Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Aga- Dysia ma śliczną czapusie gdzie kupilaś?ja szukam czegoś ale wszędzie albo różowe albo z jakimiś kwiatkami itd... 🥴
Bartuś słodki przystojniak 😘
Haniu-a przeszła mu ta gorączka???

kupiłam w reserved za 6,99 🙂 też mi się bardzo podoba 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asia napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
a ja lubię dla dziewczynek różowe, fioletowe czy jakieś tam kwiatki 🙂 Słodkie są. Te słodkie oczywiście a nie te festyniarskie oczywiście 😜
😁 😁 😁 😘

Judyta prawie wszystkie zimowe miała coś z różowym 😉
a ta była ostatnia i tak mi się strasznie spodobała 😉 i jest taka w sam raz na teraz 😉 a Wy dzieciaczkom zakładanie czapeczki teraz na polarku czy jakie?
dzisiaj widziałam kobietę z dzieckiem w takiej fest grubej czapie co Judyta takiej nawet na -15 nie nosiła 😮a ta dziewczynka miała coś koło 2 lat więc już sama szła to pewnie się strasznie spociła ;/ bo u nas było coś koło 7 na plusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Majka krótko dziś spała w dzień i zasypia mi na podłodze hehe Ciężko będzie ją przetrzymać do 20-tej 😞

Judyta mi właśnie w wózku zasnęła ;/ i nie wiem co mam zrobić bo wracałam od mamy i przykimała... ale jak jej teraz pozwolę spać to się obudzi o 23 i będzie wojować a jak ją obudzę to będzie strasznie marudna i będzie wyć cały czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też było dziś na plusie więc na grube czapy to za ciepło już! 🙂

Majka wytrzymała. I nawet nie marudziła tylko bawiła się grzecznie. Za to ledwo kolację zjadła taka śpiąca. Idę ją położyć. Sama też spadam pod prysznic. Dobrej nocki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
U nas też było dziś na plusie więc na grube czapy to za ciepło już! 🙂

Majka wytrzymała. I nawet nie marudziła tylko bawiła się grzecznie. Za to ledwo kolację zjadła taka śpiąca. Idę ją położyć. Sama też spadam pod prysznic. Dobrej nocki kochane 😘

dobrej nocki :* 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej... 🙂
U nas już czuć wiosnę, fajnie sie już robi na dworze. jutro jak nie będzie padać wezmę dzieci na dwór bo ostatnio cały czas pracowałam nie miałam kiedy wyjść z nimi na powietrze.

A ja już dwa dni śmigam sama autkiem....ale dzieci narazie nie biore nigdzie, musze najpierw sama sie do konca oswoić z samochodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Hej... 🙂
U nas już czuć wiosnę, fajnie sie już robi na dworze. jutro jak nie będzie padać wezmę dzieci na dwór bo ostatnio cały czas pracowałam nie miałam kiedy wyjść z nimi na powietrze.

A ja już dwa dni śmigam sama autkiem....ale dzieci narazie nie biore nigdzie, musze najpierw sama sie do konca oswoić z samochodem.
no to super Gosiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
witam 🙂 u nas dzisiaj strasznie wieje wiatr więc nici ze spacerów, i śniegu już nie ma

a u nas się rozpogadza więc może nie będzie źle 😉 tylko że niestety śnieg jeszcze jest i cały czas chlapa 😠

u mnie to samo, wieje!!!!siedzimy w domu, mały miał wczoraj wieczorem wysoką gorączkę, prawdopodobnie po szczepieniu które miał tydzień temu, poza tym jest z nim oki
Agi kubek jest fajny, jak zamykam nic nie cieknie, estetycznie też nie jest zły i dużo picia wchodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
witam 🙂 u nas dzisiaj strasznie wieje wiatr więc nici ze spacerów, i śniegu już nie ma

a u nas się rozpogadza więc może nie będzie źle 😉 tylko że niestety śnieg jeszcze jest i cały czas chlapa 😠

u mnie to samo, wieje!!!!siedzimy w domu, mały miał wczoraj wieczorem wysoką gorączkę, prawdopodobnie po szczepieniu które miał tydzień temu, poza tym jest z nim oki
Agi kubek jest fajny, jak zamykam nic nie cieknie, estetycznie też nie jest zły i dużo picia wchodzi 🙂

no to może się skuszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Biedny Miłoszek...a wysoka ma gorączke?
Sonia też ma w sumie od piątku ale taki bardziej stan podgorączkowy bo max.miała 38st.i cholera wie od czego 🥴każdy mowi że na ząbki ale żadnych zębów nie widać nawet dziąsełek nie ma napuchniętych 🥴
oklask dla Was Justynka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
witam 🙂
biedny Miłoszek męczy się z gorączką i Sonia
chciałm dać wam oklaski ale za jakiś czas dopiero mogę 😞
moj mąż wczoraj poczuł nasze maleństwo pierwszy raz tak już zaczęło się mocno kopać 🙂

super 😉 ahhhhh zazdroszczę tego Brzdąca w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej babolce.
Asiu]gorączka nieprzeszła byliśmy w piątek wieczorem na pogotowiu lekarka stwierdziła że nic mu nie jest. Wczoraj w dzień było dobrze ale dzisiaj w nocy dał popis i to niezły teściowa nie dawała sobie z nim rady więc my wcześniej wróciliśmy od znajomych. Rano mały miał wyciek dziwny z ucha jakby ropa z krwią pojechaliśmy na pogotowie a tam mi babka że do szpitala nas nie skieruje bo niema laryngologa i ona nic z tym nie zrobi więc musimy czekać do jutra iść do rodzinnego po skierowanie i iść do laryngologa, a z uchem nic nie robić bo to może być tylko zadrapanie zrobione przez dziecko. Normalnie się wkur**łam i szlak mnie trafia mały się męczy i jeszcze do jutra trzeba czekać. obdzwoniłam wszystkie prywatne gabinety i lekarzy w okolicy i żaden nie raczył nas przyjąć dzisiaj stwierdził jeden nawet że on nie będzie przerywał sobie weekendu mimo że ma prywatny dyżur w niedziele.

Justa dziękujemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku Hania a wysoką ma gorączke?no ciekawe co z tym uszkiem 🥴
a lekarze ehhh szkoda gadać 😠
u nas caly czas jest 37.2 i nic nie daje na zbicie bo to nie gorączka...i też nie wiem od czego?a do lekarza nie ide narazie bo jest tyle dzieci u nas chorych ze zaraz coś przyniesie 🥴
a na dworze cieplutko i nie wiem czy moge z Nią wychodzić czy nie???
Justynka jak Miloszek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Jejku Hania a wysoką ma gorączke?no ciekawe co z tym uszkiem 🥴
a lekarze ehhh szkoda gadać 😠
u nas caly czas jest 37.2 i nic nie daje na zbicie bo to nie gorączka...i też nie wiem od czego?a do lekarza nie ide narazie bo jest tyle dzieci u nas chorych ze zaraz coś przyniesie 🥴
a na dworze cieplutko i nie wiem czy moge z Nią wychodzić czy nie???
Justynka jak Miloszek?


Asiu jak cieplutko to ja bym wyszła.
No u nas utrzymuje się tak 38.3 - 39.2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Asia napisał(a):
Jejku Hania a wysoką ma gorączke?no ciekawe co z tym uszkiem 🥴
a lekarze ehhh szkoda gadać 😠
u nas caly czas jest 37.2 i nic nie daje na zbicie bo to nie gorączka...i też nie wiem od czego?a do lekarza nie ide narazie bo jest tyle dzieci u nas chorych ze zaraz coś przyniesie 🥴
a na dworze cieplutko i nie wiem czy moge z Nią wychodzić czy nie???
Justynka jak Miloszek?


Asiu jak cieplutko to ja bym wyszła.
No u nas utrzymuje się tak 38.3 - 39.2
Hania ale jak dajesz coś przeciwgorączkowego to spada???tak całkiem np.do36.6?Sonia śpi i teraz Jej mierzylam i ma 37 🥴i bądż tu mądry 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Hania napisał(a):
Asia napisał(a):
Jejku Hania a wysoką ma gorączke?no ciekawe co z tym uszkiem 🥴
a lekarze ehhh szkoda gadać 😠
u nas caly czas jest 37.2 i nic nie daje na zbicie bo to nie gorączka...i też nie wiem od czego?a do lekarza nie ide narazie bo jest tyle dzieci u nas chorych ze zaraz coś przyniesie 🥴
a na dworze cieplutko i nie wiem czy moge z Nią wychodzić czy nie???
Justynka jak Miloszek?


Asiu jak cieplutko to ja bym wyszła.
No u nas utrzymuje się tak 38.3 - 39.2
Hania ale jak dajesz coś przeciwgorączkowego to spada???tak całkiem np.do36.6?Sonia śpi i teraz Jej mierzylam i ma 37 🥴i bądż tu mądry 🥴
Spada ale tylko do 37.8 a potem znowu coraz wiecej, Mój mały dzisiaj tylko raz spał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...