Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Dziewczyny kupiłam na allegro fajne bodziaki z długim rękawem H&M, 3 sztuki tanio tylko nie wiem czy mogę wrzucić linka?
Myślałam ze gatunkowo mogą być kiepskie, ale są bardzo fajne

Wrzuć wkońcu pokazujesz nam co kupiłaś a to raczej nie łamie regulaminu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Justa napisał(a):
Dziewczyny kupiłam na allegro fajne bodziaki z długim rękawem H&M, 3 sztuki tanio tylko nie wiem czy mogę wrzucić linka?
Myślałam ze gatunkowo mogą być kiepskie, ale są bardzo fajne

Wrzuć wkońcu pokazujesz nam co kupiłaś a to raczej nie łamie regulaminu 😉

http://allegro.pl/body-dzieciece-86boy-hm-nowe-3pak-dlugi-rekaw-i2094579110.html
http://allegro.pl/body-dzieciece-86girl-hm-3pak-dlug-rekaw-nowe-i2094579339.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Hania napisał(a):
Krytyka dobra rzecz przynajmniej ja tak uważam bez niej życie byłoby nudne i wiecznie każdy by się chwalił co to nie on a inni by tylko przytakiwali...

A tak wogle to witam Kochane.
U nas gadulstwa ciąg dalszy Bartek ciągle coś pod nosem sobie mruczy. Mał swój mały sukces bo udało mi się przekonać Szoguna do kapci i jestem z niego mega dumna w końcu w nich chodzi i nie robi mi awantury że nie chce... 🙂

Miłosz też ciągle pyskuje, wczoraj był u nas Pan z administracji, mój tata był z małym - a mały jak gospodarz chodzi za panem, krzyczał i pokazywał palcem 😁 😁


Mój tak samo jak ktoś przyjedzie to chodzi pokazuje mu wszystko i pyskuje 🙂 a jak się kłóci jak czegoś nie dostanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Justa napisał(a):
Hania napisał(a):
Krytyka dobra rzecz przynajmniej ja tak uważam bez niej życie byłoby nudne i wiecznie każdy by się chwalił co to nie on a inni by tylko przytakiwali...

A tak wogle to witam Kochane.
U nas gadulstwa ciąg dalszy Bartek ciągle coś pod nosem sobie mruczy. Mał swój mały sukces bo udało mi się przekonać Szoguna do kapci i jestem z niego mega dumna w końcu w nich chodzi i nie robi mi awantury że nie chce... 🙂

Miłosz też ciągle pyskuje, wczoraj był u nas Pan z administracji, mój tata był z małym - a mały jak gospodarz chodzi za panem, krzyczał i pokazywał palcem 😁 😁


Mój tak samo jak ktoś przyjedzie to chodzi pokazuje mu wszystko i pyskuje 🙂 a jak się kłóci jak czegoś nie dostanie...

Miłosz coś mi gada, i jak widzi ze ja nie rozumiem to się denerwuje bidulek i jest eyyyyyeeyyyyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
a moja za to podchodzi do drzwi, wchodzi na wycieraczkę i cieszy paszczę...no i przychodzący są rozłożeni na łopatki 😉

Miłosz nawet już zamek potrafi zamknąć, uwielbia drzwi klamki i wizjery, a ja muszę z nim stać a on się bawi 🙃 a już z 10 kg waży więc dla mnie to żadna zabawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Kamilka a mała boi sie obcych czy raczej nie? bo Miłosz ma taki okres, że kto przyjdzie to popisówy strzela
Kto ma jeszcze cygańskie dziecię?



Przyznaje się że moje dziecie należy do cygańskich, nawet w sklepie by poszedł za co ładniejszą laską 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
Kamilka a mała boi sie obcych czy raczej nie? bo Miłosz ma taki okres, że kto przyjdzie to popisówy strzela
Kto ma jeszcze cygańskie dziecię?

zdecydowanie ja 🤪
ewentualnie mężczyzn się czasem obcych boi hahaha

ja tam też, ona wszystkich podrywa...w sklepie, w domu...do listonosza nawet tata powiedziała ☺️ 🙃 szczał jak to usłyszał 😉 chociaż jest taki moment, że jak jedziemy do moich dziadków i ona śpi w aucie to potem po wejsciu do nich do domu płacze i nikogo oprócz nas nie może być 🤢 ale to tylko jak tam jedziemy...potem się uspokaja i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do cyganskich dzieci to MAryla tez jest sprzedajna. ostatnio bylam u kolezanki na urodzinach jej coreczek to mala poszla do baby ktora widziala po raz pierwszy bo ta jej paluszka dala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Nusia Kochanie powiedz mi czy masz tam gdzieś sklep Clarks'a jeśli tak to w jakich cenach buciki są??

jak jest przecena to 15 funtow, normalnie kolo 30

http://www.clarks.co.uk/c/boys-age-0-to-2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...