Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Justa muszę Ci powiedzieć, że uwielbiam Miłosza! Normalnie ma w sobie ten facet coś co sprawia, ze chcesz Go schrupać 🙂 Szkoda, ze jesteśmy tak daleko, bo gdyby było inaczej nasłałabym na Niego Tosika 😉
Justa napisał(a):
Miłosz to tylko auta i auta

Ja się nadziwić nie mogę jak to jest. Normalnie mamy te zachowania zakodowane już od narodzin. Lolek od malusiego tak jak Miłosz interesował się 'męskimi' sprawami, natomiast Tośka ma w głowie makijaż, obcasy i lale 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Miloszek super 🙂 Maryla zobaczyla i mowi "baby, baby tu oko, nosiek, osy"

Tocha też ma fazę na pokazywanie i nazywanie części ciała. Jednak w Jej przypadku zdecydowanie bezpieczniej jest pytać Ją o te sprawy posiłkując się zabawkami niż samym sobą 🤪 Szczególnie pokazywaniu oczu oddaje się z pasją 😁 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Justa muszę Ci powiedzieć, że uwielbiam Miłosza! Normalnie ma w sobie ten facet coś co sprawia, ze chcesz Go schrupać 🙂 Szkoda, ze jesteśmy tak daleko, bo gdyby było inaczej nasłałabym na Niego Tosika 😉
Justa napisał(a):
Miłosz to tylko auta i auta

Ja się nadziwić nie mogę jak to jest. Normalnie mamy te zachowania zakodowane już od narodzin. Lolek od malusiego tak jak Miłosz interesował się 'męskimi' sprawami, natomiast Tośka ma w głowie makijaż, obcasy i lale 😁

Ten świat jest mały!tylko czekaj aż pewno dnia się spotkają!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My teraz mieszkamy na walizkach, jeszcze jakieś dwa tygodnie do remontu u nas, teściowa popakowana. W następnym tygodniu przenoszę się do mamy, bo kuchnia teściowej zostaje wyniesiona 🙂w końcu. Nie wiem jak to wytrzymam ale jakieś 3-4 tygodni muszę pomieszkać u rodziców. Potem w końcu urlop, tydzień na sprzątanie, tydzień na odpoczywanie. Przeszło rok bez dłuższego urlopu powoli mnie zabija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna wspolczuje, ale za to bedziesz miala wymarzona kuchnie i tesciowej brak 😜 😉
Maryla na wszystkim i wszystkich pokazuje gdzie co jest, nawet "cycki" pokaze 😁 a najlepiej jak gdzies mnie na golasa przyczai czy meza to paluchem wskazuje na intymne miejsce i smieje sie w glos, albo ble mowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Justyna wspolczuje, ale za to bedziesz miala wymarzona kuchnie i tesciowej brak 😜 😉
Maryla na wszystkim i wszystkich pokazuje gdzie co jest, nawet "cycki" pokaze 😁 a najlepiej jak gdzies mnie na golasa przyczai czy meza to paluchem wskazuje na intymne miejsce i smieje sie w glos, albo ble mowi 😁

Hihi fajna agentka
Miłosz to tak średnio z mówieniem, na razie mu się nie chce, ale cycy i sisi też umie pokazać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe dobre te dzieciaki, a zaczną zadawać co raz więcej pytań 😉
Tosiak i Miłoszek przesłodkie cukierasy, a Miłoszek robi się z kazdym miesiącem przystojniejszy ☺️ moja też pokazuje swoje cząstki ciałka, a jak mówię pokaż na misiu to i tak woli na sobie...i podobnie jak Tosia, oko namiętnie sobie wciska do oczodołu 🙃 i zadziwia mnie bo mówi co raz więcej słów, plosię, zdowie (ale sama sobie, jak kichnie 😉 gące (gorące) itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Ojej jakie pustki... 😞 😲
Mnie też dawno nie było ale aż takiej ciszy sie nie spodziewałam 😞
Dziewczyny dajecie dzieciom serki typu danio,bakusie,danonki...itd.i jak często?(jeśli dajecie) i czy Wasze maluchy jedzą już wszystko co Wy???
mój Patryk je wszystko to co my a dononków i Danio nie lubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Asia napisał(a):
Ojej jakie pustki... 😞 😲
Mnie też dawno nie było ale aż takiej ciszy sie nie spodziewałam 😞
Dziewczyny dajecie dzieciom serki typu danio,bakusie,danonki...itd.i jak często?(jeśli dajecie) i czy Wasze maluchy jedzą już wszystko co Wy???
mój Patryk je wszystko to co my a dononków i Danio nie lubi
🙂
oklask dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Ojej jakie pustki... 😞 😲
Mnie też dawno nie było ale aż takiej ciszy sie nie spodziewałam 😞
Dziewczyny dajecie dzieciom serki typu danio,bakusie,danonki...itd.i jak często?(jeśli dajecie) i czy Wasze maluchy jedzą już wszystko co Wy???

Bakusie daje, danio też, bieluchy i inne twarożkowe - bardzo lubi. Danonków nie daje
Najbardziej lubi kiełbaski z cielęciną, jajecznicę, chlebek z twarożkiem, paluszki, rybkę, ziemniaki, kluski, surówki, spaghetti 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Asia napisał(a):
Ojej jakie pustki... 😞 😲
Mnie też dawno nie było ale aż takiej ciszy sie nie spodziewałam 😞
Dziewczyny dajecie dzieciom serki typu danio,bakusie,danonki...itd.i jak często?(jeśli dajecie) i czy Wasze maluchy jedzą już wszystko co Wy???

Bakusie daje, danio też, bieluchy i inne twarożkowe - bardzo lubi. Danonków nie daje
Najbardziej lubi kiełbaski z cielęciną, jajecznicę, chlebek z twarożkiem, paluszki, rybkę, ziemniaki, kluski, surówki, spaghetti 🙂
u Nas podobnie 🙂
tylko ostatnio Sonia za dużo jadła właśnie danio,jogurty i cała jest wysypana taka kaszka drobniutka na ciele to chyba od tego.... ☺️ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Asia napisał(a):
Kasia napisał(a):
to Asieńko ogranicz nabiał i zobaczysz czy to od tego 🙂 oklask dla was 🙂
no właśnie tak zrobiłam tylko ze ciężko mi nie dawać Jej serków,jogurtów itd...ale jakoś pomalutku i zobaczymy 🙂
Dzięki Kasia 😘
Na zdrowie Soni 🙂 buziaki
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kiedyś dałam Mai Danonka ale pod wieczór dostała temperaturę i dwie rzadkie kupy-może to przypadek, ale się boję że to od żołądka - jeszcze poczekam
tak to je prawie wszystko to co my, może nie tak dużo smażonego...a Maja i Miłosz maja podobne upodobania kulinarne 😉 moja ostanio potrafi zjeść jajecznicę z 2 jajek (z szynką lub szczypiorkiem) i kromkę chleba, tak lubi. Twarożek robię jej sama z jogurtem naturalnym i szczypiorkiem lub rzodkiewką. Na kolacje uwielbia kanapki z szynką lub kiełbachą i pomidorem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak Emilka usypia i już uśnie to usypiam Patryka, przychodzi Marcel i mówi że jest zmęczony to też przytulę go i zaraz zasypia bo Marcel do spania to zawsze był dobry a jak nie chce się Marcelowi spać to się bawi sam swoimi zabawkami.
Teraz też Emilka śpi a chłopaki się bawią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...