Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
asia lepiej naturalne jogurty tak jak blue napisala, po co do slodkiego przyzwyczajac 😉
no tak 🙂
a wiecie że moja nie chce słodkiego 😁nawet jak jej daje polizać czekoladke czy dzisiaj dałam jej wafelka to nie chce wyrzuca 😁a np.te ciasteczka z hiippa takie misie czy te zbożowe jabłkowe uwielbia 😁
NUSIA-jak Marylka ma gorączke?widać już jakieś zębolki???
my jutro znowu do lekarza jedziemy bo cały czas ma 37.2 do 37.5st.i cholera wie od czego 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
pożalę wam się trochę
cały weekend szef do mnie wydzwaniał czy zrobiłam projekt
i nakazał mi dziś przyjść do pracy 🤨
ale ja się zbuntowałam i powiedziałam że po godzinach nic nie będę robić bo skoro on mnie nie szanuje
oddzwoniłam do niego i powiedziałam że bardzo mi przykro ale nie przyjdę dziś i nie będę pracować
a on mi na to że mu od jutra lecą odsetki po 1300zł dziennie i bla bla bla
jak mi to jutro powtórzy to mu odpowiem że tak jak dla niego liczy się każdy dzień terminowego oddania projektu tak dla mnie liczy się terminowo płacona pensja
normalnie liczę na to że mnie zwolni 🤢

Honoratka ja to Cie rozumiem, też mam szefowa pindę. Polityka prorodzinna u niej = antyrodzinna .
A w pracy nawet jak coś zrobisz to i tak będzie szukać byle Cie zgnoić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat dla Judytki 🙂

Asia u nas goraczka wczoraj przekroczyla 40 stopni. dzisiaj ide z nia do lekarza. zebow nie widac, ale nie daje sie dotknac w okolicach paszczy. wydaje mi sie ze zeby schodza dopiero w zebodoly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Oj naprawde tu dzisiaj cicho.
Ja od jutra mam wole aż do nowego roku 🙂 normalnie rozpiera mnie radość w końcu porobię porządki

ja jeszcze ani nie posprzątałam ani firanek nie poprałam, okien nie pomyłam hahaha no poprostu nic nie zrobiłam 😁 😁 😁 i jakoś zapału nie mam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja wam powiem że my już jakiś tydzień temu pożegnaliśmy na dobre smoczek 🙂
Patryk nawet się nie upomina 🙂
dzisiaj kupowałam już po trochu prezenty dla chrześniaków, jeszcze zostały mi dla moich dzieci i rodziców no i jeszcze dla mojej chrześnicy która będzie miała w maju komunię i nie wiem kompletnie co jej kupić 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Dziewczyny 🙂

mnie jak zwykle jak nie ma , to nie ma ,a jak nie ma tzn, ze pracuje ,bo mam natchnienie 😁

bylysmy dzis z Klarunia u lekarza na badaniach kontrolnych
76cm wzrostu i 11 kg ........ (zgubila mi 2kg i sie wyciagnela)
po szczepieniu jestesmy,ale Mala nawet nie zapisnela-zuch dziewczynka-patrzyla zdziwiona co ta nieznajoma pani jej robi 🙂
juz mam kupine dla malej prezenty na gwiazdke i wczoraj zdecydowalam sie ostatecznie na prezent urodzinowy ..................no i odetchnelam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
Hi Dziewczyny 🙂

mnie jak zwykle jak nie ma , to nie ma ,a jak nie ma tzn, ze pracuje ,bo mam natchnienie 😁

bylysmy dzis z Klarunia u lekarza na badaniach kontrolnych
76cm wzrostu i 11 kg ........ (zgubila mi 2kg i sie wyciagnela)
po szczepieniu jestesmy,ale Mala nawet nie zapisnela-zuch dziewczynka-patrzyla zdziwiona co ta nieznajoma pani jej robi 🙂
juz mam kupine dla malej prezenty na gwiazdke i wczoraj zdecydowalam sie ostatecznie na prezent urodzinowy ..................no i odetchnelam 🙂
ty tu nam szybko mój jak wyszedł test ciążowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...