też się tak porobiło, że jedna krótka drzemka w ciągu dnia wystarczy 🙂 Za to w nocy śpi ładnie i nawet nie budzi się na jedzenie 😉 Mam nadzieje, ze tak już zostanie 😎


szczesciara:P zobaczymy jaka dzisiaj bedzie noc bo 3 ostatnie to masakra jakas byla 🥴

a tosiak jak zwykle boska w avatarku 😁

Dzięki 😘
My mamy spokój w nocy od niedawna... Tzn. jeśli chodzi o nocne karmienia to od czasu kiedy jesteśmy na butli były 3, ale zazwyczaj w nocy wierciła się niemiłosiernie skomląc jak mały piesek 🤢 Teraz od jakiegoś tygodnia śpi ok(czyli odkąd wyszedł ząb), wybudza się tylko jakieś dwa razy, ale wystarczy Ją pogłaskać, dać smoka i zasypia dalej 🙂 Pewnie lada chwila skończy się ten luksus, bo na górze pcha się zębisko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej paskudy 🙂

Ja też niestety nie mam od mieś,. żadnych normalnych zdjęć, bo nie chce usiedzieć w jednym miejscu nawet chwili. Strasznie żywotna się zrobiła. Dzisiaj na spacerze 1 raz ją wyciągnęłam z wózka (tak to zawsze spała i nie było okazji) i pokazywałam kaczki, to potem nie chciała do wózka z powrotem wejść i całą drogę powrotną nieśliśmy ją na rękach 🥴 więcej jej tego nie pokażę, że może być bez wózka haha co innego przed domem, a co innego w środku miasta, ciężka się zrobiła z buciorami. Ja kupiłam taki najtańszy aparat byle robił w miarę dobre zdjęcia i filmy mój tel. robił super zdjęcia mimo 3mpx a ten ma 14 więc liczę, że będą jeszcze lepsze, no i filmy są jak z bajki w hd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski

moja mysia nadal budzi w nocy min. 3-4 razy, nie wiem kiedy przespi całą, dzisiaj wstala o 5.30 i szalała , potem zasnela i wstala przed 10.00

dziewczyny czy dajecie swoim maluchom jakies slodycze? jesli tak to jakie
i jeszcze jedno-czy dajecie Danonki? bo my do tej pory kupowalismy jej jogurty Nestle te za 10 pln, a wczoraj kupilam jej danonki , ale nie wiem czy to nie za wczesnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
hej laski

moja mysia nadal budzi w nocy min. 3-4 razy, nie wiem kiedy przespi całą, dzisiaj wstala o 5.30 i szalała , potem zasnela i wstala przed 10.00

dziewczyny czy dajecie swoim maluchom jakies slodycze? jesli tak to jakie
i jeszcze jedno-czy dajecie Danonki? bo my do tej pory kupowalismy jej jogurty Nestle te za 10 pln, a wczoraj kupilam jej danonki , ale nie wiem czy to nie za wczesnie


Nie kupuj danonków, bo są od 3 roku życia albo po 3 roku życia, nie pamiętam teraz i mają dużo cukru, lepszy jogurt naturalny - bez żadnych dodatków - musi zawierać żywe kultury bakterii i dobrze jak ma tłuszcz, bo taki 0% tłuszczu to już w sobie nic ciekawego nie ma, ja Laurze właśnie dzisiaj taki kupiłam, jadła bez niczego, szalona za nim była i jeszcze bardzo kefir jej smakuje, w razie czego kupiłam mrożone truskawki, żeby był lepszy smak, ale świeże owoce są wiadomo jeszcze lepsze. Słodyczy nie daję, bo owoce traktuję jako słodką przekąskę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
a ja nadal jestem na etapie poszukiwania pracy, kurde ciezko jest, załamka 😞


Domyślam się co czujesz, ale nie poddawaj się, może coś się znajdzie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
donia napisał(a):
hej laski

moja mysia nadal budzi w nocy min. 3-4 razy, nie wiem kiedy przespi całą, dzisiaj wstala o 5.30 i szalała , potem zasnela i wstala przed 10.00

dziewczyny czy dajecie swoim maluchom jakies slodycze? jesli tak to jakie
i jeszcze jedno-czy dajecie Danonki? bo my do tej pory kupowalismy jej jogurty Nestle te za 10 pln, a wczoraj kupilam jej danonki , ale nie wiem czy to nie za wczesnie


Nie kupuj danonków, bo są od 3 roku życia albo po 3 roku życia, nie pamiętam teraz i mają dużo cukru, lepszy jogurt naturalny - bez żadnych dodatków - musi zawierać żywe kultury bakterii i dobrze jak ma tłuszcz, bo taki 0% tłuszczu to już w sobie nic ciekawego nie ma, ja Laurze właśnie dzisiaj taki kupiłam, jadła bez niczego, szalona za nim była i jeszcze bardzo kefir jej smakuje, w razie czego kupiłam mrożone truskawki, żeby był lepszy smak, ale świeże owoce są wiadomo jeszcze lepsze. Słodyczy nie daję, bo owoce traktuję jako słodką przekąskę 🙂

Ja daję Judycie biszkopty i czasem czekoladę do polizania 😜 i od czasu do czasu petitka lubisia ale sam biszkopt bez nadzienia bo jest strasznie słodkie a ma pozytywną opinię instytutu matki i dziecka 😉
Danonków nie dawaj... wcale nie są tanie a są po 3 roku życia... mają zbyt dużo cukru i wapnia jak dla takiego Maleństwa 😉
Ja też daję Judycie jogurt naturalny z owocami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a marylcia je jogurt sojowy:P w styczniu idziemy jeszcze raz do dietetyczki i bedziemy jej nabial wprowadzac. zobaczymy czy ja uczuli... a w ogole po tej goraczce zrobila jej sie taka ladna skora, zero sladow po uczuleniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...